Opoždění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 16:30
Opožděni

Mám opožděnou MS o 5 dní, MS mám opožděnou max o 2-3 dny ale tedka je to nejvíce opožděně kdy jsem měla, jsem z toho celkem vystrašená a bojím se jestli nejsem téhotna, jsem přeci jen ještě neplnoleta holka, ochrana byla použitá vždy! Na gynekologii jsem nikdy nebyla. Jsme z toho hodně ve stresu a bojim se. Nic mě nebolí a nemám žádné příznaky, jen ranní moč změnila asi týden a půl dozadu vůní (jestli se to tak dá nazvat). Prosím poraďte mi. 8o

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 16:32
.

Ještě bych chtěla říct že antikoncepci nemám.

Le_lenaz
Stálice 95 příspěvků 03.09.18 16:33

Ten stres ti tu MS oddaluje ještě víc. Měla jsem něco podobného, když mi bylo 18 tak s bývalým jsme taky ochranu použili ale pořád jsem měla v hlavě co kdyby se nááááhodou něco stalo no a stalo se to že se mi MS zpozdila snad o týden možná více… :D Uklidni se, jestli vám ochrana nepraskla atd…tak se akorát zbytečně stresuješ :)

Le_lenaz
Stálice 95 příspěvků 03.09.18 16:36

A hlavně na gyndu by sis měla zajít pokud máš sex a taky kvůli vyšetření čípku atd…

lachtanice86
Kelišová 6396 příspěvků 03.09.18 16:41

Udělej test. A když už si sexuálně aktivní začni chodit na gynekologii

MisulkaP
Stálice 94 příspěvků 03.09.18 17:01

Test a gynekologii ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 17:47

No právě testu jsem se chtěla vyhnout. Moji rodiče nejsou moc rádi že mám vztah a proto bych byla ráda kdyby to byl jenom tím stresem.

MisulkaP
Stálice 94 příspěvků 03.09.18 17:52

Tak si zajdi na tu gynekologii a můžeš se otestovat i potají nemusí o tom vědět ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Sting a Shaggy jsou v Praze! Přiletěli s předstihem, nejspíš vyrazí na památky

Populární rockový zpěvák Sting je v Praze. V pátek ho čeká koncert společně s... číst dále >

Bipolární porucha, kterou trpí Babišova dcera: Kdo ze slavných ji měl také?

Bezdůvodně pokleslá nálada, která může trvat i dva týdny, ztráta energie,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >