Dobrý léčitel....?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Háňa 73
Zasloužilá kecalka 831 příspěvků 12.06.10 10:55
Dobrý léčitel....?

Ahoj holčiny,
nemá někdo dobrou zkušennost s léčitelem a popřípadě mi dá na někoho dobrý typ :?:
Díky předem :hug:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kubykula
Kelišová 5345 příspěvků 12.06.10 22:07
Háňa 73 píše:
Ahoj holčiny,
nemá někdo dobrou zkušennost s léčitelem a popřípadě mi dá na někoho dobrý typ :?:
Díky předem :hug:

ahojky zkušenosti mám, ale nemilé, takže tipa ani nedám, ale ikdyž věřím že někdo ty umy mít může, my bohužel narazili na zlatokopku, která akorát tak z lidí dělá blbce, no ale z nás teda mít nic nebude…:-) snažili jsme se přijít na kloub synovu atopáku, ale časem se vyřešil naštěstí sám… jsem z léčitelů vyléčená

klepetnicek
Nováček 2 příspěvky 07.07.10 09:33
bylinářka

Ahoj,

není to přímo léčitelka, spíše bylinářka, ale myslím, že nám loni pomohli hlavně její bylinné směsi a kapky od firmy Diochy. Je ale až ze Zlína, takže, pokud je to pro tebe daleko, můžu ti napsat jak se jmenují aspoň ty kapky. Jinak mi pisni na v.zdrahalova@centrum.cz pro kontakt na ni, na web nemam moc cas chodit.
Věra

klepetnicek
Nováček 2 příspěvky 07.07.10 09:34
bylinářka

Ahoj,

není to přímo léčitelka, spíše bylinářka, ale myslím, že nám loni pomohli hlavně její bylinné směsi a kapky od firmy Diochy. Je ale až ze Zlína, takže, pokud je to pro tebe daleko, můžu ti napsat jak se jmenují aspoň ty kapky. Jinak mi pisni na v.zdrahalova@centrum.cz pro kontakt na ni, na web nemam moc cas chodit.
Věra

Janč
Kecalka 154 příspěvků 07.07.10 20:42

JÁ NEVÍM OD KUD JSI,ALE V SÁDKU U POLIČKY BYDLÍ PAN PAVEL VÁŇA JESTLY SE NEPLETU SE JMÉNEM JE DOCELA UZNÁVANÝ LÉČITEL A BYLINÁŘ.MÁ I SVÉ WEBOVKY,ALE ZA KREDIT,POKUD BY JSI MĚLA ZÁJEM,POKUSÍM SE SEHNAT BLIŽŠÍ KONTAKT.ŠVAGROVÁ U NĚHO BYLA A NESTĚŽOVALA SI.

spiky01
Ukecaná baba ;) 2182 příspěvků 03.06.15 13:34

Prosim prosim, mate nekdo dobrou zkusenost s lecitelem nejlepe jizni cechy nebo okoli prahy, ale klidne i jinde. Od prosince beham po dr, nefunguju, nejsem schopna skoro nic ale vsechny vysetreni zatim dopadly tak ze jsem ‚zdrava‘. Uz jsem fakt zoufala a ochotna zlusit skoro vse

Mamasaurus
Ukecaná baba ;) 1806 příspěvků 03.06.15 13:38
Swift
Závislačka 4352 příspěvků 03.06.15 13:41
Swift
Závislačka 4352 příspěvků 03.06.15 13:47
@spiky01 píše:
Prosim prosim, mate nekdo dobrou zkusenost s lecitelem nejlepe jizni cechy nebo okoli prahy, ale klidne i jinde. Od prosince beham po dr, nefunguju, nejsem schopna skoro nic ale vsechny vysetreni zatim dopadly tak ze jsem ‚zdrava‘. Uz jsem fakt zoufala a ochotna zlusit skoro vse

Je otázkou co ti je. Jestli hledáš diagnostika, bylinkáře, nebo bioenergoterapeuta, homeopata, akupunktura atd. atp. Pokud nevíš co to je a jsi „zdravá“ co klíště a borelioza nebo chlamydie a jiné infekce s nejasným průběhem?

Swift
Závislačka 4352 příspěvků 03.06.15 13:49

Na potěšení tu máš Tačuda:
http://i54.photobucket.com/…leFrosch.jpg

spiky01
Ukecaná baba ;) 2182 příspěvků 03.06.15 13:55

@Swift no, asi diagnostika, ale sama vlastne nevim. Mam silne klidove bolesti kloubu, rukou a nohou, brneni, nemam silu (neumicham ani testo na livance). Kompletni krevni screening negat, vcetne borelky, chlamydii, svalobych enzymu, komplet autoimunita. jediny co nasli je hlab27 antigen. Emg vysetreni v poradku, podle neurologa to spada pod revmatologii a naopak. Tot v kostce. Blby je ze mam problem vylezt do schodu, rukama nic poradne nezvladnu… jinak rtg patere ok, rtg a sono kycli taky

Swift
Závislačka 4352 příspěvků 03.06.15 14:08

:think: http://www.vzacna-onemocneni.cz/…mocneni.html
Jinak asi skusit hledat diagnostika. Ta akupunktura taky by neusela být špatná. Jinak to asi bude cosik od nervů, mozku, ale co to těžko hádat.

mroe
Neúnavná pisatelka 16080 příspěvků 03.06.15 17:59
@spiky01 píše:
@Swift no, asi diagnostika, ale sama vlastne nevim. Mam silne klidove bolesti kloubu, rukou a nohou, brneni, nemam silu (neumicham ani testo na livance). Kompletni krevni screening negat, vcetne borelky, chlamydii, svalobych enzymu, komplet autoimunita. jediny co nasli je hlab27 antigen. Emg vysetreni v poradku, podle neurologa to spada pod revmatologii a naopak. Tot v kostce. Blby je ze mam problem vylezt do schodu, rukama nic poradne nezvladnu… jinak rtg patere ok, rtg a sono kycli taky

Podle toho, co pises, bych spis hledala kvalitniho revmatologa.

spiky01
Ukecaná baba ;) 2182 příspěvků 03.06.15 18:42

@mroe mam, ale dle nito revmatologicky neni  :nevim:

spiky01
Ukecaná baba ;) 2182 příspěvků 03.06.15 18:45

@Swift ale pokud vim tak v cr tahle specializace neni, nebo jo?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama