Reklama

Opoždění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 16:30
Opožděni

Mám opožděnou MS o 5 dní, MS mám opožděnou max o 2-3 dny ale tedka je to nejvíce opožděně kdy jsem měla, jsem z toho celkem vystrašená a bojím se jestli nejsem téhotna, jsem přeci jen ještě neplnoleta holka, ochrana byla použitá vždy! Na gynekologii jsem nikdy nebyla. Jsme z toho hodně ve stresu a bojim se. Nic mě nebolí a nemám žádné příznaky, jen ranní moč změnila asi týden a půl dozadu vůní (jestli se to tak dá nazvat). Prosím poraďte mi. 8o

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 16:32
.

Ještě bych chtěla říct že antikoncepci nemám.

Le_lenaz
Stálice 74 příspěvků 03.09.18 16:33

Ten stres ti tu MS oddaluje ještě víc. Měla jsem něco podobného, když mi bylo 18 tak s bývalým jsme taky ochranu použili ale pořád jsem měla v hlavě co kdyby se nááááhodou něco stalo no a stalo se to že se mi MS zpozdila snad o týden možná více… :D Uklidni se, jestli vám ochrana nepraskla atd…tak se akorát zbytečně stresuješ :)

Le_lenaz
Stálice 74 příspěvků 03.09.18 16:36

A hlavně na gyndu by sis měla zajít pokud máš sex a taky kvůli vyšetření čípku atd…

lachtanice86
Kelišová 5706 příspěvků 03.09.18 16:41

Udělej test. A když už si sexuálně aktivní začni chodit na gynekologii

MisulkaP
Stálice 55 příspěvků 03.09.18 17:01

Test a gynekologii ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.18 17:47

No právě testu jsem se chtěla vyhnout. Moji rodiče nejsou moc rádi že mám vztah a proto bych byla ráda kdyby to byl jenom tím stresem.

MisulkaP
Stálice 55 příspěvků 03.09.18 17:52

Tak si zajdi na tu gynekologii a můžeš se otestovat i potají nemusí o tom vědět ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama