Sáňkařská dráha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NikiP
Kecalka 105 příspěvků 09.01.18 07:33
Sáňkařská dráha

Dobrý den, chystáme se na dovolenou do Krkonoš s dětmi 20 měsíců a 2,5 roku. Chtěli bychom zkusit sáňkařskou dráhu, buď ve Špindlu nebo na černé hoře. Máte někdo osobní zkušenost? Popřípadě nevíte, jak se na černé hoře překonávají sjezdovky? Musí se přecházet? Jde mi o bezpečnost, hlavně dětí. Děkuji

Reklama

Reakce:

mdvorak
Kecalka 457 příspěvků 09.01.18 08:10

Černá Hora - křížení se sjezdovkou, hodně se tahá pro děti určitě ne Špindl - jede se az dolů, ale spíše pro děti až od 3 let

Pe-G
Ukecaná baba ;) 1846 příspěvků 09.01.18 08:20

@NikiP S podobně starými dětmi jsme byli na Černé Hoře, kříží se se sjezdovkou ale je tam ukončení- sněhový val a značky, nemusíte se bát že byste vjeli do sjezdovky. Takto malé děti stejně pojedou s Vámi na sáňkách, my to dali i s tříměsíční :lol:

Saffiraa
Závislačka 3705 příspěvků 3 inzeráty 09.01.18 09:21

Ahoj, jela jsem obě i s dětma. Na té Černé hoře je křížení se sjezdovkou poněkud nešťastně řešené, stejně tak i dojezd. Ale v době naší návštěvy bylo málo sněhu, takže možná je pak dráha do cíle vedena jinudy. Špindl je super, jen tam je zase 2× přecházení silnice. Na Černé hoře je zážitkem i jízda kabinovou lanovkou nahoru. Ze Špindlu vás zase vyvezou na hřebeny a máte tam čas na procházku. Kdybych jela znovu, tak Špindl… :mavam:

NikiP
Kecalka 105 příspěvků 09.01.18 09:22

@Pe-G a ty sjezdovky se přebíhají mezi lyžaři?

Saffiraa
Závislačka 3705 příspěvků 3 inzeráty 09.01.18 09:28
@NikiP píše:
@Pe-G a ty sjezdovky se přebíhají mezi lyžaři?

Ano, je to docela dobrodružné…

NikiP
Kecalka 105 příspěvků 09.01.18 09:35

Děkuji moc za rady :palec:

Pe-G
Ukecaná baba ;) 1846 příspěvků 09.01.18 14:36

@Saffiraa A jak to je v tom ŠPINDLU, měli jste vlastní sáňky nebo jejich? A kolik na nich mohlo jet osob? Jsme totiž početnější rodina, tak proto se ptám. A zvládl by to projet i desetiletý sám, aby mi nevlétl do silnice?

Saffiraa
Závislačka 3705 příspěvků 3 inzeráty 09.01.18 18:00
@Pe-G píše:
@Saffiraa A jak to je v tom ŠPINDLU, měli jste vlastní sáňky nebo jejich? A kolik na nich mohlo jet osob? Jsme totiž početnější rodina, tak proto se ptám. A zvládl by to projet i desetiletý sám, aby mi nevlétl do silnice?

Měli jsme jejich sáňky. Vejde se 1 dospělák a 1 dítě. Dole v centru Špindlu se to objedná a jejich autobus vás vyveze nahoru. Zátarasa u silnice je dostatečná.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama