Dobrý léčitel....?

831
12.6.10 10:55

Dobrý léčitel....?

Ahoj holčiny,
nemá někdo dobrou zkušennost s léčitelem a popřípadě mi dá na někoho dobrý typ :?:
Díky předem :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5345
12.6.10 22:07
Háňa 73 píše:
Ahoj holčiny,
nemá někdo dobrou zkušennost s léčitelem a popřípadě mi dá na někoho dobrý typ :?:
Díky předem :hug:

ahojky zkušenosti mám, ale nemilé, takže tipa ani nedám, ale ikdyž věřím že někdo ty umy mít může, my bohužel narazili na zlatokopku, která akorát tak z lidí dělá blbce, no ale z nás teda mít nic nebude…:-) snažili jsme se přijít na kloub synovu atopáku, ale časem se vyřešil naštěstí sám… jsem z léčitelů vyléčená

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.7.10 09:33

bylinářka

Ahoj,

není to přímo léčitelka, spíše bylinářka, ale myslím, že nám loni pomohli hlavně její bylinné směsi a kapky od firmy Diochy. Je ale až ze Zlína, takže, pokud je to pro tebe daleko, můžu ti napsat jak se jmenují aspoň ty kapky. Jinak mi pisni na v.zdrahalova@centrum.cz pro kontakt na ni, na web nemam moc cas chodit.
Věra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.7.10 09:34

bylinářka

Ahoj,

není to přímo léčitelka, spíše bylinářka, ale myslím, že nám loni pomohli hlavně její bylinné směsi a kapky od firmy Diochy. Je ale až ze Zlína, takže, pokud je to pro tebe daleko, můžu ti napsat jak se jmenují aspoň ty kapky. Jinak mi pisni na v.zdrahalova@centrum.cz pro kontakt na ni, na web nemam moc cas chodit.
Věra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
7.7.10 20:42

JÁ NEVÍM OD KUD JSI,ALE V SÁDKU U POLIČKY BYDLÍ PAN PAVEL VÁŇA JESTLY SE NEPLETU SE JMÉNEM JE DOCELA UZNÁVANÝ LÉČITEL A BYLINÁŘ.MÁ I SVÉ WEBOVKY,ALE ZA KREDIT,POKUD BY JSI MĚLA ZÁJEM,POKUSÍM SE SEHNAT BLIŽŠÍ KONTAKT.ŠVAGROVÁ U NĚHO BYLA A NESTĚŽOVALA SI.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2221
3.6.15 13:34

Prosim prosim, mate nekdo dobrou zkusenost s lecitelem nejlepe jizni cechy nebo okoli prahy, ale klidne i jinde. Od prosince beham po dr, nefunguju, nejsem schopna skoro nic ale vsechny vysetreni zatim dopadly tak ze jsem ‚zdrava‘. Uz jsem fakt zoufala a ochotna zlusit skoro vse

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1806
3.6.15 13:38
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4782
3.6.15 13:41
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4782
3.6.15 13:47
@spiky01 píše:
Prosim prosim, mate nekdo dobrou zkusenost s lecitelem nejlepe jizni cechy nebo okoli prahy, ale klidne i jinde. Od prosince beham po dr, nefunguju, nejsem schopna skoro nic ale vsechny vysetreni zatim dopadly tak ze jsem ‚zdrava‘. Uz jsem fakt zoufala a ochotna zlusit skoro vse

Je otázkou co ti je. Jestli hledáš diagnostika, bylinkáře, nebo bioenergoterapeuta, homeopata, akupunktura atd. atp. Pokud nevíš co to je a jsi „zdravá“ co klíště a borelioza nebo chlamydie a jiné infekce s nejasným průběhem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4782
3.6.15 13:49

Na potěšení tu máš Tačuda:
http://i54.photobucket.com/…leFrosch.jpg

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2221
3.6.15 13:55

@Swift no, asi diagnostika, ale sama vlastne nevim. Mam silne klidove bolesti kloubu, rukou a nohou, brneni, nemam silu (neumicham ani testo na livance). Kompletni krevni screening negat, vcetne borelky, chlamydii, svalobych enzymu, komplet autoimunita. jediny co nasli je hlab27 antigen. Emg vysetreni v poradku, podle neurologa to spada pod revmatologii a naopak. Tot v kostce. Blby je ze mam problem vylezt do schodu, rukama nic poradne nezvladnu… jinak rtg patere ok, rtg a sono kycli taky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4782
3.6.15 14:08

:think: http://www.vzacna-onemocneni.cz/…mocneni.html
Jinak asi skusit hledat diagnostika. Ta akupunktura taky by neusela být špatná. Jinak to asi bude cosik od nervů, mozku, ale co to těžko hádat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20132
3.6.15 17:59
@spiky01 píše:
@Swift no, asi diagnostika, ale sama vlastne nevim. Mam silne klidove bolesti kloubu, rukou a nohou, brneni, nemam silu (neumicham ani testo na livance). Kompletni krevni screening negat, vcetne borelky, chlamydii, svalobych enzymu, komplet autoimunita. jediny co nasli je hlab27 antigen. Emg vysetreni v poradku, podle neurologa to spada pod revmatologii a naopak. Tot v kostce. Blby je ze mam problem vylezt do schodu, rukama nic poradne nezvladnu… jinak rtg patere ok, rtg a sono kycli taky

Podle toho, co pises, bych spis hledala kvalitniho revmatologa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2221
3.6.15 18:42

@mroe mam, ale dle nito revmatologicky neni  :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2221
3.6.15 18:45

@Swift ale pokud vim tak v cr tahle specializace neni, nebo jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama