Dočkám se?

15.3.16 22:24

Dočkám se?

Holky, tak jsem tu zase. :lol: Čím dýl jsem těhotná, tím pomaleji mi to utíká, na malého se hrozně těším a počítám dny do porodu, taky jste to tak měli? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

35614
15.3.16 22:26

Nedočkáš, budeš těhotná napořád :-) :hug: mimochodem nejspíš přijde chvíle, kdy bys ho nejraděj nacpala zase zpět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49777
15.3.16 22:27

@VeronikaSchreib v jakém jsi tt? Mě se to do 20tt vždy vleklo a pak najednou šup a 30tt :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3366
15.3.16 22:28

Nemela. Uzivala jsem si posledni tydny klidu a ze budu mit dite jsem si vlastne neumela uplne predstavit az do okamziku, kdy bylo na svete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4657
15.3.16 22:30

Při dcerce jsem se taky nemohla dočkat, až bude venku. Ted mi nějak moc utíká, že si říkám, že by to těhotenství mohlo být delší…a to jsem už 28tt-SAKRA!! :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
15.3.16 22:31

Jo vleklo se to děsně. Do 20tt to byl orpuz protože to bylo děsně daleko. Pak do toho 30tt to bylo fajn. Od 30tt jsem myslela, že chcípnu. Každý den měl asi 100 hodin. Poslední 4 týdny byly nejhorší. Už jsem se nemohla dočkat.
Teda u prvního. To druhý bych si tam nechala klidně 11 měsíců, jen kdybych neměla velký břicho :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2973
15.3.16 22:34
@Pudloslava píše:
Nedočkáš, budeš těhotná napořád :-) :hug: mimochodem nejspíš přijde chvíle, kdy bys ho nejraděj nacpala zase zpět.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nezklameš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2833
15.3.16 22:34
@Pudloslava píše:
Nedočkáš, budeš těhotná napořád :-) :hug: mimochodem nejspíš přijde chvíle, kdy bys ho nejraděj nacpala zase zpět.

Haha tak takovouhle chvili jsem mela zrovna dneska asi 100×. :mrgreen: :mrgreen: Diky…pobavila jsi me. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7320
15.3.16 22:43
@Gorlami píše:
Nemela. Uzivala jsem si posledni tydny klidu a ze budu mit dite jsem si vlastne neumela uplne predstavit az do okamziku, kdy bylo na svete.

Ja taky tak :-) od zjisteni tehotenstvi jsem zacla pochybovat, jestli jsem udelala spravne a bala se o tu svobodu, co ztratim :-D bylo mi navic blbe, takze ne, ja si to neuzivala a nebyla jsem natesena. Radost prisla az s porodem :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5557
15.3.16 22:44

Já se naopak bála toho, až bude venku. Dokud byl vevnitř, věděla jsem, že má všechno co potřebuje a hlavně nepláče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16059
15.3.16 22:46

Taky jsem se cele tehu nemohla dockat, na rizikovym sem se hrozne nudila, s velkym brichem sem se pak ani nehla a pocitala sem kazdej den do porodu, nakonec sem este prenasela… tedko jsou chvile, kdy bych vratila cas a byla bych rada i za to bricho :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24840
15.3.16 22:46
@Pudloslava píše:
mimochodem nejspíš přijde chvíle, kdy bys ho nejraděj nacpala zase zpět.

A poté dojdeš do stadia babyboxu :lol:

Jinak ne, neměla jsem to tak, nikdy se mi těhotenství nevleklo, čím častěji jsem těhotná, tím větší je to fofr ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
15.3.16 22:50

No jo, zrovna teď už se nemůžu nějaký ten týden dočkat. Ne že bych se tak strašně těšila na to, co nám tady začne s příchodem druhýho kluka, ale fakt už se těším, až ze sebe shodím ten šutr a bude se moct pořádně nadechnout a otočit se na posteli a lehnout si na břicho. A pak se těším, až si za nějakou dobu zase vyrazím ven a vyliju si mozek :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
24095
15.3.16 22:51

@fragola ty musíš byt superžena, jinak si to neumím vysvětlit :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
15.3.16 22:51

@fragola ty už máš další dítě? :O vůbec už to nestíhám sledovat :D

• Nahlásit