Reklama

Bolest levé bradavky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonym131012
Stálice 62 příspěvků 25.08.18 03:58
Bolest levé bradavky

Ahoj holky od včera mě začala bolet levá bradavka prso celkově nebolí pouze bradavka bolí to i na dotek a když se dotknu je to taková pichlava bolest.. :nevim: :zed: když porovnam obe prsa bradavky tak je to levé natekle.. nevíte někdo co s tím neměl někdo zkušenost? nebo popřípadě kam s tím zajít o víkendu jsem z Brna děkuji :*

Reklama

Reakce:

alisekR
Kelišová 5009 příspěvků 25.08.18 08:02
@Anonym131012 píše:
Ahoj holky od včera mě začala bolet levá bradavka prso celkově nebolí pouze bradavka bolí to i na dotek a když se dotknu je to taková pichlava bolest.. :nevim: :zed: když porovnam obe prsa bradavky tak je to levé natekle.. nevíte někdo co s tím neměl někdo zkušenost? nebo popřípadě kam s tím zajít o víkendu jsem z Brna děkuji :*

Nemáš okolo zarostlý chloupek? Podle mě zánět. Jsi kojící, těhotná? Mě bolí teď prso od podpaží k bradavce, mám tam na pohmat jakoby dlouhou krecovou žílu, zatvrdlou. Prší teplejší než druhé. Mám to namožene z potápění na dovolené :( a bolí to pěkně.

admin
Extra třída :D 10892 příspěvků 31.08.18 18:29

Dobrý den,

zkuste dotaz vložit do poradny gynekologa - určitě vám poradí co a jak ;)

Přeji pěkný večer :kytka:
adminka Lucka ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama