Kdy jít na 1.IUI

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 07.06.10 10:01
kdy jít na 1.IUI

ahoj, v červenci mě pravděpodobně čeká první cyklus IUI, jenže nevím, jestli není brzo na to jít, snažíme se od 1/09, mezitím byl jeden nezdar, po jak dlouhé době snažení jste do toho šli vy? :mavam:

Reakce:

petra.lovosice
Extra třída :D 12947 příspěvků 07.06.10 10:07

goldenko..nevím proč tak váháš…dyt me znáš..a myslím že u tebe by to mohlo být už dřív

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 07.06.10 10:16

já vím petro, ale váhám proto, že mě od toho moje mamka odrazuje, nedokáže se smířit s představou, že nám to nejde přirozeně doma v ložnici.takže si říkám aby jsem zbytečně nedělala pozdvižení, že to třeba vyjde, ale kdy??? Na další čekání nemám nervy :think:

Sylvajs
Závislačka 2769 příspěvků 07.06.10 10:26

goldenka -jdi,ale mamka nemusí nic vědět…mám podobný problém…tedy já to chci zkoušet normálně a dr mě nutí do IUI…měla jsem 3pokusy…jeden zpackal přítel…druhý dr a třetí moje tělo…takže ani jeden nebyl tak jak se má…taky přemýšlím,že podlehu a půjdu na to…jsem zvědavá na další názory

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 07.06.10 10:26

už mě i napadlo zkusit 1.IUI v červnu, ale nevím jestli to půjde, čistě teoreticky, budu zase brát clostilbegyt 1-0-1 a pak půjdu 12.-14.DC na folikulometrii, mívám jeden folikul, dr. mě píchne pregnyl a já jdu domů na samosnažení, co když ho poprosím, jestli by mě neudělal druhý den IUI, je to možný, nebo to taky nějak schvaluje pojiš´tovna a tak se na to musí čekat? Předpokládám že před IUI se dá stimulovat i clostylbegytem když na něj reaguji. Jde teda udělat takhle ze dne na den IUI?

Sylvajs
Závislačka 2769 příspěvků 07.06.10 10:35

goldenka -jde…přesně to mám jako ty…když píchnul pregnyl tak říkal v pátek na IUI…já říkám,že to nechci tak odsekl ať se snažíme doma…bohužel to nevyšlo…takže si myslím,že na požádnání to půjde…držím palečky :palec:

goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 07.06.10 10:42

to jsi mě potěšila, on sám dělá v CARU takže si myslím, že tam i další den bude, a nebo by jsem si to nechala i udělat u nějakýho jeho kolegy. byli by jsme o měsíc napřed a doma to fakt říkat nebudu, asi jim to povím až už budu těhu a za 12.tt.tentokrát se to budu snažit tajit co to půjde.

suvik
Nadpozemská drbna 26427 příspěvků 07.06.10 11:25

Goldenko určitě to jde, já šla jen na konzultaci, měla jsem zrovna dominantní folikul a za dva dny jsem šla na IUI. Sice nevyšlo, ale tak s tím jsem počítala. Každopádně já doporučuju na to jít, je to šetrná metoda, určitě lepší vyzkoušet, když samosnažení zatím k ničemu nevede (i když jak jsem pochopila, tak už jsi předtím i otěhotněla). A na rodiče se vykašli, je to skoro všude stejný. Naši to taky nechápali a nechápou doteď. A navíc to není nijak nákladný, takže za to (skoro) „nic nedáš“ :palec: :mrgreen:

Držím palce!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >