Reklama

Chodíte do zábavních parků pro děti?

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 06.01.18 10:40
Chodíte do zábavních parků pro děti?

Z vlastního dětství to neznám, chodili jsme do přírody, na hrady, zámky, bruslit, lyžovat, na kolo, do muzea, na koncert. Teď skoro všichni chodí do „zábavních parků“..připadá mi to jako lepší prolejzačky, takže proč ne? Ale mám osypky být zavřená v nějaké hale s desítkami dalších rodičů a dětí. Říkám si, jestli je to fakt tak super a měla bych se kvůli malé překonat :mrgreen: Jak to máte vy?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Sazka24 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.18 10:43
@EmmaAnna píše:
Z vlastního dětství to neznám, chodili jsme do přírody, na hrady, zámky, bruslit, lyžovat, na kolo, do muzea, na koncert. Teď skoro všichni chodí do „zábavních parků“..připadá mi to jako lepší prolejzačky, takže proč ne? Ale mám osypky být zavřená v nějaké hale s desítkami dalších rodičů a dětí. Říkám si, jestli je to fakt tak super a měla bych se kvůli malé překonat :mrgreen: Jak to máte vy?
:hug: Ahojky nevím jak staré máš děti, ale já třeba zábavní parky oceňuji když je hnusně. Když je venku krásně, tak jsme vždy venku ale když je zima tak jsem ráda že jsou :*

tini
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 5 inzerátů 06.01.18 10:46

Tak jsou i venkovni zabavni parky-Fajnpark, Mirakulum apod.Ty vnitrni taky nemusim, byli jsme 2× v Zirafe a Robinsonu, je to na jedno brdo, detem se to libilo, ale nemyslim si, ze by tam nutne chtely co tyden.Taky preferujeme venkovni aktivity.To jim radsi udelam cestu za pokladem, nez smrdet nekde v hale

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 06.01.18 10:52

@tini Chtěla jsme taky říct, že třeba muzeum bysme si užili všichni, ale ten park, to je tak, že dítě lítá a já koukám :nevim: Prostě nevím, jestli to za to stojí. Na hřišti ale taky stojím a koukám, to je jasný, jenže to máme za barákem.

Janasas
Kelišová 5244 příspěvků 06.01.18 11:03

@EmmaAnna pro děti se obětuju :mrgreen: jako taky to nemám ráda, ale zase takové drama to neni třeba dvkrát, třikrát do roku, někde zajít, sednout si dát kávu oběd s mužem a děti blbnou naprolézačkách.. Máme teda děti 4-9 let, tak už nemusíme běhat kolem nich, ale třeba minulý rok, to ještě bylo třebai se 3 letým se klouzat atd..
A záležína věku dítěte. fakt nevěřím, že malé děti víc ocení muzeum než prostě řádění.. :nevim:

Borůvka1990
Kelišová 5435 příspěvků 06.01.18 11:04
@EmmaAnna píše:
Z vlastního dětství to neznám, chodili jsme do přírody, na hrady, zámky, bruslit, lyžovat, na kolo, do muzea, na koncert. Teď skoro všichni chodí do „zábavních parků“..připadá mi to jako lepší prolejzačky, takže proč ne? Ale mám osypky být zavřená v nějaké hale s desítkami dalších rodičů a dětí. Říkám si, jestli je to fakt tak super a měla bych se kvůli malé překonat :mrgreen: Jak to máte vy?

Já nemám ráda zábavní parky, nechodíme tam. Děti věk 4 a 6. Třeba někdy jo, ale teď jsou malé a nechce se mi je tam vodit za ručičku, být jim za zadkem, aby se neztratili. Mě to tam nebaví. Třeba časem půjdem. My chodíme na hrady, zámky, tvrze, navštěvujeme skanzeny s programy, vyhlídky, zoologické, přírodní zajímavosti, přírodní stezky v chko úměrné dětem, muzea, lidové dílny…

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1653 příspěvků 06.01.18 11:08

Syn ma 4 roky a jeste jsme v zadnem nebyli. Nastesti to nevyzaduje. Ja s nim radsi pujdu do planetaria nebo do Vidy, az o to bude mit zajem. Jeste nebyl ani v kine, pro nas jsou to trosku kratochvile nad rozpocet.

elot 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.18 11:13

Zrovna v jednom dřepím. :mrgreen:. Měli to slíbený o prázdninách, ale byly nemocný. Není to úplně nejlevnější, ale jednou za rok jim uděláme radost. Dneska poprvé sedim a nelítám za nimi.

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 06.01.18 11:15

@Janasas Myslela jsem taková ta muzea, co mají interaktivní části pro děti, můžou si něco osahat a tak. Třeba Rudolfinum nebo jsme byli v Zemědělském muzeu. Nehcic být za krkavčí matku, že jim nedopřeju zábavu. Ale jediný, co mě baví jako dospělého je tak Disneyland. Prostě kolotoče atd.

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 06.01.18 11:16

Tak není zábavní park jako zábavní park. Já znám (ne z dětství) zábavní park jako rozlehlé venkovní prostory s atrakcemi, horskými drahami, apod. Prostě Disneyland a jemu podobné. Je to kouzelné i pro dospělého, jak je to všechno krásně vytvořené a pro děti to musí být nádhera. :mavam:

Tardulka
Závislačka 3609 příspěvků 06.01.18 11:18

Byla jsem se synem 5 let asi 2× v životě. Nemám to ráda. Ani to nevyžaduje. Mladší rok a půl ještě nebyl. Ale třeba oba to milují v Písku ve Sladovně. Je to takové interaktivní muzeum pro děti i dospělé. Je tam udělané jakoby mraveniště a tam se vyřádí. I v jiných patrech Sladovny je super vyžití :palec:

Příspěvek upraven 06.01.18 v 11:19

Borůvka1990
Kelišová 5435 příspěvků 06.01.18 11:19
@ProfZav píše:
Syn ma 4 roky a jeste jsme v zadnem nebyli. Nastesti to nevyzaduje. Ja s nim radsi pujdu do planetaria nebo do Vidy, az o to bude mit zajem. Jeste nebyl ani v kine, pro nas jsou to trosku kratochvile nad rozpocet.

Kino drahé není, vstup stojí kolem stovky ;) to se dá našetřit za měsíc, třeba těch 250kč :think: S ostatníma vstupenkama souhlasím, leze to do peněz. Já to beru tak, že děti mají dětství jen jedno, rychle to uteče a v podstatě jim s manželem tvoříme vzpomínky na dětství.

nozu
Extra třída :D 11575 příspěvků 06.01.18 11:29

@Borůvka1990 teda nevim kam chodite do kina, ale my za 4clennou rodinu vyklopime tak 800 za jednu navstevu.

my mame zabavne parky radi. vnitrni i venkovni. miluju, ze si sednu ke kave, vezmu knizku a pul dne o detech nevim. domu je vezu utahane a vyradene.

Janasas
Kelišová 5244 příspěvků 06.01.18 11:32

@EmmaAnna jo já chápu, ale záleží na věku.. a zájmech.. Třeba my máme docela věkový rozdíl 9-4 roky.. a staší prostě už chce se zabavit prolézaním, šplháním, toho by už nebavilo, jenom něco ukazovat- už jsme sním chodili. ale u těch malých záleží jaké jsou..
Kamarádka má 5 leté a nebyla s ním takto nikde protože kluka nezajímá nic jenom řádit
my byli v Praze v restauraci, kde jídlo vozí vláček a oba byli nadčení, ani jsem to nečekala
u staršího mě přišlo, že je na to vleký u mladšího, že prostě sedět u jídla a hledět, nevydrží

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 06.01.18 11:37

@Tardulka To je fakt dobrý tip!
@nozu A kolik jim je? Ty s nimi k těm atrakcím nechodíš? Já jo. Kdybych seděla půl dne s knížkou, třeba bych na to koukala jinak :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Zamilovaná Andrea Pomeje: S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >