Dokument o chudé holcicce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
323
2.1.22 17:10

Dokument o chudé holcicce

Nevíte prosím někdo, jak se jmenuje a kde najít film (dokument) o chudé holčičce, která se stará o mladšího brasku, nosí ho na zádech a přitom se živí odpadky na skladce? Mluví tam o tom, že její jedine přání je chodit do školy, ale nemůže. Je to z Číny. Dávali to kdysi v TV a chtěla jsem to pustit detem. Děkuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5667
2.1.22 17:12

:lol: Omlouvám se za smích, ale poznámka o detech me pobavila. Chces jim ukázat, ze se maj dobře :lol: :mrgreen: jinak ja videla dokument Yula nebo jak se to jmenovalo, hooodne drsny, casosberny, o životě na skladce za Moskvou. To jsem rozdejchavala dlouho. Tvuj dokument bohužel neznám. A nebo taky deti z rumunskýho metra, taky masakr, to je na YouTube.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
812
2.1.22 17:19
@Oli.Lyon píše: :lol: Omlouvám se za smích, ale poznámka o detech me pobavila. Chces jim ukázat, ze se maj dobře :lol: :mrgreen: jinak ja videla dokument Yula nebo jak se to jmenovalo, hooodne drsny, casosberny, o životě na skladce za Moskvou. To jsem rozdejchavala dlouho. Tvuj dokument bohužel neznám. A nebo taky deti z rumunskýho metra, taky masakr, to je na YouTube.

Děti ze stanice Leningradská je taky šílenost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5667
2.1.22 17:21
@Asiina píše:

Ten rumunsky dokument mě osobně zasahl víc. Hlavně ze se vubec neco takového může dít… Deti na ulici, pohoda… :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
838
2.1.22 17:57

Nebo dokument o rozpadu školského systému v Zimbabwe po pádu Mugabeho vlády. Fakt síla. Dostalo to nějakou cenu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
2.1.22 17:58

Znám teda chlapečka a holčičku z Japonska. Na konci oba umřou…je to „Hrob světlušek“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1780
2.1.22 18:00

Něco jako Život na skládce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Floralys
2.1.22 18:26

Dej jim přečíst My děti ze stanice ZOO. A budou to mít i se sexuální výchovou. :mrgreen:

Příspěvek upraven 02.01.22 v 19:23

• Citovat
  • Nahlásit
584
2.1.22 18:39
@Asiina píše:

Po tomhle jsem nemohla několik dnů spát, takže ten rumunskej dokument si radši nepustim :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
812
2.1.22 18:45
@Oli.Lyon píše:
Ten rumunsky dokument mě osobně zasahl víc. Hlavně ze se vubec neco takového může dít… Deti na ulici, pohoda… :,(

A jak ho najdu? Nějak se mi to nedaří

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5667
2.1.22 20:24
@Asiina píše:
A jak ho najdu? Nějak se mi to nedaří

https://youtu.be/YsfbU4P-YlE. Nevim jestli to bude fungovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1780
2.1.22 21:33

Život na hromadě plastu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu