Reklama

Výběr dobré dovolené

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sestraaa
Povídálka 27 příspěvků 10.01.18 13:58
Dobrá dovolená :)

Zdravím,
vím, že je ještě čas, ale ráda bych se vás zeptala kam na dovolenou? Chtěla bych někam k moři, kde moře bývá teplé, čisté, bez větších vln a hlavně, aby bylo mělké. Treba nějakou zátoku nebo něco, kde je voda opravdu klidná a dlouho je mělčina. Je to kvůli dětem. Bude to jejich první moře a chci, aby si to užili, a né že po dvou metrech od břehu už budu šlapat vodu i já. Máte někdo dobrou zkušenost? Radu? Kam? :D Hlavně ne prosím Egypt…teroristi nebo Maledivy… 100 000,– za osobu opravdu s manželem nemáme. Díky moc. Těším se na vaše vzkazy. Fajn den

Reklama

Reakce:

debra.morgan
Závislačka 3524 příspěvků 10.01.18 14:02

Jako děti jsem jedzili pobřeží řecka, chorvatsko a itálii, itálie je pro děti nejlepsi, silene dlouho jdes nez mas vodu aspon po kolena :-D ale vlny tam byt muzou to zas jo, ale to asi vsude :lol:

Nikolacek
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 10.01.18 14:05

S dětmi doporučuji Mallorcu, napr. Santa Ponsa, ale urcite jsou i jine oblasti. Dale Italii Lignano, hlavne cast Pineta.

lecijasek
Závislačka 3891 příspěvků 10.01.18 14:13

My jedeme na sever Itálie do Caorle. Moře je tam mělké, musíš jít hodně daleko od břehu, aby byla hloubka. Navíc písečná pláž. Pro děti naprosto ideální. Čisté je, ale není to takové to krásné moře jako v Řecku nebo Chorvatsku, protože je zkalené pískem. Pokud jde o teplotu moře, tak jednou jsme byli v půlce června a to bylo chladnější, podruhé na konci června, to bylo už krásně teplé, takže to určitě záleží i na termínu a na počasí ;) Všude je tam spousta vyžití pro děti, hřiště jsou i na pláži. A Caorle má krásné historické centrum. A je to blízko, to je u nás jedna z hlavních priorit :palec:
Pokud chcete jet o prázdninách, tak už moc času na severní Itálii není, já kupovala v prosinci a už to bylo dost probrané:-(
Jinak mělké moře jsem zažila ještě na Zakynthosu v Laganasu a určitě se takových destinací najde mraky. Spíš bych řešila ostatní požadavky - cenový limit, jestli chcete jet autem nebo letět, jestli chcete ubytování s jídlem nebo preferujete apartmán s možností vlastního vaření…

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1919 příspěvků 2 inzeráty 10.01.18 14:51

V Recku byvaji zatoky, kde je stojata voda jak na rybnice :palec: Nebo v Chorvatsku. Vhodne koupani pro deti by vam meli poradit v kazde dobre cestovce..

jancabr
Kecalka 323 příspěvků 28 inzerátů 10.01.18 15:19

Doporučuju Bulharsko - písečné pláže, pozvolný vstup do moře, super ceny, minimální jazyková bariéra…

Martina1991
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 10.01.18 18:02

Tak s dětmi asi nejvíce doporučuji Chorvatsko a potom Řecko.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28765 příspěvků 10.01.18 18:14
@sestraaa píše:
Zdravím,
vím, že je ještě čas, ale ráda bych se vás zeptala kam na dovolenou? Chtěla bych někam k moři, kde moře bývá teplé, čisté, bez větších vln a hlavně, aby bylo mělké. Treba nějakou zátoku nebo něco, kde je voda opravdu klidná a dlouho je mělčina. Je to kvůli dětem. Bude to jejich první moře a chci, aby si to užili, a né že po dvou metrech od břehu už budu šlapat vodu i já. Máte někdo dobrou zkušenost? Radu? Kam? :D Hlavně ne prosím Egypt…teroristi nebo Maledivy… 100 000,– za osobu opravdu s manželem nemáme. Díky moc. Těším se na vaše vzkazy. Fajn den

no to záleží, jaký máš rozpočet. Nádherné pozvolné a průzračné moře, jemný bílý písek je třeba na Zanzibaru. Hotelové pláže zaručují soukromí a prostor, žádné lehátko na lehátku. A je dosud bezpečný.

sestraaa
Povídálka 27 příspěvků 18.01.18 12:01
Děkuji vsem

Moc děkuji všem :) v Chorvatsku jsem byla a moře bylo fakt průzračné, klidné, ale byla hned hloubka. Kolegyně, co tam byly také, říkají to samé, že voda super, ale že hned je hloubka. To kvůli dětem nechci. Právě jsem hodně slyšela pochvalu na Zakynthos, takze se rozhodujeme mezi ním a Mallorcou (Santa Ponsa) ještě jednou dík holky :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >