Reklama

Počasí u moře v červnu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

esterka.z.brna
Kecalka 360 příspěvků 28.01.17 13:26
Počasí u moře v červnu

Máte zkušenost jaké je počasí v polovině června v Bulharsku nebo Řecku a jak teplá voda? Doporučte mi hotel v Řecku - Rhodos nebo Korfu, nebo v Bulharsku - Zlaté písky, kvalitní, vhodný pro děti, s dobrým jídlem a nejlépe hned u pláže. Díky

Reklama

Reakce:

Kelsey
Hvězda diskuse 44218 příspěvků 28.01.17 13:37

Tak si vem, ze v cervnu uz se v CR napousti nebo jsou napustene bazeny, ze uz tady mame saunu, tak jak asi bude v Recku?
Decka tam byli predloni s prarodici, posledni dva týdny v cervnu a meli horko, koupali se jak v mori, tak bazen tam meli nejaky hotel, kde se bude libit deckam vybrali.
Co to bylo za hotel se zeptam.

debra.morgan
Závislačka 3269 příspěvků 28.01.17 13:46

Segra byla vloni v cervnu v Řecku na nějákým ostrově, ani se nepamatuju kde. Pocasi super, moře teplý, jídlo skvělý, posílala mi každý den hafo fotek přes fb. byli spokojení.
Jinak do Bulharska bych asi nejela, od nikoho kdo tam byl jsem neměla dobré ohlasy (většinou spíš děs co se týče jídla a špíny), ale třeba budete mít štastnou ruku při výběru. Každopádně o teplo bych se nebála :)

ivabozi
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 28.01.17 14:01

@esterka.z.brna Nejteplejší voda nebude… Ale teplo určitě bude.

mp25
Kecalka 113 příspěvků 28.01.17 14:06

Voda je určitě teplejší na podzim, ale teplo bude, pokud nebudeš mít zrovna smůlu. Už jsem v Řecku v létě zažila, že byla relativně zimaa a ne zrovna pěkné počasí.

mp25
Kecalka 113 příspěvků 28.01.17 14:06

Na podzim - myšleno např. v září

MonikaN.89
Ukecaná baba ;) 1928 příspěvků 28.01.17 14:08
@debra.morgan píše:
Segra byla vloni v cervnu v Řecku na nějákým ostrově, ani se nepamatuju kde. Pocasi super, moře teplý, jídlo skvělý, posílala mi každý den hafo fotek přes fb. byli spokojení.
Jinak do Bulharska bych asi nejela, od nikoho kdo tam byl jsem neměla dobré ohlasy (většinou spíš děs co se týče jídla a špíny), ale třeba budete mít štastnou ruku při výběru. Každopádně o teplo bych se nebála :)

teeeda to Bulharsko muselo byt spatne zvolene misto, jinak nechapu :nevim: pro me zivotni a nejlepsi dovolena po vsech strankach..byli jsme v Primorsku a naprosta bomba :palec: more ciste, krasne teplo, jidlo super a hlavne ceny super..levneji, jak u nas, tak se clovek nemusi bat dat nekde pivo, aniz by platit za tretinku 3eura :roll: potapeli jsme se, jeli na jachte ve meste perfektni aquapark za par korun, sice mensi, ale super..ja zase kazdemu Bulharsko doporucuji..muz byl i v Sozopolu a opet nadseny..byl ruzne u more a Bulharsko nej..v Recku nikde nic, draho atd. ale 1000 lidi 1000 nazoru..Zlate pisky bych nevolila nej Primorsko nebo Sozopol pokud volite Bulharsko..hotel bych se musela podivat z fotek :-D meli jsme polopenzi..rano snidane formou svedskych stolu a vecere dle vyberu z jidelniho listku v cene pivo, piti..vzdy se ptali na kolik hodin cca veceri..jen jsme dosli a uz servirovali..ji­delnicek v cestine a vsichni umi cesky..to bych ani nepotrebovala, ale je to fajn :-)

Malike
Extra třída :D 11585 příspěvků 28.01.17 14:33

@esterka.z.brna jedte last minutě…Stejný jako first STIM že voda je teplá i počasí. :hug:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 28.01.17 14:53

Bulharsko opravdu děs, byli jsme tam jednou a už bychom tam nejeli. Špína, moře nic moc, s chorvatskem se bulharsko nedá srovnat

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 28.01.17 15:02

@Lamátko Nejde srovnavat Cerne more a Jadran. Jadran je rybnik. Cerne more je bourlive.

Osobne mame s Bulharskem velmi dobre zkusenosti. Ubytovani i jidlo lepsi nez v Recku a cenove nejlevnejsi. V polovine cervna je more jeste chladne a pocasi nestale. Byli jsme v cervnu jen jednou. Nastesti na 14 dnu, takze nam az tak nevadilo, ze prvni tyden bylo chladneji a koupat se dalo jen jeden den, zato druhy tyden jsme trpeli vedrem :mrgreen: Ale to se nam stalo v cervnu i v Chorvatsku (super letni dovolenkove fotky v mikinach s destnikama) :lol: V cervnu bych volila spise Kretu nebo Rhodos, Kos. Byli jsme v cervnu i na Korfu a pocasi bylo stridave. Nektery den na koupani, jiny na vylet.

Adrasteia
Závislačka 2660 příspěvků 28.01.17 15:44

Řecko na konci června je v pohodě. Bulharsko sice láká cenami, ale o čistotě se moc mluvit nedá, přece jen na dně Černého moře už skončilo ledacos… A teď nemyslím znečištění, které je patrné na první pohled nebo odpadky, víc se bojím těch neviditelných hnu­sů…

Hoa Mai
Kelišová 5562 příspěvků 14 inzerátů 28.01.17 16:00

@esterka.z.brna Na Rhodosu jsme byli už docela dávno, ale bylo to v červnu a voda byla teplá, počasí taky. Hotel už bohužel nevím.
Na Korfu jsme byli o něco míň dávno, taky v červnu a bylo to taky super, počasí teplé, možná někdy až moc (hodně jsme výletili), voda taky. Pro děti bych doporučila spíš východní pobřeží. Tím, že je otočené k pevnině, je tam teplejší voda a míň vln, z mé tehdejší zkušenosti bylo kupodivu i čistší. Na západním pobřeží bylo víc chaluh, které mi způsobují alergii, takže tam to pro mně na koupání moc nebylo. Západní pobřeží je vizuálně hezčí - skalnaté, malé plážičky, hezké výhledy, ale k plážím se musí scházet po schodech z prudkého kopce a pak zas zpátky (možná ne všude, ale často), pláže často plné lidí.
Hotel přímo asi neporadím, ale tuším v Dassii (na východním pobřeží, nedaleko hlavního města) byly apartmány hned u pláže a pláž moc pěkná. Pro děti by to určitě bylo.
Krásné koupání je ještě u pískovcových skal u Sidari na severu ostrova, ubytovaná bych tam ale asi být nechtěla, bylo tam dost rušno. My jsme měli půjčené auto párkrát jsme si tam zajeli, cesta trvala chvilku.

stinga
Závislačka 3461 příspěvků 10 inzerátů 29.01.17 14:11

Já jsem byla začátkem června na Corfu, místo Sidari, hotel si nepamatuju nějaký Sun Garden Park - ten byl výborný, teplo bylo dost, v noci chladněji, ale voda jako led, vůbec se to nedalo

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama