Dnes se vdávám

Anonymní
12.9.20 08:13

Dnes se vdávám

Holky za pár hodin si řekneme ano. Zaječí úmysly nemám, ale jsem tak šíleně nervózní, že neudržím ani hrnek v ruce :mrgreen: jak jste se v den D uklidnily vy? Máme mini svatbu na úřadě, takže vše připravené, na oslavu vše nachystané. Nevím jak se zaměstnat, abych sebou nešvihla :mrgreen: Sedím na balkóně a snažím se nasávat čerstvý vzduch aby mě neporazilo :mrgreen: Trpím uzkostnou poruchou, takže se to na mě valí jak vodopád. Chystat se začnu za dvě hodiny, ale v tomhle stavu ten čas vůbec neubíhá a já se třesu jak ratlík :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
874
12.9.20 08:17
@Anonymní píše:
Holky za pár hodin si řekneme ano. Zaječí úmysly nemám, ale jsem tak šíleně nervózní, že neudržím ani hrnek v ruce :mrgreen: jak jste se v den D uklidnily vy? Máme mini svatbu na úřadě, takže vše připravené, na oslavu vše nachystané. Nevím jak se zaměstnat, abych sebou nešvihla :mrgreen: Sedím na balkóně a snažím se nasávat čerstvý vzduch aby mě neporazilo :mrgreen: Trpím uzkostnou poruchou, takže se to na mě valí jak vodopád. Chystat se začnu za dvě hodiny, ale v tomhle stavu ten čas vůbec neubíhá a já se třesu jak ratlík :mrgreen:

Jestli nemusíš nic chystat a máš čas, tak se jdi projít, zaběhat si, nebo si dej kafe jdi rychle nakoupit. Na svatbu nemyslí, není z čeho být nervózní. V životě budou daleko větší věci, že kterých budeš teprv nervózní. Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1056
12.9.20 08:21

Nervózní jsem byla předtím, z toho že si manžela beru, jestli bude dost jídla mě nechávalo chladnou. To ráno jsem už byla naprosto v klidu, prostě jsem vše zařizovala do té doby a už nebylo jak se tomu vyhnout :lol:

Takže jsem vstala, usmála se, že lije jak z konve a šla se zeptat, jak to vyřešíme. Veškerá obsluha byla úplně mimo, že tak klidnou nevěstu neměli. Nevím, cítila jsem že je to ok.

Pak mi zavolal šéf a já, osoba většinou bez emocí jsem bulela jak želva. Podruhé to udělala kamarádka, když se mě v uličce dotkla, že mi to moc sluší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
747
12.9.20 08:22
@Anonymní píše:
Holky za pár hodin si řekneme ano. Zaječí úmysly nemám, ale jsem tak šíleně nervózní, že neudržím ani hrnek v ruce :mrgreen: jak jste se v den D uklidnily vy? Máme mini svatbu na úřadě, takže vše připravené, na oslavu vše nachystané. Nevím jak se zaměstnat, abych sebou nešvihla :mrgreen: Sedím na balkóně a snažím se nasávat čerstvý vzduch aby mě neporazilo :mrgreen: Trpím uzkostnou poruchou, takže se to na mě valí jak vodopád. Chystat se začnu za dvě hodiny, ale v tomhle stavu ten čas vůbec neubíhá a já se třesu jak ratlík :mrgreen:

Uklidni se tím, že nic netrvá věčně a rozvod se dostaví a bude zase klid… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36011
12.9.20 08:23

Foto nevesty!!! Gratuluji. Uzij si to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9376
12.9.20 08:29

Hodně štěstí :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1824
12.9.20 08:32

Nervozita k tomu patří :hug: hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.20 08:33
@BukvickaMalicka píše:
Uklidni se tím, že nic netrvá věčně a rozvod se dostaví a bude zase klid… :palec:

Díky, hned je mi líp :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
747
12.9.20 08:36
@Anonymní píše:
Díky, hned je mi líp :mrgreen:

V pohodě, mám to u tebe, při druhý svatbě… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7581
12.9.20 08:37

A nemáš s kým mluvit? Třeba zavolat mámě/rodičům, sourozencům a jen tak klábosit? Aspon ty emoce rozeženete dopředu a nebudeš bulet na úřadě. Nebo si dej vanu. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
12.9.20 08:38

Dneska je taak krásný den na svatbu. Začínající podzim, krásné počasí (aspoň teda u nás úplně nádherně od rána svítí sluníčko)..
Přeju ti, až všechno vyjde krásně! :* :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11725
12.9.20 08:44

Preji krasnou svatbu a spolecny spokojeny zivot :kytka:

Ja se nikdy nevdavala, ale umim si predstavit jak celou dobu travim na zachode :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.9.20 08:46
@Altavista píše:
Nervózní jsem byla předtím, z toho že si manžela beru, jestli bude dost jídla mě nechávalo chladnou. To ráno jsem už byla naprosto v klidu, prostě jsem vše zařizovala do té doby a už nebylo jak se tomu vyhnout :lol:

Takže jsem vstala, usmála se, že lije jak z konve a šla se zeptat, jak to vyřešíme. Veškerá obsluha byla úplně mimo, že tak klidnou nevěstu neměli. Nevím, cítila jsem že je to ok.

Pak mi zavolal šéf a já, osoba většinou bez emocí jsem bulela jak želva. Podruhé to udělala kamarádka, když se mě v uličce dotkla, že mi to moc sluší.

Právě u mě to taky není zvykem, ale dneska se to ve mě mele už od probuzení :mrgreen: jsem vlastně strašně šťastná, jen mě ty emoce úplně semlely, nejsem na takový rozpoložení v takový míře zvyklá :mrgreen: úzkosti mi běžně způsobují negativní věci, dnes poprvé se tak cítím kvůli něcemu pozitivnímu :mrgreen: Je to prostě nová situace tak to trochu nezvládám :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
7031
12.9.20 08:48

Já nějak neměla na myšlenky čas, ráno kadeřník a kosmetička, pak rychle do dom a převléct se
a už bylo půl a měl přijet manžel…

to klapne, hodně štěstí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1052
12.9.20 08:52

Dej si becherovku a přeji spoustu lásky a empatie! 💗

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek