Menstruační kalíšek - rady

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.18 12:00
menstruační kalíšek rady

Dobrý den prosím kdo používá kelímek já začala ale teče mi krev ze zadnice co je špatně děkuji :)

Reakce:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19875 příspěvků 31.08.18 12:02

ze zadku?
To nemá s kalíškem nic společného. Ty dvě „dírky“ nejsou spojené :mrgreen:
Zajdi si k lékaři, anální krvácení není žádná prkotina.

Taka
Zasloužilá kecalka 940 příspěvků 31.08.18 12:40

Jsi si jistá? Neprotéká jen kalíšek vzadu u hráze? Zkus znovu nasadit, musí se lehce přicucnout. A jestli je to opravdu z análu, tak co nejdřív k lékaři, to není sranda.
Nebo z nás máš srandu ty, jestli jsi troll, protože ptát se na tohle, to by mě nenapadlo :mrgreen:

Flyingfrog
Extra třída :D 12113 příspěvků 31.08.18 13:50

Kalíšek sotva může mít spojitost s krví z konečníku. Pokud je to krev z konečníku, tak zajdi k lékaři, pravděpodobně to budou hemoroidy.
A nebo je to opravdu špatně zavedený kalíšek. Chce to tréning.

jancabr
Kecalka 342 příspěvků 15 inzerátů 31.08.18 15:04

Jestli používáš KELÍMEK, tak sis asi tu zadnici natrhla a nedivím se, že krev teče :lol:

No a pokud se nejedná o vtip, holky výše už poradily a já mám stejný názor.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.18 11:22
Menstruační kalíšek- nedrží

Zdravím a obnovuji asi už několikrát rozebrané téma. Bohužel z těch diskuzí nejsem moc moudrá, proto píšu konkrétně k mému případu.
Kalíšek jsem začala používat před měsícem. Jsem sice strašně spokojená (hlavně bych spokojená být chtěla), ale pořád mám problém. :(
Při prvním použití jsem dostala zánět, takže jsem ho využila minimálně. Naštěstí se nepotvrdilo, že je to nějaká „alergická reakce“ jelikož teď při druhém použití problémy už nemám. Co jsem si ale už při prvním použití všimla je to, že mi kalíšek jak kdyby mačkal močovou trubici (:D vím, zní to děsivě) Jednoduše řečeno- pořádně se s ním nemůžu vyčůrat. :D Nevím co konkrétně dělám špatně (zavádím ho co nejdál to jde, ve sprše dělám pomalu psí kusy, abych ho zavedla co nejlépe. Vůbec ho v sobě ani necítím, neprotejká mi, ale přijde mi, že se mi i přes sebemenším „zatlačení“ sesune až dolu, což je pak děsně nepříjemný, a omezující :(. Myslíte, že je možné, že by mi byl malý? Je mi 23 let, ještě jsem nerodila. Vím, že je to nejspíš špatným zaváděním, ale tím pádem už fakt nevím, jak na to. :( :D
Za jakékoli rady budu vděčná! :hug:
(Omlouvám se za anonymitu, je to pro mě lehce nepříjemný téma :))

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >