Sardinie 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Any294
Stálice 83 příspěvků 07.01.18 09:24
Sardinie 2018

Dobry den.
Holky kam na Sardinii s detma?
Doporucite hezky resort blizko plaze.
Tipy na vylety. Pujcovali jste si i auto?
Deti 14lel,10let a 1rok+2 dospeli.
Na 14 dnu letecky.Aby jsme se vesli do 200tisic.
Dekuji.

Reakce:
mau-mau
Závislačka 3221 příspěvků 07.01.18 09:56

My byli na Sardinii vloni, ale můžu ti leda tak nedoporučit hotel. Sardinie je krásná, má nádherné moře, to zejména. Nikde tady poblíž jsem neviděla moře tolik plné života. Ovšem! Sardinie je plná Italů a musíš si dát velký pozor, jaký hotel si vyberete. Nevybírej síť Blu, ta je italská. Nikdo tam neumí anglicky a je tam hrozný bordel v noci. Koukni vždy na tripadvisor na recenze a když budou převažovat italské a bude tam samá chvála na animační programy, dej si pozor. :roll: Jinak na výlet jsme jeli lodní na sever na ty ostrůvky, to bylo hezké. Jeli jsme přes dovolena.cz a skoro všechno tam mají od Sardegna travel. Delegátka byla totálně na pytel :roll: Samozřejmě neuměla italsky, tak měla úspešnost jednání stejnou jako my, a když jsme si stěžovali na alkoholové večírky s hlasitou hudbou do 5 do rána, tak řekla, že se nacvičuje animační program :roll: :cert: Opravdu výběr hotelu nám ten zážitek z tohoto krásného ostrova fakt zkazil. :(

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 07.01.18 10:13

@mau-mau muzu se zeptat, jak jste tam.jeli? Autem/letecky?

mau-mau
Závislačka 3221 příspěvků 07.01.18 10:24

@kterk Aero. :palec: Autobusem jsem cestovala na dovolenou naposledy jako studentka :mrgreen: To bychom se dvěma dětmi chcípli :roll: :lol: :lol: Jo a bez přestupu. Ještě jsem slyšela, že je docela běžný přestup v Římě. Tak to ne, přímý let z Prahy. A ještě pokud jste někde ze západní části republiky, zkusila bych kouknout i na německé CK. :palec:

kterk
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 07.01.18 10:35

@mau-mau tak to je parada, netusila jaem,ze.to jde i bez toho prestupu :) :palec:

Any294
Stálice 83 příspěvků 07.01.18 12:44

@mau-mau
Dekuji za info :).
Co strava? Jak to vypada na plazich je to preplnene?

mau-mau
Závislačka 3221 příspěvků 09.01.18 10:01

@Any294 strava lepší než v Řecku, horší než na Kanárech. Měli tam poměrně hodně mořských plodů, salátů a tak a málo vepřového, myslím tím málo toho „německého“ stylu. Jídlo bylo spíš lepší než horší. Pláže byly v pohodě, tam, kde jsme byli my. Akorát slunečníky mají totálně napálené, tak jsme si koupili za 10 euro v obchodě vlastní a pak jsme ho tam nechali. Chtěli totiž na pláži 25 euro za slunečník a 2 lehátka na den, což jsem myslela, že snad špatně slyším. A to nejsme žádní chudáci, ale sponzorovat vyžírky fakt nebudu!!! :cert:

Any294
Stálice 83 příspěvků 10.01.18 11:51

@mau-mau
To se zblaznili :cert:,dekuji za info.
Je tam i nejake vyziti nebo zajimavosti pro deti?

mau-mau
Závislačka 3221 příspěvků 10.01.18 15:36

Byly tam v moři jakési vodní prolezacky, ale za 20 euro vstup. Což jsme nedali, protože to je rodina za 80 euro, naše děti jsou ještě malé. Ale i tak je to raketa. Tam, kde jsme byli my, bylo asi 2km hřiště. Tak jsme tam asi 2× večer došli. Ale v našem městě to nebylo. V hotelu taky hřiště nebylo. Chodili jsme na procházky kolem moře.

Aishenka
Ukecaná baba ;) 2079 příspěvků 02.02.18 14:38

Holky oživuji, nemáte vyzkoušený nějaký fajn hotel přímo na Sardinii? Už hledám x dnů a ve finále mi snad všude něco vadí a když už jsem našla tak paní přímo z Čedoku, že tam byla a není to vhodné pro děti :roll:

ivunak
Ukecaná baba ;) 1928 příspěvků 02.02.18 14:55

My byli asi před 5 nebo 6-ti lety tady:
https://www.sardegna.com/…beach-hotel/
Byli jsme spokojeni, je to téměř na pláži (jde se přes mostek přes mokřinu) a pláž byla krásná písečná. Jen pokoje byly menší. Je to na začátku oblasti Costa Smeralda, měli jsme půjčené auto a objížděli jsme celé pobřeží. Jen tedy nevím, jak s dětmi, tehdy jsme děti ještě neměli. Tak zkus nastudovat, jak je to se zázemím pro prcky. Byli jsme s rakouskou CK a vše na jedničku. Jen dodám, že večeře byly servírované s výběrem z jídel (nebyly bufetové, jen co si pamatuji samoobslužně byly saláty).

Aishenka
Ukecaná baba ;) 2079 příspěvků 02.02.18 15:01
@ivunak píše:
My byli asi před 5 nebo 6-ti lety tady:
https://www.sardegna.com/…beach-hotel/
Byli jsme spokojeni, je to téměř na pláži (jde se přes mostek přes mokřinu) a pláž byla krásná písečná. Jen pokoje byly menší. Je to na začátku oblasti Costa Smeralda, měli jsme půjčené auto a objížděli jsme celé pobřeží. Jen tedy nevím, jak s dětmi, tehdy jsme děti ještě neměli. Tak zkus nastudovat, jak je to se zázemím pro prcky. Byli jsme s rakouskou CK a vše na jedničku. Jen dodám, že večeře byly servírované s výběrem z jídel (nebyly bufetové, jen co si pamatuji samoobslužně byly saláty).

Moc děkuji, hned se podívám, auto jste měli půjčené přes hotel prosím?

ivunak
Ukecaná baba ;) 1928 příspěvků 02.02.18 15:26
@Aishenka píše:
Moc děkuji, hned se podívám, auto jste měli půjčené přes hotel prosím?

Jejda, tak to už si přesně nepamatuji. Ale pravděpodobně byla v hotelu nabídka od půjčoven aut, většinou to tak děláme, takže asi ano.

ivunak
Ukecaná baba ;) 1928 příspěvků 02.02.18 15:42

Přemýšlela jsem o tom autě a vzpomněla jsem si, že jsme ho měli půjčené z nějaké autopůjčovny na letišti. Rezervovali jsme si ho tedy dopředu před dovolenou.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Velké odhalení Clinta Eastwooda: Má dceru, o které 30 let nevěděl!

Příběh jako z vystřižený ze stříbrného plátna nedávno zveřejnila zahraniční... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >