Bolest levé bradavky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonym131012
Stálice 70 příspěvků 25.08.18 03:58
Bolest levé bradavky

Ahoj holky od včera mě začala bolet levá bradavka prso celkově nebolí pouze bradavka bolí to i na dotek a když se dotknu je to taková pichlava bolest.. :nevim: :zed: když porovnam obe prsa bradavky tak je to levé natekle.. nevíte někdo co s tím neměl někdo zkušenost? nebo popřípadě kam s tím zajít o víkendu jsem z Brna děkuji :*

Reakce:

alisekR
Kelišová 5167 příspěvků 25.08.18 08:02
@Anonym131012 píše:
Ahoj holky od včera mě začala bolet levá bradavka prso celkově nebolí pouze bradavka bolí to i na dotek a když se dotknu je to taková pichlava bolest.. :nevim: :zed: když porovnam obe prsa bradavky tak je to levé natekle.. nevíte někdo co s tím neměl někdo zkušenost? nebo popřípadě kam s tím zajít o víkendu jsem z Brna děkuji :*

Nemáš okolo zarostlý chloupek? Podle mě zánět. Jsi kojící, těhotná? Mě bolí teď prso od podpaží k bradavce, mám tam na pohmat jakoby dlouhou krecovou žílu, zatvrdlou. Prší teplejší než druhé. Mám to namožene z potápění na dovolené :( a bolí to pěkně.

admin
Extra třída :D 11133 příspěvků 31.08.18 18:29

Dobrý den,

zkuste dotaz vložit do poradny gynekologa - určitě vám poradí co a jak ;)

Přeji pěkný večer :kytka:
adminka Lucka ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >