Reklama

Neustále mi stojí bradavky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.18 09:23
Neustále mi stojí bradavky :D

Holky, ja vim, ze si asi budete tukat na celo, ale jako ja uz jsem z toho fakt zoufala :roll:. Asi tri tydny mi porad stoji bradavky, vubec to nema nic spolecneho se vzrusenim nebo tak…proste porad, ve dne, v noci kdyz se vzbudim :D a celkove mi pripada, ze mam strasne citlivy prsa…jinak beru HA, ale uz dlouho a tento problem jsem nikdy nemela, pro jistotu jsem si delala i tt a je negativni..jako vim, ze je to asi blbost, ale uz me to celkem otravuje :oops:

Reklama

Reakce:

Prof. Farnsworth
Závislačka 3911 příspěvků 30.08.18 09:33

Tady bude asi hodně narváno, hlavně chlapama :mrgreen:

Musí to být asi hodně nepříjemný, ale na druhou stranu, pořád se to dá nějak zamaskovat. A teď si představ, jaký nepříjemný situace zažíváme my - u nás se ta erekce jen tak neschová ;)

berusa.m
Závislačka 2665 příspěvků 30.08.18 09:37

Myslím že chlapi tady neuvěří a budou chtít jako důkaz aspoň foto.? :lol: Jinak bohužel nevím co to může být. Zvláštní. :think:

Detsa
Echt Kelišová 9968 příspěvků 30.08.18 09:43
@Prof. Farnsworth píše:
Tady bude asi hodně narváno, hlavně chlapama :mrgreen:Musí to být asi hodně nepříjemný, ale na druhou stranu, pořád se to dá nějak zamaskovat. A teď si představ, jaký nepříjemný situace zažíváme my - u nás se ta erekce jen tak neschová ;)

Věděl jsem, ze tu budeš první :D

drewlet
Závislačka 4109 příspěvků 30.08.18 09:43

Bude to z antikoncepce.

Prof. Farnsworth
Závislačka 3911 příspěvků 30.08.18 09:52
@Detsa píše:

Šmíráku :mrgreen: Od založení tématu tu nenápadně šmíruješ a čekáš co se bude dít, co? :mrgreen:

Detsa
Echt Kelišová 9968 příspěvků 30.08.18 09:58
@Prof. Farnsworth píše: Šmíráku :mrgreen: Od založení tématu tu nenápadně šmíruješ a čekáš co se bude dít, co? :mrgreen:

Pssst :oops: :mrgreen:

Ne popravdě jsem podle názvu myslel, ze to bude nějaké vtipné troll téma po ranu :)

marypoppinsova
Nováček 2 příspěvky 30.08.18 10:17

Dobrý, tak jsem zjistila, že jsem těhotná. Teď jsem 9tt a jsou v pozoru furt! :D

rokris
Kelišová 5763 příspěvků 30.08.18 10:27
@Detsa píše:
:mrgreen:

puntice
Ukecaná baba ;) 1917 příspěvků 30.08.18 11:06

Taky myslím, že je to antikoncepcí. Nebo ti prostě rostou prsa, to se stává :mrgreen:
Buď ráda, mně stojí non-stop od puberty, jako mládě jsem z toho byla taky vyřízená, ale už jsem velká holka a pánům se to líbí… tak alespoň něco :mrgreen:

S.Berankinová
Kecalka 285 příspěvků 30.08.18 12:14

Prvně mě napadlo, že jsi těhotná, když je to tak najednou. Mě to trápí od té doby, co mi narostly. Nosím jen podprdy s výztuhou, aby se to schovalo, ale někdy je to vidět i přes tu výztuhu :zed: Je to otravné :roll:

M_Vladim
Kelišová 7157 příspěvků 04.09.18 10:26
@Prof. Farnsworth píše:
Tady bude asi hodně narváno, hlavně chlapama :mrgreen:Musí to být asi hodně nepříjemný, ale na druhou stranu, pořád se to dá nějak zamaskovat. A teď si představ, jaký nepříjemný situace zažíváme my - u nás se ta erekce jen tak neschová ;)

No… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: … no :?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama