Do práce po zánětu středního ucha

1434
4.6.17 12:23

Do práce po zánětu středního ucha

Ahoj, mám alergii a dnes ráno mi začalo bolet pravé ucho, mám ho zalehlé a při smrkání mi v něm bublá. Myslíte si že je to zánět středního ucha? Nikdy jsem to neměla. POkud to bude horší jela bych na pohotovost a pokud by mi to píchli, můžu jít zítra do práce? Nemůžu si moc dovolit chybět

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4.6.17 12:30

@Petrlis Já bych asi šla, pokud bych neměla horečku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.6.17 12:37

@Petrlis Beru podle zkušeností u dcery. Je jí šest let. Toto pondělí byla píchat ouško na pohotovosti.

Je dobré nenechat to rozjet. Dceři se hned ulevilo. Myslím, že by jsi do práce mohla. Ale třeba den bych doma vydržela. Když, tak jeď hned.

Jen dle toho co popisuješ mi to na zánět ucha nepřipadá. Ale i kapky ti pomohou, pokud nebudou pichat. Dcera dostala na druhé ucho, které bylo chycene a také se jí okamžitě ulevilo.

V pátek byla na kontrole a vše v pořádku.

Příspěvek upraven 04.06.17 v 12:40

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8115
4.6.17 12:39

@Petrlis : zajeď na ORL na pohotovost. Kdyby náhodou pichali, tak pokud by nebolelo, tak já osobně bych do práce šla :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1729
4.6.17 12:56

Já bych si dala do ucha vatu namočenou ve slivovici a šla bych do práce. To dokáže zázraky. K doktorovi bych šla, až kdyby to fakt bolelo pořád nebo jsem měla teplotu.

Před lety jsem takto jela na pohovost kvůli bolesti při smrkání a doktor mi skoro vynadal, co tam dělám. U dítěte by prý ucho píchli, ale u dospělého ještě ne. Asi jsem narazila na špatně naladěného doktora.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Poison Eve
4.6.17 13:07

To se nedá z fleku jen tak říct. Za poslední rok mám uši píchnuté třikrát, dvakrát relativně dobré a potřetí neschopenka - měla jsem tak narušenou rovnováhu a motala jsem se, nemluvě o tom, že jsem se nebyla absolutně schopna soustředit.

• Nahlásit
  • Citovat
1380
4.6.17 13:15

Já ho měla, ucho mi píchli, okamžitě se mi ulevilo. Samozřejmě tím jak se mi ulevilo, sem šla hned ven, no dostala jsem do toho zánět zvukovodu. Takže stejně doma, antibiotika, bolesti jsem lezla po zdi. Tak jako tak si myslím, že tohle zánět středního ucha není, to pěkně bolí. A kdyby náhodou jo a píchli to, zůstala bych, po mě zkušenosti, alespoň den doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1619
4.6.17 13:45

Já ho měla poprvé ve 33 letech. Fakt hnus, bolí to jak čert. Pořád čekali než ho píchli, pak zjistili, že tam stejně žádný hnis není… Ihned tedy nasadili antibiotika. Nakonec jsem skončila na kapačkách na ORL a na ucho jsem neslyšela. Pak ještě 3 měsíce nějaké prášky. To jsem absolvovala s dvouletým dítětem v závěsu. Chodit do práce, tak měsíc mě tam neuvidí. Mohla jsem fungovat jen s analgetiky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17271
4.6.17 13:48

Beru-li dle sebe, pichali mi v prosinci, vsichni rikali, ze se mi ulevi - ani nahodou, bolelo to jako… Asi 4 dny. Mela jsem nasazena atb, vsemozne kapky, prasky na bolest a opravdu to hodne bolelo. Mela jsem dle vyteru masivni vyskyt nejakyho hajzlika v uchu, takze u me uleva bohuzel :(
Pred pichanim jsem mela stale rymu, ucho vubec nebolelo, az jsem se jednoho dne vzbudila ve 4 rano a bolesti brecela do rana a bezela na ORL, takze o rozjeti nemuze byt ani rec, proste to prislo hned :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1434
4.6.17 15:50

Tak jsem byla na |ORL na pohotovosti, na píchání to nebylo tak jsem dostala jen kapky, ulevilo se mi asi po hodině. Teď jsem zjistila že mám čepy na mandlích, ale v krku mi nebolí. Myslíte si že to může mít souvislost s tím uchem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12739
4.6.17 17:17
@lenka_ píše:
Já bych si dala do ucha vatu namočenou ve slivovici a šla bych do práce. To dokáže zázraky. K doktorovi bych šla, až kdyby to fakt bolelo pořád nebo jsem měla teplotu.Před lety jsem takto jela na pohovost kvůli bolesti při smrkání a doktor mi skoro vynadal, co tam dělám. U dítěte by prý ucho píchli, ale u dospělého ještě ne. Asi jsem narazila na špatně naladěného doktora.

Ja delam bto same a opravdu to dokaze zazraky. Ted uz ani nedavam slivovici, ale zamotam dezinfekcni ubrousek (je tam podle mne propylalkohol). Mne zase kdysi doktor vynadal, ze jsem prijela pozde, uz to prasklo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama