Hnědý až krvavý výtok hned po menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 18:39
Hnědý až krvavý výtok hned po MS

Ahoj holky,
Včera mi skočila MS. Neměla jsem žádné výkyvy, byla přesně dlouhá tak jak mívám a dá se říct, že přišla téměř na čas. Dnes jsem objevila na kalhotkách krev, hnědý až krvavý výtok. Nemáte tušení čím to může být způsobeno? Jestli to náhodou není ještě dočišťování těla nebo tak..

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 18:59

Ja po ms běžně ještě skoro tyden spinim :zed:

Verun83
Echt Kelišová 8841 příspěvků 33 inzerátů 30.08.18 19:01

Jo to budou zbytky menstruace

Megane 123
Kecalka 278 příspěvků 30.08.18 19:03

Určitě zbytky…mi se někdy dokonce stane že jsme dva dny úplně čistá a pak ještě klidně zaspinim…třeba když se více hybu :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 19:09

Ohh tak to jste mě uklidnily. Já se děsila aby to nebylo něco vážného, nikdy se mi to nestalo tak člověk nikdy neví :nevim: i

Trixie12
Nováček 2 příspěvky 31.08.18 10:44

Jak říkají holky. Já to mívám 1-2 dny potom, dost otrava,noo :roll:

Jitule L.
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 31.08.18 20:59

To bude doznívání MS, dost na to trpím, po skončení několik dní i týden. A než to dostanu tak taky pár dní. Když se to pak sečte, tak je z toho vopruz na 14 dní i dýl. :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >