Kontryhelový čaj slabá menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 14:41
Kontryhelový čaj slabá menstruace

Ahoj holky, myslite, ze by pomohl kontryhelovy caj na prilis slabou menstruaci? Neberu HA, ani nemam zadnou jinou antikoncepci. Dekuju. :kytka:

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 14:59
@Anonymní píše:
Ahoj holky, myslite, ze by pomohl kontryhelovy caj na prilis slabou menstruaci? Neberu HA, ani nemam zadnou jinou antikoncepci. Dekuju. :kytka:

A jak mam caj uzivat?

Prtulak
Kecalka 250 příspěvků 13.08.18 17:07
@Anonymní píše:
Ahoj holky, myslite, ze by pomohl kontryhelovy caj na prilis slabou menstruaci? Neberu HA, ani nemam zadnou jinou antikoncepci. Dekuju. :kytka:
promiň, jako, že chceš mít menstruaci dobrovolně silnější? Nebo aby ti rostla sliznice děložní?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 20:20

@Prtulak
No, ano, chci ji mit silnejsi. Kvuli lepsimu pouzivani tamponu, kdyz ji mam slabou, tak se spatne zavadi dalsi tampon, jelikoz ten prvni je strasne malo nasakly a potom je to nepohodlne.....vim, ze zeny se silnou menstruaci by si steasne praly slabou, ale u me uz to je moc…

Prtulak
Kecalka 250 příspěvků 13.08.18 21:08
@Anonymní píše:
@Prtulak
No, ano, chci ji mit silnejsi. Kvuli lepsimu pouzivani tamponu, kdyz ji mam slabou, tak se spatne zavadi dalsi tampon, jelikoz ten prvni je strasne malo nasakly a potom je to nepohodlne.....vim, ze zeny se silnou menstruaci by si steasne praly slabou, ale u me uz to je moc…

Aha, vidíš, takový problém mě nikdy nenapadl. Vzhledem k tomu, že kontryhel podporuje růst sliznice, ta vyroste tím pádem vyšší a měla by tedy být menstruace silnější. Zkus pít 2× denně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 21:53

@Prtulak DEKUJI MOCKRAT!!! :potlesk: :srdce:
A dvakrat denne cely cyklus? A po jak dlouhou dobu? :hug:

Prtulak
Kecalka 250 příspěvků 13.08.18 23:17
@Anonymní píše:
@Prtulak DEKUJI MOCKRAT!!! :potlesk: :srdce:
A dvakrat denne cely cyklus? A po jak dlouhou dobu? :hug:

Obecně u bylinek se po nějaké době má dělat pauza, dala bych ho třeba tři týdny. Uvidíš co s tebou udělá. Je možné, že ti změní délku celku, nebo budeš mít výraznější ovulaci. Ale já mela kontryhelu pak už plný zuby… Třeba po 10ti dnech už mi fakt nechutnal. Uvidíš. Já ho pila kvůli ovulaci. Pomohl mi,takže na něj nedám dopustit.. Snad i tobě pomůže s tvým problémem. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 18:54

@Prtulak
Ahoj, poradila bys mi prosim jeste, kolik te susene nate mam zalit?

Prtulak
Kecalka 250 příspěvků 14.08.18 19:11
@Anonymní píše:
@Prtulak
Ahoj, poradila bys mi prosim jeste, kolik te susene nate mam zalit?
.. Já dodržovala doporučené dávkování, což bylo cca 1-2 čajové lžičky zalít vodou. A 10 minut jsem přikryté louhovala. Scedit a vypít ještě teplé. Dobrou chuť ;)

Tonička7
Kecalka 216 příspěvků 13.09.18 08:09

Ahoj, nedá mi to napsat.. Ještě mě napadla jiná varianta.. Zkusila jsi menstruační kalíšek? Já osobně ho pár měsíců používám a jsem maximálně spokojená.. Daleko lepší než vložky či tampóny. Dobře se zavádí a vyndavá, tak by ti určitě v tomhle pomohl :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Prototyp dnešní ženy v dobrém i zlém: Tajnůstkářka Daniela Písařovicová

Sice se to po úvodní čače z prvního soutěžního večera nezdálo, ale nakonec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >