Do kolika let jsou děti tulivé a mazlivé?

Anonymní
1.1.21 00:09

Do kolika let jsou děti tulivé a mazlivé?

Ahoj, zajímalo by mě v jakém věku cca se holčičky přestávají chodit tulit a mazlit a „věšet“ na své rodiče, hlavně na tatínky a kluci na maminky? - Pokud je dítě takové, že v 9 letech se chodí tulit, mazlit, chce spát u nás v posteli, pověsí se tátovi za krk, sedne si k němu na klín k počítači mazlit, zatímco on pracuje.
Měla jsem pocit, že v tomhle věku to už začne pomalu končit…

v 10 ještě asi ještě tulí, že?
a ve 11 -12 - to chodí do šesté a sedmé třídy, na druhý stupeň… tam se to asi láme, že?

Já to ze svého dětství neznám, vůbec jsem nebyla kontaktní dítě.
Abych se jen tak došla k mámě nebo tátovi obejmout a pomazlit, to jsem nikdy snad ani neudělala :lol:.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3923
1.1.21 00:14

Přesně. Syn, za chvíli 12 už přestává být tulivy, začínáme byt trapni a je nejraději sám v pokoji. I když ještě jednou za čas je svetla chvilka, kdy da pusu nebo jde za ruku. Ale je toho už jak šafránu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57198
1.1.21 00:17

@Virgina123 syn taky za chvilku 12 a stále potřebuje pomazlit :srdce:
Někdy během dne jen tak přijde a mamko, pomazlit
Venku dá ruku, když nás nikdo nevidí :lol: ale doma se tulí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2281
1.1.21 00:22

Kluk 11,5 a holka 9 a oba jsou zatím tuliví :srdce: Teda doma, na veřejnosti už dávno ne :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24635
1.1.21 00:43

Synové 10,5 a skoro 9, tulivi jsou. Přijdou večer se přitulit, před spaním obejmout, pusu, držet za ruku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7384
1.1.21 00:48

Já ještě před dvěma měsící jsem říkala, jak je kluk tulivý.. Ted v prosinci +ě let a upln+ě se to začíná měnit.
Dřív přišel a mami budeš s semnou spát- má patrovku v pokojíku, a tak jsem s ním někdy jen tak, pokecaly jsme, ne že by nempohl usnout, aby někeo zase neměl řeči..A nebo přišel za mnou do ložnice a mimi a lehl si vedle a třeba mi začal vyprávět co třeba dělá na pc, a nebu co buem zítra dělat..
Už ted to pomalu začíná mizet.. když když ho jen tak ze strandy pohladím, tak jééé mami, a oči v sloup :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7384
1.1.21 00:49

@Petra Z užívej si, mě taky mamka říkala, užívej si změní se to den ze dne a měla pravdu.. Ne, že by najednou nic, ale pomalu už,,, je velký..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2007
1.1.21 01:12

Kluci skoro 13 a 11 let, tulí se zatím. Občas tu tulivou potřebu mají a já jim jí poskytnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57198
1.1.21 19:59

@Janasas neboj, užívám si to, dokud to je :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.21 20:00
8o
  • Citovat
  • Nahlásit
20625
1.1.21 20:10

Syn 11 a vnuk 8 jsou oba tuliví. Jsem ráda, že to tak je a ráda je oba obejmu. Nevím, na jak dlouhou dobu to ještě bude.
Dcera byla netulivá tak od 8. let. A ikdyž jsem jí chtěla přitulit k sobě, tak se odtáhla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7384
1.1.21 20:11

@Petra Z já dneska mluvila s kamarádkou a ta říkala, že u nich taky 12 kluk je ještě mamináček, ale když jsou spolu, jinak je už pro okolí velký kluk

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1853
2.1.21 01:14

Tak bohuzel, dcera nejak po 12. narozeninach zacala odmitat mazleni a objimani. Kdyz se zeptam, jestli muzu za ni na chvilku do postele, tak nechce :( A to jsem si myslela, ze ten jeji teror neusnu-bez-maminky nikdy neskonci… No, bohuzel skoncil. Kdyz se za ni nacpu i pres protesty, tak je nakonec rada, ale uz se vtiram malokdy. Pusu mi da, ze me ma rada taky rekne, ale tim to hasne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14501
2.1.21 12:01

Staršímu bude 9 a tulit se začal teprve nedávno, tak si to užívám. Dokonce se opět po letech přesunul ke mně do postele už na usnuti.. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat