Do jaké části Ostravy se přestěhovat?

29.11.20 12:00

Do jaké části Ostravy se přestěhovat

Ahoj holky,
zkoušela jsem zde hledat ale vše byli diskuze tak z roku 2011-2012 a já bych potřebovala nějaké aktuální zkušenosti ☺️ Momentálně s manželem bydlíme v Porubě v podnájmu, ale chceme se stěhovat do vlastního s tím jak ceny stouply tak stěhování v rámci Poruby je pro nás asi nereálné. Proto bych se chtěla zeptat vás kdo bydlí na Dubině, Hrabůvce nebo Zábřehu, jestli by se podělili o zkušenosti jak se vám tam bydlí a jak to tam vypadá s tmavšími spoluobčany, feťáky apod. Do budoucna až budou děti nerada bych měla strach je pustit třeba na hřiště nebo tak, proto bych se ráda přestěhovala do nějaké klidné lokality.Budu ráda za jakoukoliv zkušenost :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
969
29.11.20 13:57

Ahoj, bydlím v Zábřehu - kousek od zastávky Kotva. Bydlení skvělé, kousek do Bělského lesa, školky, školy, voška, gympl - zázemí pro děcka ideální. Teď se předělává i za Lunou velké zelené prostranství, budou tam nějaké aktivity pro děti, dospělé. Jedinou nevýhodou - málo parkovacích míst - ale to je i v Porubě. Černo je - jak je koupaliště - na druhé straně, ale zatím k nám nedošli - a fetky jsem zatím extra nepotkala, maximálně bezdomovce v Běláku, jak si dělají ohýnek.
Za mě je pěkné bydlení na Svornosti a pak na druhou stranu od Volgogradské.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
29.11.20 17:16

@Kikinkakonova Vyskovice nebo sidliste Fifejdy tzn. Napr. ul. Ahepjukova, Hornopolni, gen. Janouska. Kousek Futurum, kousek do Karoliny, dalsich spousta obchodu a rest. kolem, cukrarna k alitni, zverimex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.11.20 17:31

@FraDeu děkuji,tos mě potěšila z těch tří zmiňovaných nejvíce uvažujeme právě o Zábřehu :D auto zatím nemáme a v nejbližší době ho ani neplánuje pořizovat takže parkování nás netrápí. Moc děkuju za tip :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.11.20 17:33

@Roznova fifejdy bychom brali tam bydlí rodiče, ale bohužel v této lokalitě se byty vůbec neobjevují našli jsme na ahepjukove snad jen jeden a ten byl za 2,8mil. :zed: na Výškovice jsem teď koukala a tam také žádné byty nejsou. Je to teď s tou nabídkou fakt bída :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
včera v 19:05

Ostrava - Jih ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu