Sporthotel Barborka - chatky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
catland
Povídálka 29 příspěvků 28.01.17 19:50
Sporthotel Barborka - chatky

Zdravím,

nebyl jste někdo v chatce ve Sporthotelu Barborka (Hluboká n/Vltavou)? Zajímalo by mě, v jakém jsou stavu, hlavně koupelna/wc (na jejich webu je pár fotek a koupelna nafocená není - proč asi?), a také jestli vám vadil vlak, údajně je hned vedle areálu trať.

Díky moc!
Kateřina

Reakce:
dana.dv
Zasloužilá kecalka 815 příspěvků 28.01.17 20:25

Byla jsem tam pred 4 lety na skoleni. Dobre vyziti - bazen, virivka, hriste. Na dovolenou bych tam nejela. Ubytovani by mozna bylo lepsi v te hlavni budove. Koupelnu si uz moc nevybavuju, kdyby to byla katastrofa, tak bych si ji nejspis pamatovala…

vulpes
Kelišová 5066 příspěvků 30.01.17 17:19

Znám na Barborce jen hotel, v chatkách jsem nikdy nebyla. Na hotelu spokojenost. Já jsem to tam ocenila hlavně kvůli letnímu programu pro děti, který byl vážně super a každým rokem to ještě vylepšují.
Ten vlak jsme ani nevnímali…

catland
Povídálka 29 příspěvků 30.01.17 20:22

Díky za příspěvky, bohužel je tam už obsazeno…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Kanadský soud rozhodl: Vondráčková se syny se musí vrátit do Česka!

Tomáš Plekanec může jásat. Kanadský odvolací soud včera rozhodl, že jeho dva... číst dále >

Šándor o pákistánském vězení: Tereze pomůže, když konvertuje k islámu

Češka Tereza Hlůšková (22) si vyleschla rozsudek, za pašování devíti... číst dále >