Špinění 10 dnů před menstruací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 12:42
Spineni 10 dni pred menstruaciUN

Holky mam dotaz, Cca 10 dni pred mentruaci jsem zacala krvacet po sexu a hlavne tam zrejme zacal “preskakovat” cipek, pak jiz bolel. Dle výsledku je ale vse v poradku a doktor mi rekl, ze to je proste tim, ze se blizi menstruace. Jenomže ted jsem zacala i špinit a obcas krvacet bez sexu. Ten je ted tabu. Opravdu to muze byt pouze z toho? Pred porody jsem toto vubec nemela( nebrala jsem antikoncepci). Premyslim, zda nezajit k jinému lekari na konzultaci. Nejak se nedokazu smířit s tim, ze je to normalni

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >