Reklama

Chlamydie - kde se vzala?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 21:04
Chlamydie - kde se vzala?

Zdravím, dnes jsem byla na gynekologii. Mám delší bolesti v podbřišku atd. Po delším pátrání mi mi Dr udělala test na chlamydie…a byl pozitivní. Byla jsem v šoku. Dostala jsem ATB i pro přítele. Jinak s přítelem jsme skoro 5 let, máme se rádi a určitě se nepodvadime. Kdyždyž jsem se ho ptala jestli nema třeba nějaké bolesti, pálení nebo něco tak mi řekl že ne… Vůbec nechápu kde jsem to mohla chytnout :nevim: nemáte stim někdo zkušenosti? Někde jsem četla že léčba ATB nemusí zabrat, tak se moc bojím. Snažíme se o Mimi už skoro rok…pořád se nám to nedaří a ještě k tomu tohle… :,(

Reklama

Reakce:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1866 příspěvků 2 inzeráty 29.08.18 21:09

Mohla jsi to chytit treba v saune, z hoteloveho rucniku nebo na verejnem zachode. Pritel to muze mit taky a nemusi mit zadne priznaky.

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1866 příspěvků 2 inzeráty 29.08.18 21:17

A ze maji chlamydie jenom stetky a nevernici je absolutni nesmysl.Ma je kde kdo, ale jenom u někoho se projevi nejake priznaky.

Pajule25
Kecalka 173 příspěvků 29.08.18 21:24
8o

Uživatel je onlineMartina712
Kecalka 183 příspěvků 2 inzeráty 29.08.18 22:10

A jaky test ti doktorka delala? Kdysi jsem mela problemy s neustalym krvacenim pri brani ha. Po nejake dobe mi mudr udelala jakysi test „na pockani“. Vysel pozitivne. Dlouhodoby partner bez potizi, oba jsme si byli verni, zadna sauna, cizi rucnik, nic..dostali jsme atb, na pristi kontrole zas pozitivni, dalsi atb. Po 3. uz negativni. Problemy mi to nevyresilo, spis naopak k neustalemu krvaceni se pridaly vytoky atd…z dlouhodobeho uzivani atb.. pak jsme se stěhovali, zmenila jsem lekare, ten mi zmenil ha a chvili bylo zas vse ok. Po nejakym roce zase stejny problemy. Chtela jsem po doktorovi test na chlamydie, neudelal mi ho, ze nevidi k testovani duvod,ze je to pry drahy a ze ty testy „na pockani“ jsou k nicemu. Koupila jsem si domaci test a vysel pozitivni. Dosla jsem si na venerologii, kde mi udelaly vyter zadarmo, odvezla jsem si to do laboratore a do tydne byl vysledek. Negativni. Jen premnozena nejaka hodna bakterie( uz si nevzpomenu co presne) dostala jsem na to neco( to uz si taky nevybavim) a od ty doby vse v pohode.. mam krasny zdravy dite, druhy na ceste. Zkus si zajit na venerologii, nechat si udelat kvalitni test, jestli vubec nejaky chlamydie mas. Ja se v tom patlala dlouho, kdybych to byvala udelala rovnou, mohla jsem mit klid.

Sue2008
Povídálka 33 příspěvků 29.08.18 22:48

Tak chlamydie se opravdu zachodovym prkenkem neprenaseji. Pardon, ale vesmes je to pouhy alibismus :roll: :roll: . Spis muzou byt v tele z drivejsich nesvaru, ale treba pod vlivem hormonalnich zmen infekce propukne. Kazdopadne chlamydiova infekce muze byt jednou z pricin, proc se nedari otehotnet, dlouhodoba infekce vede az k srustum na vajecnicich atd. Takze nechat poradne vysetrit, v pripade pozitivity i partnera (nemusi se bat, jde to i z moce).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 06:19

@Martina712 dělala mi test na počkání který stál 250,–. No každopádně doberu s přítelem ty ATB a pak se mám k ní zase objednat…pokud to bude dobré pošle mě na laparoskopii jelikož mám i poslední dobou čím dál tím víc bolestivou menstruaci. Sama mi to doporučila…a zase jiná Dr v nemocnici mi doporučila brát cca 3 měsíce nějaké hormony na podporu uhnízdění, pokud by se nám nepodařilo do té doby otěhotnět tak až tehdy laparka…no jsem z těch doktorů už fakt páv :roll:

Uživatel je onlineMartina712
Kecalka 183 příspěvků 2 inzeráty 30.08.18 07:03
@Anonymní píše:
@Martina712 dělala mi test na počkání který stál 250,–. No každopádně doberu s přítelem ty ATB a pak se mám k ní zase objednat…pokud to bude dobré pošle mě na laparoskopii jelikož mám i poslední dobou čím dál tím víc bolestivou menstruaci. Sama mi to doporučila…a zase jiná Dr v nemocnici mi doporučila brát cca 3 měsíce nějaké hormony na podporu uhnízdění, pokud by se nám nepodařilo do té doby otěhotnět tak až tehdy laparka…no jsem z těch doktorů už fakt páv :roll:

Jak rikam, po svoji zkusenosti bych nebrala tyhle testy 100%. Na venerologii ti udelaji poradny rozbor a budes mit jistotu, hlavne kdyz si ani nejsi vedoma, kde bys k nim prisla.

Uživatel je onlineTgon
Povídálka 47 příspěvků 30.08.18 21:28

Chlamydie ze sauny atd určitě nejsou jen se tak lidé utěšují.. můžou v tele přežívat déle a pokud nejsou problémy nikdy to nemusíte zjistit. Taky jsem přeléčená ATB další test byl negativní ale neznamená to ze by chlamydie zmizely pouze jsou utlumeny a kdykoliv muže byt test opět pozitivní ale vliv na otěhotnění mají, dle MUDr způsobují neprichodnost vaječníku tudíž znemožňují otěhotnění. Přeji hodně štěstí při snažení :)

divine woman
Echt Kelišová 8141 příspěvků 30.08.18 21:35

Prostě ses nakazila, nejspíš při styku. A je to pěkný neřád, kdo jednou prodělá infekci, je stále pozitivní. Chlamydie se jen v těle schová a při oslabené imunitě opět útočí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama