Do Benátek autobusem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
clovicek841
Stálice 92 příspěvků 03.02.17 15:39
do Benátek autobusem?

Ahoj
Mohl bych se podivat velmi levně(za 500 Kč) z Prahy autobusem na jeden den do Benatek samo že myslím ty v italii :) Tak byh se rád zeptal jestli už tam některá z vás byla tak jak zvladli cestu busem? Mě to přijde prostě šíleně dlouho a nevím jestli se to dá zvladnout a pak celý den ve městě prohlidka a večer zase do busu a zase přes 13 cesty do Prahy. Ségra mě sice ukecává, že tahle levně se tam nikdy nepodívám já bych i rád ale těch hodin v Buse :?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
 
mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 03.02.17 15:40

Se nejdřív před jízdou ožereš, pak těch 13 hodin přespíš, přes noc vystřízlivíš, pokukáš benátky, před jízdou se zas naliješ a přespíš do dalšího dne. Vzbudíš se pak v místě odjezdu :mrgreen: :pankac:

 
Jannnča
Závislačka 3772 příspěvků 03.02.17 15:48

Přesně, nebo si vezmi něco na spaní.
My jsme jeli autobusem do Paříže, navíc z Ovy, takže více než půl dne byla jen cesta do Prahy :zed:, pak noc přejezd…a nikdy na to nezapomenu, jsem klasický cestovatelský nespavec. Čili pokud ještě někdy někam vyrazím busem, tak buď s plaskačkou nebo tabletkami :mrgreen: :mavam: :mrgreen:.

To zvládneš a za to cenu jeď, i kdybys měl běžet za busem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:.

 
mazlík.čtyřnohý
Kelišová 5752 příspěvků 03.02.17 15:50

@Jannnča přesně, taky nerada jezdím busem na poznávačky, kor na západ, protože člověk ještě stráví dalších 8 hodin na cestě, než z Karviné dorazí k Německým hranicím.

 
Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.17 15:56

Úplně pohodička jela bych hned

 
Big boss
Ukecaná baba ;) 1556 příspěvků 03.02.17 16:01

Jste blázni, to není žádnej výlet, nás tak jednou naši vzali na dovolenou jako děti, 13 hodin je v lepším případě, když se něco pose*e tak klidně 16 nebo 20. Pak celej den rajzat po městě, unavení, to si to teda užijete. By mě na takovej pseudo výlet nedostali ani násilím. A za 500Kč to určitě nebude, počítej že se tam musíte někde najíst a napít, pokud si teda nebude brát tradičně po česku řízek do chleba a šťávu do octové flašky s sebou. :lol:
Další varianta již zazněla, na noc do busu s sebou rohypnol a na den abyste vydrželi chodit, nejlépe dva gramy koksu :P
Nechápu že někteří lidi absolvují takové martyrium jen aby se pak mohli chlubit fotkami na facebooku.

 
DeepDown
Povídálka 23 příspěvků 03.02.17 16:10

@clovicek841 zalezi jak moc se tam chces podivat a jake mas financni moznosti. Osobne bych si tedy priplatila treba dva tisice a letela letadlem i s prespanim v nejakem hostelu. Wizz Air lita do vice italskych mest. A pres vyhledavace se daji najit opravdu levne lety.

 
kpklarka
Kecalka 334 příspěvků 03.02.17 16:15

Doporucuji se podivat na letenky spolecnosti Volotea, ktera ma velmi dobre akce na letenky. Minuly tyden nabizeli letenky z Prahy do Benatek za 5eur a my mame dokonce letenky zakoupene v prosinci za 1 euro :palec:. Naplanovali jsme si take tydenni cestu po Francii a 6 letenek mame za 160 kc. Letime Praha - Strasbourg, Strasbourg - Toulouse a z Toulouse do Prahy na konci brezna :dance:

 
krtek93
Neúnavná pisatelka 17575 příspěvků 03.02.17 16:46

Jednou jsem byla na otočku v Itálii - přes noc v buse, celej den na pláži, večer domů (byla jsem tam coby doprovod delegáta), dala jsem to v pohodě. Ale bylo mi o mnoho let míň :mrgreen: Dneska bych se asi rozmýšlela, dlouhá jízda busem už mi nedělá úplně dobře. Ale pokud ti v buse neotékaj nohy a daří se ti aspoň na část cesty usnout, riskla bych to.

 
krtek93
Neúnavná pisatelka 17575 příspěvků 03.02.17 16:47
@Big boss píše:
Jste blázni, to není žádnej výlet, nás tak jednou naši vzali na dovolenou jako děti, 13 hodin je v lepším případě, když se něco pose*e tak klidně 16 nebo 20. Pak celej den rajzat po městě, unavení, to si to teda užijete. By mě na takovej pseudo výlet nedostali ani násilím. A za 500Kč to určitě nebude, počítej že se tam musíte někde najíst a napít, pokud si teda nebude brát tradičně po česku řízek do chleba a šťávu do octové flašky s sebou. :lol:
Další varianta již zazněla, na noc do busu s sebou rohypnol a na den abyste vydrželi chodit, nejlépe dva gramy koksu :P
Nechápu že někteří lidi absolvují takové martyrium jen aby se pak mohli chlubit fotkami na facebooku.

To není vždycky o chlubení fotkama na FB, já třeba Benátky (a Itálii vůbec)miluju a těžce bych takový nabídce odolávala. V zimě jsem je ještě neviděla…

 
slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 03.02.17 16:57

Úplně v klidu. nebyla jsem teda v Benátkách, ale takhle na otočku jsem cestovala hodně. nejdál asi Londýn(tam několikrát), a hlavně Bukurešť, ta byla skoro 24h tam, a totéž zpátky, po 1 dni tam, bez noclehu. a spousta dalších měst. Brusel, Amsterdam, Lille, Paříž, Janov, Bělehrad, Hamburk. Bylo to super pokaždý. už se těším, až budou děti větší, a budeme takhle moct jezdit všichni :dance:

 
zvidavajanca
Závislačka 3715 příspěvků 03.02.17 17:15

@clovicek841
Našetři pár kaček a leť letecky. Taky to nevyjde moc draho. Já bych na ty akce Student Agency, kdy sice za 400,– někam jedeš, ale sedíš x hodin v buse, nedala.

http://cestujlevne.com/?…

 
pavld
Kecalka 457 příspěvků 03.02.17 17:34

Jsem jel busem až na Sicílii a ještě žiju. Ale ten název diskuze :nevim:
Pane Lorenc, unesu to? Ne. A teď? Jo :lol:

 
Uživatel je onlinestinga
Závislačka 4155 příspěvků 6 inzerátů 03.02.17 17:41
@pavld píše:
Jsem jel busem až na Sicílii a ještě žiju. Ale ten název diskuze :nevim:
Pane Lorenc, unesu to? Ne. A teď? Jo :lol:
:potlesk: :potlesk: :potlesk:
 
Uživatel je onlinestinga
Závislačka 4155 příspěvků 6 inzerátů 03.02.17 17:43

Já jsem od 11 let jezdila s rodiči do Valencie, od nás to bylo 36 hodin v buse - ne teda na otočku, ale na týden, a světe div se, zvládli to rodiče i já, opakovaně každý rok, moc se nám tam líbilo

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Mlčení, tlak, výčitky. Manipulace je plevel komunikace, říká psycholožka

Ženy a muži komunikují jinak. Zatímco dvě ženy si v postěžování na cokoli... číst dále >