Reklama

Kontryhelový čaj slabá menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 14:41
Kontryhelový čaj slabá menstruace

Ahoj holky, myslite, ze by pomohl kontryhelovy caj na prilis slabou menstruaci? Neberu HA, ani nemam zadnou jinou antikoncepci. Dekuju. :kytka:

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 14:59
@Anonymní píše:
Ahoj holky, myslite, ze by pomohl kontryhelovy caj na prilis slabou menstruaci? Neberu HA, ani nemam zadnou jinou antikoncepci. Dekuju. :kytka:

A jak mam caj uzivat?

Prtulak
Kecalka 190 příspěvků 13.08.18 17:07
@Anonymní píše:
Ahoj holky, myslite, ze by pomohl kontryhelovy caj na prilis slabou menstruaci? Neberu HA, ani nemam zadnou jinou antikoncepci. Dekuju. :kytka:
promiň, jako, že chceš mít menstruaci dobrovolně silnější? Nebo aby ti rostla sliznice děložní?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 20:20

@Prtulak
No, ano, chci ji mit silnejsi. Kvuli lepsimu pouzivani tamponu, kdyz ji mam slabou, tak se spatne zavadi dalsi tampon, jelikoz ten prvni je strasne malo nasakly a potom je to nepohodlne.....vim, ze zeny se silnou menstruaci by si steasne praly slabou, ale u me uz to je moc…

Prtulak
Kecalka 190 příspěvků 13.08.18 21:08
@Anonymní píše:
@Prtulak
No, ano, chci ji mit silnejsi. Kvuli lepsimu pouzivani tamponu, kdyz ji mam slabou, tak se spatne zavadi dalsi tampon, jelikoz ten prvni je strasne malo nasakly a potom je to nepohodlne.....vim, ze zeny se silnou menstruaci by si steasne praly slabou, ale u me uz to je moc…

Aha, vidíš, takový problém mě nikdy nenapadl. Vzhledem k tomu, že kontryhel podporuje růst sliznice, ta vyroste tím pádem vyšší a měla by tedy být menstruace silnější. Zkus pít 2× denně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.18 21:53

@Prtulak DEKUJI MOCKRAT!!! :potlesk: :srdce:
A dvakrat denne cely cyklus? A po jak dlouhou dobu? :hug:

Prtulak
Kecalka 190 příspěvků 13.08.18 23:17
@Anonymní píše:
@Prtulak DEKUJI MOCKRAT!!! :potlesk: :srdce:
A dvakrat denne cely cyklus? A po jak dlouhou dobu? :hug:

Obecně u bylinek se po nějaké době má dělat pauza, dala bych ho třeba tři týdny. Uvidíš co s tebou udělá. Je možné, že ti změní délku celku, nebo budeš mít výraznější ovulaci. Ale já mela kontryhelu pak už plný zuby… Třeba po 10ti dnech už mi fakt nechutnal. Uvidíš. Já ho pila kvůli ovulaci. Pomohl mi,takže na něj nedám dopustit.. Snad i tobě pomůže s tvým problémem. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 18:54

@Prtulak
Ahoj, poradila bys mi prosim jeste, kolik te susene nate mam zalit?

Prtulak
Kecalka 190 příspěvků 14.08.18 19:11
@Anonymní píše:
@Prtulak
Ahoj, poradila bys mi prosim jeste, kolik te susene nate mam zalit?
.. Já dodržovala doporučené dávkování, což bylo cca 1-2 čajové lžičky zalít vodou. A 10 minut jsem přikryté louhovala. Scedit a vypít ještě teplé. Dobrou chuť ;)

Tonička7
Povídálka 50 příspěvků 13.09.18 08:09

Ahoj, nedá mi to napsat.. Ještě mě napadla jiná varianta.. Zkusila jsi menstruační kalíšek? Já osobně ho pár měsíců používám a jsem maximálně spokojená.. Daleko lepší než vložky či tampóny. Dobře se zavádí a vyndavá, tak by ti určitě v tomhle pomohl :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama