Do pár dnů rodíme

38
13.6.13 11:32

do pár dnů rodíme

Mě už to čeká za pár dní, už bych brala klidně aby náš Lumpik byl venku. Jen si říkám jako prvorodička, jestli poznám že to na mě doopravdy přišlo :D trapne co :D
:roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23016
13.6.13 11:35

Ahoj, já mám termín v sobotu, sice jsem druhorodička, ale stejně… včera v noci jsem myslela, že už… kontrakce (slabé) po 5 minutách, ale nic. Rozchodila jsem to :roll:
Mě u první praskla voda, jen trošku, ale tělo na porod nebylo připravené, takže stejně na houby :cert:
Poznáš to, to se neboj. Kdbyby si si nebyla jistá, tak prej horká sprcha poslíčky rozežene a porodu pomůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23016
13.6.13 11:36

Jinak mi doktorka včera řekla, že to na porod vůbec nevypadá, takže jsem připravení na přenášení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64457
13.6.13 11:38

@Hoffiska poznáš, neboj ;) známá má už po termínu a taky pořád nic :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23016
13.6.13 11:42

@martina.se tak toto :zed: sem budu od soboty asi taky vkládat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
380
13.6.13 11:43

Ahoj holky, mě to čeká za dva týdny, ale nebyla bych proti, kdyby to bylo dřív. @Hoffiska Neboj se, porod nezaspíš :roll: ale bylo by to dobrý :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64457
13.6.13 11:46

@avm3 :mrgreen: ono to mimčo jednou dozraje a pustí se, poslední dny jsou nejhorší, člověk je natěšený, zároveň se bojí, do toho ty výkyvy počasí a pod.. je mi to jasné ;) Já už kámošovi říkala, ať to pošťouchnou, že v sobotu slavíme bc, tak ať to vezmem v jednom :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2028
13.6.13 11:47

Trapné to není. ;) Jela jsem k třetímu porodu s pocitem „co když jenom plaším.“ :lol: První dva mi začaly odtokem vody, třetí kontrakcema po pěti minutách a voda odtekla zároveň s miminkem (kdyby doktorka neprotrhla plodové obaly, narodil by se v nich).

Nějak to poznáš. A i kdybys jela zbytečně, nikdo ti hlavu neurve. ;) Mnoho zdaru a hladký průběh. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7797
13.6.13 11:48

Zatím nerodím, ale všem přeju hodně štěstí :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23016
13.6.13 11:50

@martina.se Tak mě třeba ty hice nevadí, naopak mě to počasí nabíjí… ale jak píšeš, jsem nedočkavá a do toho hlídání malé… doma hlídám zásoby, atd atd. Já mám slíbeno pošťouchnutí v úterý, tak třeba se to hne samo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10561
13.6.13 11:55

Ahoj, taky to mam za par, dneska mi rekl doktor, ze se vubec nic na porod nepripravuje, tak uvidime :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23016
13.6.13 11:59

@peluani No jo, ale tobě to řekl v 37+1 mě v 39+4 :zed: :zed: :zed: :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24006
13.6.13 12:03
@avm3 píše:
@peluani No jo, ale tobě to řekl v 37+1 mě v 39+4 :zed: :zed: :zed: :,(

Jako bys nevěděla, že to přece nic neznamená :hug: Dopo mi to dr taky říkala, a večer mi praskla voda ;) Nic není ztraceno a stále můžeš porodit do termínu. Držím palce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
546
13.6.13 12:06

Ahoj tak sleduju pár diskuzí na tohle téma a koukám, že nikde se prckům na svět nechce ;) Mě taky zbývají dva týdny a doktor, řekl že se nic nechystá :nevim: Přitom sotva chodím jak mě malej tlačí na spodek :zed: přála bych nám všem aby to už bylo za námi, ale holt to na nás nezáleží ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23016
13.6.13 12:12
@kamiŠ píše:
Jako bys nevěděla, že to přece nic neznamená :hug: Dopo mi to dr taky říkala, a večer mi praskla voda ;) Nic není ztraceno a stále můžeš porodit do termínu. Držím palce ;)

To já vím… u první to tak taky bylo - pořád nic a pak jsem jela 2 dny před termínem. Ale připravené to nebylo, porod nepostupoval.
Já jim radši jakože věřím a pak můžu být jen příjemně překvapená :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat