Do kdy kolotoc nad postylku?

Anonymni
7.10.08 23:42

Do kdy kolotoc nad postylku?

Holky, do kdy meli vase ditka na postylce kolotoce? Nas drak je ctyrmesicni a je teprve ted narazila na kolotoc, ktery se mi konecne libil - je v kombinaci s promitacem za 1.200,–. Kamaradky mne odrazuji, ze je pry maximalne do 5 mesicu, ja si zas myslim, za az zacne chnapat po zviratkach (jsou vedle sebe ne nad sebou jako je to u kolotoce zirafa), tak je jednoduse sundam a bude fungovat jako promitacka, kterou jsem tak jako tak chtela koupit.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7.10.08 23:59

Měla jsem kolotoč od Fp lítající medvídky + promítačku + ruzné melodie,byl krásný,ale malího nebral nikdy.5měsíčnímu mimi mi to přijde zbytečný to tet už kupovat :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.10.08 07:35

anonymní já si myslím, že to je dítě od dítěte jinak. Měli jsme obyč z apár kaček a ten Terezku absolutně nezajímal. Pak jsme koupili tento:

http://www.eshopbaby.cz/…50_37864.jpg

a je to ostuda, ale usíná s ním dodnes. Několikrát jsem ho zkoušela dát pryč ale bez úspěchu…
a podívej kolik nám je. Takže pro mě investice úžasná. Teď už si ho umí zapnout nebo vypnout sama, dálkový ovladač už nepotřebuju, ale jak byla mimi, ocenila jsem to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
8.10.08 07:53

buď koupíš a bude mít úspěch, nebo se ti bude válet pak ve skříni. Jiná možnost není.

mmch proč by nemohlo klidně i 3 leté dítko usínat s kolotočem, resp. melodií kterou hraje?? Vždyť je to jedno, hlavně že usne a spí ne? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
20326
8.10.08 08:02

Taky máme pořád kolotoč :wink: Usíná s ním asi od 2 měsíců - položím, zapnu kolotoč, odcházím :wink: Funguje nám to bezvadně, nikdy jsem ho neuspávala (což nám trochu potom komplikuje situaci, kdy se vzbudí v noci s brekem - nevím, jak uspat dítě, co není na uspávání zvyklé :roll: … naštěstí to není moc často)
Máme ten s medvídkama od FP, ale už je pro jistotu k postýlce přivázaný, protože častým používáním se zničily závity na šroubky a už sám nedržel :evil:
Teď jsem ho začala pomalu od kolotoče odnaučovat - má ho na postýlce, ale při ukládání nezapínám, má ho jen na koukání… Nevadí mi, že s ním pořád usíná, ale je opruz tahat kolotoč všude sebou :lol:

PS: Doporučuju s kolotočem pořídit nabíjecí baterky :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1687
8.10.08 08:54

My museli v cca 6M kolotoč sundat. Malý se naučil ho zkopávat a poté, co se na něj asi 2× zřítil, tak jsem to vzdala :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7927
8.10.08 11:19

Ahoj my koupili kolotoč za 1200kč a začal jí zajímat až po 1 roce hned u něj usne :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1209
8.10.08 12:27

Ahoj, my používáme kolotoč dodnes, ale už ho nepouštíme, to už ji nebaví. Máme s plyšovými medvídky se suchým zipem. Ráno tam Terezku položím, ona ty medvědy očeše a já si zatím vyčistím zuby :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
148
8.10.08 13:12

Tak i naše dítko usíná od malička u kolotoče a kouká se na ta zvířátka. Přesně jak psala novire, i my malou položíme, zapneme kolotoč, odcházíme, usne sama, má 14 měsíců.
teď už si jej umí i sama zapnout i vypnout :D zrovna včera jsem si říkala, jestli ten kolotoč bude mít na usínání až do osmnácti :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3329
8.10.08 14:15

AHoj,
mame ten samy jako zuzanasinova a kolotoc jako takovy jsem sundala jak si zacala stoupat, tj nekdy po 6 mesici, do te doby jel pokazde pred spanim… Ted ji bavi i ten panel a dela DJku :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama