Dobrá duše, která by mi řekla, jak to chodí na gynekologii?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.18 14:08
Dobrá duše?

Ahoj jsem s partnerem kratší dobu a přemýšlím nad antikoncepcí. Jelikož momentálně při styku nemáme žádnou ochranu tak uvažuji nad antikoncepcí. Jelikož je mi 19 (přítel je starší o 10 let) a ještě nikdy jsem nebyla na gynekologii tak mám aj strach jak to tam chodí.
Nějaká dobrá duše co by mi řekla jak to tam chodí a tak?! :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.18 14:09

Tobě je 19 a ještě jsi nebyla na gynekologii? si z nás děláš srandu ne :)

Ibi
Ukecaná baba ;) 1983 příspěvků 22.03.18 14:12

Přítelovi je 29 a při styku nemáte ochranu? Koleduješ si o těhotenství. On už by snad rozum mít měl…Objednáš se k doktorovi, on Tě prohlédne, zda jsi ok a poprosíš ho o antikoncepci. Dostaneš recept a ten si vyzvedneš v lékárně… Není čeho se bát. Já osobně bych se víc bála v tomto případě těhotenství.

D- račice
Ukecaná baba ;) 1568 příspěvků 22.03.18 14:13
@Anonymní píše:
Ahoj jsem s partnerem kratší dobu a přemýšlím nad antikoncepcí. Jelikož momentálně při styku nemáme žádnou ochranu tak uvažuji nad antikoncepcí. Jelikož je mi 19 (přítel je starší o 10 let) a ještě nikdy jsem nebyla na gynekologii tak mám aj strach jak to tam chodí.
Nějaká dobrá duše co by mi řekla jak to tam chodí a tak?! :nevim:

Normálně si najdi ve svém místě bydliště gynekologa- gynekoložku, zavolej tam a objednej se. Nic to není. Jednoduchý jako facka :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.18 14:14
@Doe_Jane píše:
Tobě je 19 a ještě jsi nebyla na gynekologii? si z nás děláš srandu ne :)

Ja byla taky poprve az v 18cti. Do ty doby jsem byla panna. Nevidim na tom nic spatneho. :nevim:

Anonym - nemusi kazdej vedet do kdy jsem byla panna :mrgreen: :mrgreen:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 17938 příspěvků 22.03.18 14:15
@Anonymní píše:
Nějaká dobrá duše co by mi řekla jak to tam chodí a tak?! :nevim:

To brzy. ideálně je uvažovat před tím, než s někým do té postele bez antikoncepce vlezeš. Jistě svůj starší přítel používá minimálně kondom - na to není návštěva gynekologa potřeba. Nebo…ne?

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.18 14:15
@Anonymní píše:
Ja byla taky poprve az v 18cti. Do ty doby jsem byla panna. Nevidim na tom nic spatneho. :nevim:Anonym - nemusi kazdej vedet do kdy jsem byla panna :mrgreen: :mrgreen:

hm :mrgreen:

D- račice
Ukecaná baba ;) 1568 příspěvků 22.03.18 14:15
@Anonymní píše:
Ja byla taky poprve az v 18cti. Do ty doby jsem byla panna. Nevidim na tom nic spatneho. :nevim:Anonym - nemusi kazdej vedet do kdy jsem byla panna :mrgreen: :mrgreen:

Za to se přeci nemusíš stydět… :nevim: :mrgreen:

Uživatel je onlineKikulele
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 22.03.18 14:16

Zvlastni ja byla na gynekologii asi kolem 15ti let a nesla jsem tam kvuli antikoncepci ale proste na normalni prohlidku, cipek atd.Ale je to trosku zvlastni ze tam pujdes poprve takhle pozde. Jinak ja uz si to ani nepamatuju jak ta prohlidka vypadala.Ale vim ze jsem hledala doktorku ke chlapovi jsem se tou dobou stydela. Pomohla me kamaradka ze zakladky a obednala me u jeji dr. Nemas nejakou kamaradku se kterou si o tom muzes popovidat? ;)

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 22.03.18 14:16

Ty - 19 let, nikdy na gyndě… Přítel - o 10 let starší a nemá rozum, aby měl ocharnu. To je celkem vtipné :D
Každopádně si prostě najdi gyndu v okolí, zavolej, objednej se a jdi ;) žádná věda.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.18 14:17

@Doe_Jane co je na tom špatného?? :think:

Amys
Generální žvanilka 20661 příspěvků 22.03.18 14:17

Ale no tak, dámy… Nebudem si nic namlouvat, ale brzká návštěva gynekologie byla většinou zásluha našich maminek, ne naše, takže věřím tomu, že zakladatelku tak nějak nenapadlo, že na gynekologii se nechodí jen s problémy, ale i na preventivní prohlídky, pokud ji k tomu její maminka nevedla.

Amys
Generální žvanilka 20661 příspěvků 22.03.18 14:18

Jak tu bylo napsáno, prostě si vyhlídni nějakého gynekologa a k němu se běž zaregistrovat a případně objednat. Lepší je nejdřív zavolat a zjistit, jestli berou a podmínky, abys pak nebyla zklamaná.

miluver
Zasloužilá kecalka 935 příspěvků 22.03.18 14:19

@Doe_Jane nevim, co je na tom divneho, moji dceri bude 19 a pujde ted poprve…gynekolozky jsem se na to prvne ptala, kdyz ji bylo 15 a pokud nezahaji sex. Život a nema problemy staci prohlidka v 18 ti - 19 ti.. v prosinci ji objenala ted na jaro…

Bábrdl
Generální žvanilka 20510 příspěvků 22.03.18 14:27

13 reakcí a žádná, která by odpovídala na to, na co se zakladatelka ptá :,( (tahle je 14). ženský, trochu ženský solidarity, krucipísek, ne… :cert:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Prapodivná reklama Prachařové: Fotí dítě se spalovačem tuku!

Modelka Agáta Prachařová (33) stále brání svou dceru před zájmem veřejnosti a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama