Reklama

Můžu zjistit, jestli má tchyně dluhy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.18 23:46
Dluhy tchýně

Ahoj, prosím, jak můžu zjistit jestli má tchýně dluhy? Děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Safrunka
Povídálka 26 příspěvků 11.07.18 23:49

Detektor lzi

Příšera
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 11.07.18 23:49

https://www.ceecr.cz/

elan
Kecalka 197 příspěvků 11.07.18 23:50

www.exekuce.info zadat datum narození a nechat si to vyjet, služba je placená

JTom
Zasloužilá kecalka 774 příspěvků 12.07.18 00:02

To není možné. Protože není povinnost všechny dluhy někam registrovat, nemůže existovat jejich úplný registr.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 12.07.18 00:04

A proč to chceš vědět?

_0812_
Kecalka 477 příspěvků 12.07.18 01:14

Přes centrální registr, viz odkaz v příspěvku výše. Za jeden ,,dotaz,, zaplatíš 60,–. Zadáš údaje a vyjede ti seznam exekucí pokud má a jejich čísla, rok kdy byl vydán exe příkaz, ale kdo si to budeš chtít rozkliknout tu smlouvu, tak dalších 60,– za každou. Také jsme si vyhledávali manželovu mamku než zemřela a díky tomu víme, že se manžel musí vzdát dědictví, jinak jsme do smrti v pr…

kristyn.g
Závislačka 2764 příspěvků 12.07.18 04:49

exekuce a insolvence zjistíte, nebankovní a bankovní půjčky které nejsou v exekuci asi těžko. @JTom a které se neevidují, pokud vím tak všechny dluhy se v některém z registru evidovat musí nebankovní i bankovní

Sara12790
Povídálka 50 příspěvků 12.07.18 07:02

Chcete se tchyýně zbavit jo? Jinak je pravda že každý ten úkon je zpoplatněnej 60,– což je docela dost, pokud toho má více. Tak aby ses nezadlužila nakonec taky díky tomu vyhledávání v rejstříku :D

Swift
Závislačka 4106 příspěvků 12.07.18 07:09

Pozor IRONIE!
Lze to spolehlivě zjistit, ale bohužel je to měření velmi invazivní, zkoumaný subjekt je třeba humánně usmrtit a pak jen čekat na poštu, telefonáty apod., kdo se ozve. :think: Pokud má na kahánku nebo nedej Bože sesnula, a Ty přemýšlíš jestli to co podědíte je více, než to co dluží? :nevim:

stinga
Závislačka 3496 příspěvků 10 inzerátů 12.07.18 07:29

@Božislava @Sara12790 @Swift není potřeba této ironie, není tchýně jako tchýně, přečtěte si příspěvek @_0812_
a jinak pro všechny, 60,–- Kč to stojí při platbě přes mobil, při platbě kartou stojí každý úkon Kč 30,–-

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1629 příspěvků 12.07.18 08:58
@stinga píše:
@Božislava @Sara12790 @Swift není potřeba této ironie, není tchýně jako tchýně, přečtěte si příspěvek @_0812_
a jinak pro všechny, 60,–- Kč to stojí při platbě přes mobil, při platbě kartou stojí každý úkon Kč 30,–-

Nic o kartě a slevě z toho není psáno 8)

„za každé poskytnutí elektronického údaje z CEE částkou 60,– Kč včetně DPH (1. – 1000. poskytnutý údaj). Výše částky za poskytnutí elektronického údaje se dále snižuje v závislosti na tom, kolik bylo žadateli v daném kalendářním roce poskytnuto elektronických údajů. Údaje poskytnuté v množstevním rozsahu 1 001 – 10 000 jsou zpoplatněný částkou 30,– Kč včetně DPH, v rozsahu 10 001 – 1 000 000 jsou zpoplatněný částkou 15,– Kč včetně DPH a od 1 000 001. poskytnutého údaje je cena za každý dotaz do databáze CEE stanovena na 6,– Kč včetně DPH.“

Prostě 60kč a je jedno, či to zaplatí kartou nebo jinak..

stinga
Závislačka 3496 příspěvků 10 inzerátů 12.07.18 09:24

@Andrea.Tom já jsem to letos v dubnu o jednom člověku zjišťovala, a bylo to tak, že když jsem platila přímo kartou stál každý řádek 30,–- a přes sms Kč 60,–-.
Jedině že by se to od toho dubna změnilo, to nevím, jednalo se o exekuce

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1629 příspěvků 12.07.18 09:47
@stinga píše:
@Andrea.Tom já jsem to letos v dubnu o jednom člověku zjišťovala, a bylo to tak, že když jsem platila přímo kartou stál každý řádek 30,–- a přes sms Kč 60,–-.
Jedině že by se to od toho dubna změnilo, to nevím, jednalo se o exekuce

to nevím, já cituji jen co píšou v ceníku. Třeba to může být pak nějaká výhoda po registraci, ale nepíšou o ní.

Evka73
Závislačka 2673 příspěvků 12.07.18 09:59

Dneska jsem to zrovna zjišťovala na poště - stačí nahlásit rodné číslo osoby a říct, že chcete výpis z centrální evidence exekucí. Platila jsem 100 Kč. Nevyjedou tam ale částky, ale jen číslo exekuce a datum jejího vydání.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

S menopauzou přichází únava, návaly i zvýšené riziko vážných nemocí

Pouze třetina žen pociťuje nástup menopauzy jen odezněním menstruace. Zbylé... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama