Domácí striptýz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuuuzaaa122
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 14.02.18 18:43
Domácí striptýz

Ahoj děvčata, chtěla bych udělat radost partnerovi a předvést mu nějaký sexy tanecek a striptýz, dělaly jste to někdy? Prosila bych o radu na nějakou dobrou hudbu k tomu či nějaké osvědčené tipy :) děkuji moc :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

OoOoOoOoOo
Povídálka 45 příspěvků 14.02.18 18:54

Tahle je dobrá Depeche Mode - Personal Jesus ;)
Jinak rady/tipy nemám :-D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.18 18:55
@Zuuuzaaa122 píše:
Ahoj děvčata, chtěla bych udělat radost partnerovi a předvést mu nějaký sexy tanecek a striptýz, dělaly jste to někdy? Prosila bych o radu na nějakou dobrou hudbu k tomu či nějaké osvědčené tipy :) děkuji moc :)

Ahoj! Já dělala manželovi.. hrozně si to přál a pak jsem prohrála sázku takže to měl jasný :lol: vybrala jsem normálně hudbu při který cítím že se můžu dobře hýbat a koupila jsem si kostým zdravotní sestřičky.. a oblékla na sebe jeho košily. Pak jeden den si šel lehnout.. já se do toho oblékla.. a v děrovaných punčochach jsem šla do pokoje.. schovala jsem se za zeď a kousek po kousku se odhalovala.. no neříkám že jsem si nedala panáka.. ale zároveň.. bylo to fajn a já se cítila dost sexy..

Zuuuzaaa122
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 14.02.18 19:04
@Anonymní píše:
Ahoj! Já dělala manželovi.. hrozně si to přál a pak jsem prohrála sázku takže to měl jasný :lol: vybrala jsem normálně hudbu při který cítím že se můžu dobře hýbat a koupila jsem si kostým zdravotní sestřičky.. a oblékla na sebe jeho košily. Pak jeden den si šel lehnout.. já se do toho oblékla.. a v děrovaných punčochach jsem šla do pokoje.. schovala jsem se za zeď a kousek po kousku se odhalovala.. no neříkám že jsem si nedala panáka.. ale zároveň.. bylo to fajn a já se cítila dost sexy..

Taky tak nejak to planuji..

Hroznej puberťák
Závislačka 3400 příspěvků 14.02.18 19:08

Doporučuji toto :srdce: :* :palec:

https://www.youtube.com/watch?…

Zuuuzaaa122
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 14.02.18 19:11

@Hroznej puberťák nejaky rychly ne?

vonajebohyne
Echt Kelišová 9122 příspěvků 14.02.18 19:18

Ch. Aguilera-Lady marmalade :mrgreen:

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1214 příspěvků 14.02.18 19:41
@Anonymní píše:
Ahoj! Já dělala manželovi.. hrozně si to přál a pak jsem prohrála sázku takže to měl jasný :lol: vybrala jsem normálně hudbu při který cítím že se můžu dobře hýbat a koupila jsem si kostým zdravotní sestřičky.. a oblékla na sebe jeho košily. Pak jeden den si šel lehnout.. já se do toho oblékla.. a v děrovaných punčochach jsem šla do pokoje.. schovala jsem se za zeď a kousek po kousku se odhalovala.. no neříkám že jsem si nedala panáka.. ale zároveň.. bylo to fajn a já se cítila dost sexy..
:palec:

czaky
Závislačka 2506 příspěvků 14.02.18 20:46

Joe Cocker you can leave your hat on :palec:,sice proflakly ale svlika se na to dobre :lol:… taky jsem de facto ‚musela‘ (sazka), ale pak si strasne uzila jak z toho byl muz uuuuuplne paf… to budu muset zase nekdy zopaknout :cert: 8)

tulipán
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 14.02.18 22:10

Koukla bych se na film Styptyz s Demi Moore a prevzala inspiraci s konkretnimi kreacemi.
Ja na to nemam koule. Si vzdycky vzpomenu na Kamenak, jak Vydra Paulove pri stryptyzu rikal:” Kam letis, Batmane?”

růžový achát
Závislačka 3598 příspěvků 14.02.18 22:16
@tulipán píše:
Koukla bych se na film Styptyz s Demi Moore a prevzala inspiraci s konkretnimi kreacemi.
Ja na to nemam koule. Si vzdycky vzpomenu na Kamenak, jak Vydra Paulove pri stryptyzu rikal:” Kam letis, Batmane?”

Joo, ja hele taky :P ale držím zakladatelce palce

Hroznej puberťák
Závislačka 3400 příspěvků 14.02.18 22:21
@tulipán píše: …
Ja na to nemam koule. …

Tak možná jsem jen staromódní, ale myslím, že ženská by koule asi přeci jen mít neměla :jazyk: :mavam:

tulipán
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 14.02.18 22:23
@růžový achát píše:
Joo, ja hele taky :P ale držím zakladatelce palce

Anebo ve Slunce, seno… Labus a ta jeho blondyna u televize :mrgreen:. Zakladatelku obdivuji. Ja bych se celou dobu chechtala.

tulipán
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 14.02.18 22:26
@Hroznej puberťák píše:
Tak možná jsem jen staromódní, ale myslím, že ženská by koule asi přeci jen mít neměla :jazyk: :mavam:

Ahaaa, dobra pripominka. Budu to muset promyslet :mrgreen:.

VitaminC
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 14.02.18 23:01

Neco od Pussycat Dolls. :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Zasekl byty a teď si žije jako pán! Stropnického zámek štve i politiky

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický se uchýlil na menší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama