Dobrovolně do psychiatrické léčebny

Anonymní
14.5.21 09:44

Dobrovolne do psychiatricke lecebny

Mate nektera zkusenost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5216
14.5.21 10:04
@Anonymní píše:
Mate nektera zkusenost?

Primo ne, ale resila bych to navstevou psychiatrie s tim, ze nezvladam a chci se nechat hospitalizov. Psychiatr provede vysetrenu a napise ti doporuceni zda ano nebo ne a pak asi zavisi na kapacite psychatr. zarizeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1274
14.5.21 10:27
@Anonymní píše:
Mate nektera zkusenost?

Mám kamarádku, co se nechala dobrovolně hospitalizovatna myslím na 5-6 týdnů. Má manio-depresi a už to nezvládala. Při špatných dnech brala několik lexaurinů zaráz a ještě zapíjela alkoholem. Hrozně si to tam užívala a moc jí to pomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64469
14.5.21 10:31

Švagr tam byl a moc mu to pomohlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2685
14.5.21 10:40

Dobrovolně je to ideální, zkušenost z rodiny. Jak jde o nařízenou léčbu, tu bych nepřála nikomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16127
14.5.21 10:58

Musíš přes psychiatra. A dobrovolné jsou lepší. Jen občas musíš čekat než bude místo. Záleží tedy s čím tam jdeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4104
14.5.21 11:02
@Anonymní píše:
Mate nektera zkusenost?

Já byla většinou hospitalizovaná nedobrovolně a není o co stát, lepší je domluvit se s psychiatrem, aby napsal doporučení ev. zavolal do příslušné nemocnice a domluvil datum nástupu. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.21 11:40

Dekuji moc vsem za reakce. Chodim k psychiatrovi a hospitalizaci by mi prave zaridil. Mam strach, ze mi bude jeste hur nez ted. K mym psych. potizim se prida zmena prostredi, lidi, spolecne pokoje, zachody a sprchy, stravovani - mam s timto problem. Mam take socialni fobii.

• Citovat
  • Nahlásit
907
14.5.21 11:49

Moje kamarádka byla skoro 2 měsíce. Ze začátku to bylo těžké, ale pak si zvykla na nové prostředí a díky intenzivní terapii a možnosti vypadnout z „normálního“ světa se soustředila na řešení svých problémů, k čemuž by se „na svobodě“ asi nedostala a jen by problémy zametala pod koberec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.21 12:48

Hlavně si pořádně vyber, kam půjdeš. Ex byl dvakrát dobrovolně na x týdnů. Poprvé v Brně v Černovicích a úplná ztráta času, jen tě sypou práškama a doktora viděl sotva jednou týdně. Nepomohlo to ničemu. O půl roku později zvolil Kroměříž, tam mu strašně pomohli, s člověkem tam totiž pracují. Teď už to bude x let a dávno už nepotřebuje ani žádné prášky.

• Citovat
  • Nahlásit
1274
14.5.21 12:56
@Anonymní píše:
Hlavně si pořádně vyber, kam půjdeš. Ex byl dvakrát dobrovolně na x týdnů. Poprvé v Brně v Černovicích a úplná ztráta času, jen tě sypou práškama a doktora viděl sotva jednou týdně. Nepomohlo to ničemu. O půl roku později zvolil Kroměříž, tam mu strašně pomohli, s člověkem tam totiž pracují. Teď už to bude x let a dávno už nepotřebuje ani žádné prášky.

Naprostý souhlas, ještě dodám Brno Bohunice jsou prý taky fajn, nemám osobní zkušenosti, ale Kroměříž je vyhlášená. Plus nádherný areál k tomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat