Reklama

Máchovo jezero koupání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1439 příspěvků 10.01.18 08:58
Máchovo jezero koupání

Ahojte, v srpnu pojedeme s dětmi k Máchovu jezeru. Dívala jsem se na kvalitu vody z loňska a je tam: zhoršená jakost vody; nevhodná ke koupání pro vnímavé jedince. Co si pod tím představit? Dá se v tom koupat? Nemáte někdo zkušenost?

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10086 příspěvků 10.01.18 09:02

Jo, v srpnu uz to tam kvete sinicemi. Doporučuji jet dříve ;) koupat se v tom samozrejme dá, ale mne to vadí a děti bych tam uz nepoustela

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1439 příspěvků 10.01.18 09:09

@Tichošlápek Červenec je plný, naštěstí jedeme začátkem srpna. Voda je zakalená nebo v ní něco plave? Omlouvám se možná za hloupý dotaz, ale tohle fakt neznám :oops:.

hapolda
Zasloužilá kecalka 975 příspěvků 10.01.18 09:09

Zalezi jake je pocasi v danem lete. My byli predloni a voda byla vcelku cista, ze kdyby nebylo 16stupnu vlezla bych tam i ja :mrgreen: ba ne, potom uz se oteplilo na 23 asi, vylezlo slunicko a jezero plny deti ;)

mamoch
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 10.01.18 09:11

Bohužel, Mácháč ke koupání v srpnu/ i dříve/ není. Jezdívali jsme koncem června, o prázdninách docela humus.

Tichošlápek
Extra třída :D 10086 příspěvků 10.01.18 09:12

@Lucie008 no je proste zakalená. V klidnejsich vodách bys na ní viděla takové zelené pruhy, ale u hlavních plazi je hodně lidu a pruhy se nevytvoří :lol:

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1568 příspěvků 3 inzeráty 10.01.18 09:15

Koupat se tam nedá, všude sinice, smrad, mrtvé ryby. Na koukání z dálky hezké, ale nic víc se tam dělat nedá.

Petra Z
Hvězda diskuse 51928 příspěvků 10.01.18 09:31

@Lucie008 dá se v tom koupat…bydlíme od Mácháče cca 16 km a občas tam na celý den zajedeme…
Mraky lidí, pláže plné…voda –no je to přírodní koupání…ale s tím se musí počítat, když se tam jede.
Krásné okolí, tipů na výlety je dost…užijte si to ;)

luloinka
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 10.01.18 11:49

Jezdíme/jezdili jsme x let vždy v srpnu a vždy jsme se koupali v pohodě, i děcka, nikdo se neosypal nebo tak a to je moje mamka tak citlivá, že se osype po všem i po náplastli :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >