Menstruace a termály

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 10:38
Menstruace a termály

Holky pomoc!!
Právě mě přepadla menstruace a to jedeme na Slovensko přímo do termálů.
Tampon sem neměla a prvni tri dny to mam hodně silne tak si ani netroufnu do vody.
Je mozne to nejak urychlit nebo alespoň zmirnit?
Nechci o tento zazitek pripravit zbytek sve rodiny a s babickou se o tom uplne bavit nechci. Jsem z toho celkem zoufala :,(

Reakce:

FenekUsaty
Závislačka 4242 příspěvků 27.08.18 10:51

Babska rada je hodne citronu a papriky, stahuje to zilky a zmirnuje krvaceni. Mne to jako mlade vzdycky fungovalo, ted uz to soupu pomoci HA, pokud je potreba.

PS: tedy ten citron a papriku snist, ne nekam aplikovat :D

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 27.08.18 11:04

přimlouvám se za 1kg kiwi a jsi zavodou,neboj.:-)

Irinka0210
Závislačka 4600 příspěvků 27.08.18 11:05

Nebo ještě se v lékárně dá koupit Ascorutin, to je vlastně taky vitamin C

Russet
Extra třída :D 11633 příspěvků 27.08.18 12:04
@Anonymní píše:
Holky pomoc!!
Právě mě přepadla menstruace a to jedeme na Slovensko přímo do termálů.
Tampon sem neměla a prvni tri dny to mam hodně silne tak si ani netroufnu do vody.
Je mozne to nejak urychlit nebo alespoň zmirnit?
Nechci o tento zazitek pripravit zbytek sve rodiny a s babickou se o tom uplne bavit nechci. Jsem z toho celkem zoufala :,(

Babička nikdy nemestruovala? :nevim: Vitamín C ve velkém množství. Nevím, jestli není Ascorutin na předpis. Ale i kdyby, praktik by neměl mít problém ho předepsat. Na citrony bych se nespoléhala, tolik céčka v těch z dovozu nebude, a z hodně paprik ti bude asi těžko.

nozu
Extra třída :D 11673 příspěvků 27.08.18 18:02

zkus třikrát denně dvě tablety ascorutinu. Je volně prodejný. Doporučila mi to jednou gynekoložka. Ale pokud míváš menstruaci silnou, zázraky bych nečekala…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >