Reklama

Hnědý až krvavý výtok hned po menstruaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 18:39
Hnědý až krvavý výtok hned po MS

Ahoj holky,
Včera mi skočila MS. Neměla jsem žádné výkyvy, byla přesně dlouhá tak jak mívám a dá se říct, že přišla téměř na čas. Dnes jsem objevila na kalhotkách krev, hnědý až krvavý výtok. Nemáte tušení čím to může být způsobeno? Jestli to náhodou není ještě dočišťování těla nebo tak..

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 18:59

Ja po ms běžně ještě skoro tyden spinim :zed:

Verun83
Echt Kelišová 8675 příspěvků 33 inzerátů 30.08.18 19:01

Jo to budou zbytky menstruace

Megane 123
Kecalka 261 příspěvků 30.08.18 19:03

Určitě zbytky…mi se někdy dokonce stane že jsme dva dny úplně čistá a pak ještě klidně zaspinim…třeba když se více hybu :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 19:09

Ohh tak to jste mě uklidnily. Já se děsila aby to nebylo něco vážného, nikdy se mi to nestalo tak člověk nikdy neví :nevim: i

Trixie12
Nováček 2 příspěvky 31.08.18 10:44

Jak říkají holky. Já to mívám 1-2 dny potom, dost otrava,noo :roll:

Jitule L.
Kecalka 295 příspěvků 31.08.18 20:59

To bude doznívání MS, dost na to trpím, po skončení několik dní i týden. A než to dostanu tak taky pár dní. Když se to pak sečte, tak je z toho vopruz na 14 dní i dýl. :(

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >