Špinění po stolici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 20:56
špinění po stolici

Ahojte, prosím o radu či názor, zda máte některá stejný problém. Včera večer jsem byla na velké, po tlačení jsem slabě krvácela - z pochvy, ne z konečníku, a dosud trochu špiním. V úterý jsem měla pozitivní ovulační test. Myslíte, že to může souviset s ovulací? Nic mi jinak není, jen trochu cítím podbřišek, ale spíš od zácpy. Na špinění dost trpím, ale většinou později, pár dní - týden před MS. I když myslím, že párkrát se to v minulosti objevilo i v období ovulace, jen ne tak „silné“. Doktorka na příčinu nepřišla, resp. uzavřela to s tím, že to může být k ovulaci nebo pozvolnému nástupu MS. Krev, utz nic neukázaly, HSK také v pořádku (i když to už je cca dva roky, co jsem byla).
Díky za odpovědi a omlouvám se za anonym. :oops:

Reakce:

Synekdoche7
Kecalka 186 příspěvků 06.11.18 14:56

Vidím, že nikdo nenapsal odpověď, mám stejný problém, už několik měsíců se mi toto stává v druhé polovině cyklu. Přemýšlím, zda to nemůže souviset s tím, že nemůžu otěhotnět, a ani IVF se nedaří…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 15:02

@Synekdoche7 U me se to obcas objevi, pry asi praskajici cevky pri tlaceni, jak je to tam vsechno hodne prokrvene. Uzivala jsem i utrogestan, spineni to nevyresilo. Taky nemuzu otehotnet. Mluvika jsi o tom s dr. V car? Mne akorat poradili vit.C pro pisileni cevnich sten a snazit se predchazet zacpe. :nevim:

Synekdoche7
Kecalka 186 příspěvků 07.11.18 12:39

Taky jsem si sama naordinovala na to špinění utrogestan v druhé polovině cyklu, nicméně, stejně jako u Tebe, problém to nevyřešilo. Nemluvila jsem o tom s doktorem takto přímo - zmínila jsem občasné špinění při námaze v 2 polovině cyklu. Nicméně, dnes jsem byla na prohlídce v novém IVF centru a doktorovi se nezdála moje hodně vysoká sliznice (skoro 16mm 23 den cyklu), tak mě dal doporučení na hysteroskopii, má podezření na polyp. Tak uvidím, jak dopadnu. Pár let zpátky jsem už HSK absolvovala, ale ve zprávě právě bylo, že z důvodu vysoké sliznice byl terén nepřehledný (a to jsem zákrok absolvovala tuším 6 DC), ale jinak vše ok.

Jitule L.
Kecalka 412 příspěvků 07.11.18 13:00

@Synekdoche7 Ty brdo, to mas fakt hodne vysokou. Ja ji pry mam v norme. Na HSK jsem byla cca 2 roky zpet a nic nenasli. :nevim: Osobne jsem tipovala hormonalni nerovnovahu, ale to pry je taky ok a mel by to vyresit ten utrous. :nevim: Je pravda, ze svemu telu v posledni dobe moc nerozumim. :?

Synekdoche7
Kecalka 186 příspěvků 07.11.18 13:20

Je pravda, že tu vysokou sliznici mám asi pořád, ale žádný doktor to nikdy nijak extra neřešil. Vlastně i 14 dní po Zoladexu (lék na útlum vaječníků při dlouhém protokolu ivf) jsem začala stimulovat na IVF s výškou sliznice 11mm. A při kontrolách v polovině cyklu mi nikdy méně než těch 11/12 mm nenaměřili. Taky mi připadá, že jsem nějak hormonálně rozhozená, ale přisuzovala jsem to právě tomu prodělanému IVF, injekcím Ovitrelle na vyvolání ovulace, Utrogestanu… zkrátka těm všem hormonům co do sebe už víc než rok cpu. Jinak nevím, no. kéž by mi aspoň na té hysteroskopii něco našli, abych aspoň zjistila, kde je problém a mohla ho řešit.

Jitule L.
Kecalka 412 příspěvků 07.11.18 15:51

Jj, ty hormony jsou svinstvo. Ale co by člověk pro mimi neudělal, co.. Držím palce, ať ti to nějak vyřeší a hlavně, aby se brzy zadařilo. :) Třeba ta HSK něco objeví a budeš mít klid.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >