Domácí úkoly ve školce 3leťáci

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.17 13:52
Domácí úkoly ve školce 3leťáci

Dostavají taky vaši 3 leťáci každej pátek úkoly ve školce aby je udělali doma a přinesli zpět s tím, když je udělají dobře, tak dostavají odměny? :nevim:
To naše skolka zavedla, tak mě jen zajímalo, zda je to taky ještě někde :roll: jsou to třebas 3 A4, kde na jedné má prcek spojit jaké zvíře co a kde jí co mu pomuze prezit zimu a nebo spojovat obrázky co k cemu patri nebo barvy či písmenka ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Reakce:

smutná máma
Závislačka 4929 příspěvků 58 inzerátů 14.01.17 13:55

@JayLee 8o ve školce?

ka2ka
Extra třída :D 12925 příspěvků 1 inzerát 14.01.17 13:56

8o to jako fakt?

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.17 13:57
@smutná máma píše:
@JayLee 8o ve školce?

no :nevim: včera jsem to prisla ze skoly s tim, ze deti od tedka budou kazdej patek dostavat tyhle ukovy, ktery musi prinet zpet v pondeli a kdyz to udelaji dobre, tak dostanou odmenu :think:jako ja jen nechapu jak z tech 10 zvirat a 10ti druhu potravy dokaze muj certsvej 3 leta spojit co ji srnda u krmelce nebo ptaci v budce nebo zajic na poli atd :nevim: :mrgreen:
A dole pod tema ukolama je napsano - vypracovani ukolu - pripava na ZŠ :lol: no jo ale mymu bylo tedka 3 v listopadu tak nez pujde do skoly to je asi za hodne dlouho :think: :mrgreen:

pannda
Kelišová 6574 příspěvků 35 inzerátů 14.01.17 13:59

Fakt už se neví, jaké nároky vymyslet na děti…Je to naučné, o tom žádná, ale tohle by mělo být v kompetenci rodiče, nebo děti formou hry učit ve školce. Ale ne ještě domácí úkoly na víkend…Fakt trapárna..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.17 14:00
@JayLee píše:
Dostavají taky vaši 3 leťáci každej pátek úkoly ve školce aby je udělali doma a přinesli zpět s tím, když je udělají dobře, tak dostavají odměny? :nevim:
To naše skolka zavedla, tak mě jen zajímalo, zda je to taky ještě někde :roll: jsou to třebas 3 A4, kde na jedné má prcek spojit jaké zvíře co a kde jí co mu pomuze prezit zimu a nebo spojovat obrázky co k cemu patri nebo barvy či písmenka ;)

U nás to tak je a úkoly děláme rádi, akorát mají třeba jednu A4 a na jednu mají nakreslit obrázek. A co Vám na tom vadí? Vždyť je to hra na školu, nic víc… :nevim:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.17 14:00
@ka2ka píše:
8o to jako fakt?

jj to klidne pak scanuju pro predstavu :nevim: jsem to vcera prisnesla a ted na to koukam - jsem rekla ze se musim zeptat tady nekoho zda je to jeste jinde ve skolce :think: :nevim: jako pochpim kdyby to bylo pro predskolaky ok to bych chapala ale u 3 letaku certvych domaci ukol tohohle kazdej patek? :nevim:

ka2ka
Extra třída :D 12925 příspěvků 1 inzerát 14.01.17 14:01

@JayLee tohle by snad měli probírat ve školce :nevim: jinak tohle náš tříleták zvládne ale jen protože má kolem sebe myslivce tak je na to zvyklý

kanka80
Kelišová 6422 příspěvků 13 inzerátů 14.01.17 14:01

U nás taky nic takového nedostávají :think:

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.17 14:01
@Anonymní píše:
U nás to tak je a úkoly děláme rádi, akorát mají třeba jednu A4 a na jednu mají nakreslit obrázek. A co Vám na tom vadí? Vždyť je to hra na školu, nic víc… :nevim:

ale pozor me to nevadi ja jsem se jen zeptala zda to taky nekde je a ne ze mi to vadi me to jen prekvapilo prave ;) ja nerikam, ze je to neco spatne urcite to neni na skodu ale… :nevim: 8)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.17 14:01
@JayLee píše:
no :nevim: včera jsem to prisla ze skoly s tim, ze deti od tedka budou kazdej patek dostavat tyhle ukovy, ktery musi prinet zpet v pondeli a kdyz to udelaji dobre, tak dostanou odmenu :think:jako ja jen nechapu jak z tech 10 zvirat a 10ti druhu potravy dokaze muj certsvej 3 leta spojit co ji srnda u krmelce nebo ptaci v budce nebo zajic na poli atd :nevim: :mrgreen:
A dole pod tema ukolama je napsano - vypracovani ukolu - pripava na ZŠ :lol: no jo ale mymu bylo tedka 3 v listopadu tak nez pujde do skoly to je asi za hodne dlouho :think: :mrgreen:

Ale s tím jí snad pomůžete, ne? O tom to je, vysvětlit jí co jaké zvíře jí a pochválit když na to přijde sama… :nevim:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17353 příspěvků 20 inzerátů 14.01.17 14:02

@JayLee Ne nedostavaji a na neco takoveho by se muj triapullety asi vykvaknul, i kdyz prehled kdo co zere vcelku ma.
A já bych se na to vykašlal spolu s nim, neb kazit si víkend nucenim ditete delat „ukol“, bych si nechtela. Staci mi logopedie.

frndulka
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 14.01.17 14:02

Mají to pro zábavu. Obě deti to take tak měli ve skolce. Na zacatku školního roku každému dítěti zavedli sešit A4 a tam ucitelky vlepovaly i ofocene básnicky a písničky, co se ve skolce aktuálne učili a prave vždy v patek si ten sešit vždy nosili domu a měli tam vlepeny jeden úkol, bud nějakou omalovanku, hádanku, bludiště apod. Ve větších třídách i různé úkoly pro předškoláky. V pondělí jsme zas sešit nosili do skolky. Nevidím na tom nic divného. Navíc to nebylo povinné a podmíněné nějakou odměnou. Akorát snad razítko za splněny úkol k tomu dostali.
Myslím, ze je pro dítě fajn mít nějakou drobnou povinnost, mé deti se na ty úkoly vždy těšily.

pannda
Kelišová 6574 příspěvků 35 inzerátů 14.01.17 14:03
@JayLee píše:
A dole pod tema ukolama je napsano - vypracovani ukolu - pripava na ZŠ :lol: no jo ale mymu bylo tedka 3 v listopadu tak nez pujde do skoly to je asi za hodne dlouho :think: :mrgreen:

No, docela brzo…Je na tobě, zda ty úkoly plnit budete, či ne…
Taková příprava by měla být v předškolácích…

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.17 14:03
@ka2ka píše:
@JayLee tohle by snad měli probírat ve školce :nevim: jinak tohle náš tříleták zvládne ale jen protože má kolem sebe myslivce tak je na to zvyklý
:think: no tak asi je to mysleno aby si rodice zvykli na to ze se musi ucit s detma jakoze priprava na tu skolu no ale prijde mi to takovy docela tezky na 3 letaka no ale jako jasny udelame to no problem :roll: ;)
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >