DMG sirup pro 20 měsíční dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janulika
Kecalka 192 příspěvků 15.08.18 21:14
DMG sirup

Ahojky, zase si k vám jdu pro radu. Četla jsem samé chvály na DMG sirup.
Našla jsem na netu variantu teblet, což je i levnější.

http://www.prirodauzdravuje.cz/…/1-DMG-125mg

Mohla bych využít i toto pro 20 měsíční dítě?

Děkuji za rady.

Reakce:
lakkotloctf
Nováček 1 příspěvek 16.08.18 13:22
http://healthscamsideeffects.com/pinnakkle-keto

[url=http://healthscamsideeffects.com/pinnakkle-keto]Pinnakkle Keto[/url]

y'all our second assume i am ever going for walks on his truck a touch bit the what we name our 2d son is sincerely our son besties tremendous high-quality pal it's far just he is our toddler pretty a lot a length but he can bear in mind more to his truck for a while and the kids continuously doing a little thing he's a extraordinary youngster that he is constantly in some thing so what became your weight yesterday one

http://healthscamsideeffects.com/pinnakkle-keto

beruska9
Extra třída :D 11255 příspěvků 15.09.18 06:14

@Janulika : nejspis to bude oficialne urcene az od 3 let, ja se takhle ptala na rybi tuk, pry zadne doplnky stravy nemuzou byt uz z principu schvalovane pro mladsi (dle slov nasi doktorky), takze to bude na tvoje vlastni riziko :nevim:

Janulika
Kecalka 192 příspěvků 15.09.18 08:13

@beruska9 na radu neuroložky jsem koupiala eye q, takže uvidíme.
Myslím, že tohle je bezpečnějsí.

dagmarkaa
Neúnavná pisatelka 19369 příspěvků 09.06.19 10:19

Ahoj holky, dětská psychiatrička doporučila pro čtyřletého syna DM 6 sirup, prý je k sehnání jen na internetu? Nic jsem nenašla, máte prosím některá zkušenosti, případně kde ho koupím? Děkuji.

Beckys
Stálice 62 příspěvků 19.07.19 17:05
Oživuji diskuzi.

Ahojte máte už někdo prosím nějaké info popřípadě zkušenosti s tím DMG sirupem nebo tabletami? Taky nám byl doporučen. Popřípadě kde jste ho kupovali. Děkuji :think: :)

Teresa.p
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 19.07.19 17:38

@Beckys ve skupine autismus-prakticke informace na fb se obcas objednava hromadne myslim z USA. ja prvni obj tobolky z prirodauzdravuje.cz a sypala do mleka. ted davam ten sirup.

Beckys
Stálice 62 příspěvků 19.07.19 19:35

@Teresa.p dekuji. Ja asi taky objednam na tom webu priroda uzdravuje. Nevim prave ale jestli sirup nebo prasky. Malej ma 6, takze s polykanim neni problem, nicmene budu si muset overit slozeni, ma nejake potravin. alergie a v praskach neco muze byt.
A jake mate teda zkusenosti vy, zabira to, je videt nejaky efekt? Nas malej ma vyvojovou dysfazii, lehci adhd a opozdenou rec. Na neurologii nam doporucili esprico, ale ani po roce efekt temer zadny, tak nam na psychiatrii poradila ten dmg, tak to chci zkusit, aby malej za rok mohl do nornalni skoly a trochu se uklinil. Moc dekuji.

Teresa.p
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 19.07.19 19:47

Nas malej ma 4 roky tezka VD (nebo autismus, ale ten psycholozka porad vylucuje). rozmlouva se, ale jestli je to zranim a vekem nebo DMG. Davam jeste CBD konopne kapky prave na to uklidneni. ve skupine Rodice deti s VD jste? tam se taky myslim objednava obcas hromadne, eventuelne se tam zeptat ohledne tech alergii. s dmg sirupem se musim opatrne a pomalu navysovat davka. kdyz jsem objednavala z netu, tak tam sirup nebyl k dispozici. ten jsem objednala az hromadne na fb. jsou tam na nej dobre ohlasy, ale taky lidi prodavaji dal, protoze jim to nesedlo.

Beckys
Stálice 62 příspěvků 19.07.19 20:01

@Teresa.p uz jsem na tom fb poslala zadost a cekam na schvaleni. Zkusim se tam dozvedet jeste vic info nez objednam. Moc dekuji za odpovedi. Doufam, ze vas malej bude ok a ten autismus se nepotvrdi (u nas bylo taky podezreni, nastesti se to nepotvrdilo) :hug:

Teresa.p
Zasloužilá kecalka 581 příspěvků 19.07.19 20:13

Tak pekne studium tam toho najdete hroooozne moc :hug: dekuji za prani, uvidime. uz jsme pripravena na vse :andel:

Váš příspěvek
Reklama