Domácí striptýz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuuuzaaa122
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 14.02.18 18:43
Domácí striptýz

Ahoj děvčata, chtěla bych udělat radost partnerovi a předvést mu nějaký sexy tanecek a striptýz, dělaly jste to někdy? Prosila bych o radu na nějakou dobrou hudbu k tomu či nějaké osvědčené tipy :) děkuji moc :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
OoOoOoOoOo
Stálice 66 příspěvků 14.02.18 18:54

Tahle je dobrá Depeche Mode - Personal Jesus ;)
Jinak rady/tipy nemám :-D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.18 18:55
@Zuuuzaaa122 píše:
Ahoj děvčata, chtěla bych udělat radost partnerovi a předvést mu nějaký sexy tanecek a striptýz, dělaly jste to někdy? Prosila bych o radu na nějakou dobrou hudbu k tomu či nějaké osvědčené tipy :) děkuji moc :)

Ahoj! Já dělala manželovi.. hrozně si to přál a pak jsem prohrála sázku takže to měl jasný :lol: vybrala jsem normálně hudbu při který cítím že se můžu dobře hýbat a koupila jsem si kostým zdravotní sestřičky.. a oblékla na sebe jeho košily. Pak jeden den si šel lehnout.. já se do toho oblékla.. a v děrovaných punčochach jsem šla do pokoje.. schovala jsem se za zeď a kousek po kousku se odhalovala.. no neříkám že jsem si nedala panáka.. ale zároveň.. bylo to fajn a já se cítila dost sexy..

Zuuuzaaa122
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 14.02.18 19:04
@Anonymní píše:
Ahoj! Já dělala manželovi.. hrozně si to přál a pak jsem prohrála sázku takže to měl jasný :lol: vybrala jsem normálně hudbu při který cítím že se můžu dobře hýbat a koupila jsem si kostým zdravotní sestřičky.. a oblékla na sebe jeho košily. Pak jeden den si šel lehnout.. já se do toho oblékla.. a v děrovaných punčochach jsem šla do pokoje.. schovala jsem se za zeď a kousek po kousku se odhalovala.. no neříkám že jsem si nedala panáka.. ale zároveň.. bylo to fajn a já se cítila dost sexy..

Taky tak nejak to planuji..

Hroznej puberťák
Kelišová 5382 příspěvků 14.02.18 19:08

Doporučuji toto :srdce: :* :palec:

https://www.youtube.com/watch?…

Zuuuzaaa122
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 14.02.18 19:11

@Hroznej puberťák nejaky rychly ne?

vonajebohyne
Echt Kelišová 9527 příspěvků 14.02.18 19:18

Ch. Aguilera-Lady marmalade :mrgreen:

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 14.02.18 19:41
@Anonymní píše:
Ahoj! Já dělala manželovi.. hrozně si to přál a pak jsem prohrála sázku takže to měl jasný :lol: vybrala jsem normálně hudbu při který cítím že se můžu dobře hýbat a koupila jsem si kostým zdravotní sestřičky.. a oblékla na sebe jeho košily. Pak jeden den si šel lehnout.. já se do toho oblékla.. a v děrovaných punčochach jsem šla do pokoje.. schovala jsem se za zeď a kousek po kousku se odhalovala.. no neříkám že jsem si nedala panáka.. ale zároveň.. bylo to fajn a já se cítila dost sexy..
:palec:
czaky
Závislačka 2555 příspěvků 2 inzeráty 14.02.18 20:46

Joe Cocker you can leave your hat on :palec:,sice proflakly ale svlika se na to dobre :lol:… taky jsem de facto ‚musela‘ (sazka), ale pak si strasne uzila jak z toho byl muz uuuuuplne paf… to budu muset zase nekdy zopaknout :cert: 8)

tulipán
Závislačka 3322 příspěvků 14.02.18 22:10

Koukla bych se na film Styptyz s Demi Moore a prevzala inspiraci s konkretnimi kreacemi.
Ja na to nemam koule. Si vzdycky vzpomenu na Kamenak, jak Vydra Paulove pri stryptyzu rikal:” Kam letis, Batmane?”

růžový achát
Závislačka 4967 příspěvků 14.02.18 22:16
@tulipán píše:
Koukla bych se na film Styptyz s Demi Moore a prevzala inspiraci s konkretnimi kreacemi.
Ja na to nemam koule. Si vzdycky vzpomenu na Kamenak, jak Vydra Paulove pri stryptyzu rikal:” Kam letis, Batmane?”

Joo, ja hele taky :P ale držím zakladatelce palce

Hroznej puberťák
Kelišová 5382 příspěvků 14.02.18 22:21
@tulipán píše: …
Ja na to nemam koule. …

Tak možná jsem jen staromódní, ale myslím, že ženská by koule asi přeci jen mít neměla :jazyk: :mavam:

tulipán
Závislačka 3322 příspěvků 14.02.18 22:23
@růžový achát píše:
Joo, ja hele taky :P ale držím zakladatelce palce

Anebo ve Slunce, seno… Labus a ta jeho blondyna u televize :mrgreen:. Zakladatelku obdivuji. Ja bych se celou dobu chechtala.

tulipán
Závislačka 3322 příspěvků 14.02.18 22:26
@Hroznej puberťák píše:
Tak možná jsem jen staromódní, ale myslím, že ženská by koule asi přeci jen mít neměla :jazyk: :mavam:

Ahaaa, dobra pripominka. Budu to muset promyslet :mrgreen:.

VitaminC
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 14.02.18 23:01

Neco od Pussycat Dolls. :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >