Do kolika let spí dítě u rodičů

Anonymní
22.9.20 21:30

Do kolika let spí dítě u rodičů

Máme doma 2leteho syna, a miminko dvouleťák má svůj pokojík ale pořád to je spíše herna nu, je to maman, upletli jsme si bič a stále spí u nás (na své posteli, ale samozřejmě učíme ho že má svůj pokoj atd. Ale chce to čas, chápu, kortizolu když vidí že malá má svůj koutek u nas ) nic méně, s přítelem si chceme také užít své chvilky, a tak se chci zeptat do kdy je podle vás normální mít sex v místnosti ve které spí dítě? Samozřejmě jsme vždy zalezli pod peřinou a potichu, nikdy se nestalo že by se jedno s děti probudilo..ale i tak :oops: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6553
22.9.20 21:33

Děti jsou u nás dokud chtějí, i když odešla zaujaly ve svém pokoji tak v průběhu noci se přestěhovali. U nejmladší (7mesicu) jsem pokoj ani nedělala a spí s nami v posteli. Obě moje starší dcery odešly samy do svého pokoje ( tedy v noci nepřišly a Špály celou moc) kolem 4 roku. Pokud ti jde o sex tak určitě víš i bez našich rad, ze se to dá dělat i jinde než v posteli. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
419
22.9.20 21:34

Naše malá spí sama v pokojíčku od roka a něco. Podobné téma to už bylo a některé psali že sex v jedné místnosti neměli ani s novorozencem, některým zase nevadilo ani dvouleté dítě, asi to je na každém. Já bych to s naší malou (2 roky) v jednom pokoji teda nedělala, ani za podmínek že tvrdě spí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24966
22.9.20 21:34

U me osobně tak do roka aby mi ten sex nevadil :nevim: a sex se dá dělat i jinde než v posteli.
Děti v posteli jsou věc jiná, holka k nám občas chodila tak do 5

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9118
22.9.20 21:36

Syn s námi spal ještě před měsícem, budou mu tři. Teď už spí ve své posteli v pokoji, ale občas k němu stejně musím jít. Sex jsme neprovozovali v místnosti, kde jsou děti asi nikdy, ale máme velký byt. Pokud nemáte 1+1,tak nechápu, co řešíte :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5261
22.9.20 21:38

Sex v ložnici sme neměli od té doby co tam spí děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24059
22.9.20 21:42

20 měsíční syn spí s námi v posteli, sex máme buď když spí přes den, tak v jiné místnosti ( to starší děti nejsou doma) nebo normálně v noci když spí ( a starší jsou ve svém pokoji). Není to žádná divočina samozřejmě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.9.20 21:43

Hele se sexem ti neporadim, jsem sama :mrgreen: ALE! Dcera spí stále u mě v loznici, v posteli. Bude jí pět. I kdyz je to jina situace, vzdy záleží na nastaveni, a na tom, jak to vyhovuje tobě. Nám by bylo každé samotné smutno ve svem pokoji. Ale počítám s tim, že se školním věkem to vysumi a bude chtit spinkat sama, popřípadě az se nekdy jednou objevi novy partner. :roll:
Jinak souhlas, na sex jsou i jina mista nez jen postel :oops: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18926
22.9.20 21:47

Teda me by to vadilo uz u toho dvouleteho, i s mensim bych se nedokázala poradne uvolnit. To jste v garsonce nebo co, ze se nemůžete presunout do jiné místnosti? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24059
22.9.20 21:50

@smutný.smajlík já jsem taky dlouho spala v pokoji s mamkou, byly jsme samy. Myslím, že do obýváku se přestěhovala když mi bylo tak 12? No a já jsem s dětmi byla v pokoji do jejich 6 a 8 let. Pak jsme se sestěhovali s přítelem a dostali svůj pokoj ( a když jsou náhodou někdy zvlášť, tak se jim stýská)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3762
22.9.20 21:50
@Anonymní píše:
Máme doma 2leteho syna, a miminko dvouleťák má svůj pokojík ale pořád to je spíše herna nu, je to maman, upletli jsme si bič a stále spí u nás (na své posteli, ale samozřejmě učíme ho že má svůj pokoj atd. Ale chce to čas, chápu, kortizolu když vidí že malá má svůj koutek u nas ) nic méně, s přítelem si chceme také užít své chvilky, a tak se chci zeptat do kdy je podle vás normální mít sex v místnosti ve které spí dítě? Samozřejmě jsme vždy zalezli pod peřinou a potichu, nikdy se nestalo že by se jedno s děti probudilo..ale i tak :oops: :lol:

Ja jsem tu asi jedina, ale ani jako holku ani jako mimino jsem u rodicu nikdy nebyla v posteli..loznice byla jejich kralostvi a skoro jsem tam nechodila, a ani dite se mnou nikdy nespalo v posteli, melo postylku a pak vlastni postel v decaku..ani ho to nikdy nenapadlo a me taky me 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.9.20 21:52

Nevlastni syn 9 let stale spi s nami v posteli, ja jsem tedy na gauci a vzdy to nejak preziju tam, je to katastrofa, ale on se boji spat sam v pokoji a ani jednomu z rodicu to neprijde divne :roll: radeji anonym

• Citovat
  • Nahlásit
31653
22.9.20 21:53

Do vyššího věku nez se tady průměrne udává. Cca do věku 5 až 6 let preferuji spaní s rodičem ve stejné místnosti, ne ve stejné posteli. Potom přestěhování do pokoje ze dne na den. Díky tomu neznám žádné noční buzení a domahani se spaní s rodičem Děti usínání samy do 10 minut od uložení. Všichni spíme v klidu celou noc cca od roku, kdy děti přestaly spontánně vyžadovat noční kojení.

P. S. Je mi fakt jedno, co si o tom kdo myslí. Odpovídám pouze na dotaz do diskuze. Dvouleté dítě bych nikdy nenutila spát samo v pokoji. Nejstarsi dítě spalo samo v pokoji až před nástupem do školy v čerstvých 6 letech, další děti o něco dřív, ale ty v tom novém pokoji nikdy nebyly samy.Znam případy z okolí, kdy se na tom rodiče nemohou shodnout. A třeba pětiletý jedinacek, který se pravidelně v noci vrací do ložnice rodičů, je nevyspany, unavený a vztekly, chce spát přes den. Kdežto když s ním maminka spí v jeho pokoji, dítě spí celou noc jako zabite a odráží se to i na náladě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.9.20 21:56

Synovi je 6 a asi ho ze své postele nikdy nedostanu. Začal u nás spát ve 3 letech po nástupu do školky a hospitalizaci. Do té doby spal ve své posteli. My máme sex v obýváku. Případně přes den, když jsou děti u babičky. Nebo u něj v pokoji, protože má dvojlůžko.

• Citovat
  • Nahlásit
13825
22.9.20 22:05

Dřív spávali všichni v jedné místnosti a nikdo to neřešil. :nevim:
Takže pokud dítě spí, tak je asi jedno kolik mu je, když vám u toho nesvítí, ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu