Do práce po 10 letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.18 20:58
Do práce po 10 letech.

Ahoj, po spoustě let v domácnosti se chci vrátit do pracovního procesu. Zvládla jste to některá v pohodě? Mám docela obavy. :think:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

kacz
Kelišová 6008 příspěvků 24.01.18 20:59
@Anonymní píše:
Ahoj, po spoustě let v domácnosti se chci vrátit do pracovního procesu. Zvládla jste to některá v pohodě? Mám docela obavy. :think:

A z čeho máš obavy?

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 24.01.18 21:00
@kacz píše:
A z čeho máš obavy?
:think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.18 21:01
@kacz píše:
A z čeho máš obavy?
že jsem si odvykla :nevim: vztahů v práci atd.

Malaga
Generální žvanilka 23731 příspěvků 24.01.18 21:09

A co je to za práci? (obor) Dík.

joli31
Kecalka 261 příspěvků 24.01.18 21:10

Já se tedy vrátila jen po 7letech a ještě jen na částečný uvazek.. Kolikrát jsme litovala, že nemám celý, jak jsem se těšila do práce :mrgreen:

ivašot.
Kelišová 6015 příspěvků 24.01.18 21:10

Vracela jsem se po 12 letech a zvládla jsem to

sarah1618
Kecalka 228 příspěvků 24.01.18 21:10
@Anonymní píše:
Ahoj, po spoustě let v domácnosti se chci vrátit do pracovního procesu. Zvládla jste to některá v pohodě? Mám docela obavy. :think:

To zvládneš :dance:
první den a první týden budou asi dost těžké, ale pak to zase půjde jako Kdysi.
Kdyby se té někdo ptal cos dělala deset let nemáš žádnou povinnost jim samozřejmě nic říkat.
Víš jak, lidi se můžou tvářit divně na desetiletou pracovní pauzu..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.18 21:15

Snad máte pravdu. Díky, holky:kytka:

Russet
Echt Kelišová 9509 příspěvků 24.01.18 21:16
@Anonymní píše:

Vrátila jsem se po necelých třech letech. První měsíc krize, nesoustředěná, bylo mi smutno… Teď je to po půl roce lepší, ale doma mi bylo hezky. Deset let je mazec a chápu, že jsi nejistá. Ale jestli sis vybrala něco, co tě baví, zvládneš to levou zadní :kytka:

andelka83
Neúnavná pisatelka 19024 příspěvků 24.01.18 21:17

Já jsem se nevracela ale po 6 letech s dětmi jsem šla do první práce na hpp a plný úvazek, a ještě na směny. Zase jiný svět a zkušenosti. Zvykla jsem si a zajeli jsme se asi během tří měsíců. Po roce a půl mě ale čeká další md. Po ní budu hledat zkrácený úvazek, a už se těším až budu zase pracovat.

Lenka_Hal
Závislačka 4268 příspěvků 24.01.18 21:19

Ja teda byla doma jen 5let, ale tesila jsem se tak, ze jsem si nervozitu ani nepripoustela :D Neboj, zas tak moc se za 10let nezmeni. Taky zalezi, co je to za obor.

Halamka
Závislačka 3341 příspěvků 24.01.18 21:32

Byla jsem doma take 10 let, pracovala jsem z domu. Ted jsem od ledna nastoupila na castecny na stredni skolu a musim rict, ze asi i diky skvele kolegyni jsem neskutecne spokojena. Zmena, ale k lepsimu :kytka:

axelina
Ukecaná baba ;) 1796 příspěvků 24.01.18 22:58

Zaleží kam se vracíš… jestli někam do výzkumu nebo na kasu do Alberta…

Uživatel je onlineKelsey
Hvězda diskuse 43856 příspěvků 25.01.18 06:27

Sla jsem po 6,5r. doma a rok jsem mela, jeste rodicak, ale uz jsem citila, ze potrebuji zmenu. Byl to novy kolektiv. Taky jsem mela malou dusicku. Po par dnes nervozita opadne.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama