Reklama

Legíny ve třídě nestačí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LadyBrigit
Ukecaná baba ;) 1248 příspěvků 13.01.17 10:06
Leginy ve třidě nestačí?

Včera mi učitelka ve školce řekla, že aby dceři nebyla ve třidě zima, tak ji mam dat pod leginy punčochy :nevim: Proboha řekněte mi v čem jsou vaše holky ve školce ve třidě. Ty tenké leginky je fakt málo???jsem asi neschopná! :zed:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

svatecnice
Kelišová 5998 příspěvků 13.01.17 10:07
@Anonymní píše:
Včera mi učitelka ve školce řekla, že aby dceři nebyla ve třidě zima, tak ji mam dat pod leginy punčochy :nevim: Proboha řekněte mi v čem jsou vaše holky ve školce ve třidě. Ty tenké leginky je fakt málo???jsem asi neschopná! :zed:

leginy / teplaky / pucochace a saty / kamase

farska
Vesmírná mluvilka 30089 příspěvků 13.01.17 10:08

Copak vime my tady, jak teplo nebo zimu maji U VAS ve skolce? :mrgreen:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 13.01.17 10:08

V punčochách a sukýnce. Jako všechny ostatní, nic jinýho než legíny a punčochy nevídám.

smurfka
Nadpozemská drbna 29406 příspěvků 13.01.17 10:10

Je fakt že co jsme byli na besídkách v zimě, tak tam táhla od spodku celkem zima..u nas mají kluci tepláky nebo punčochy, a holky co jsem si tak všimla mají punčochy a sukýnky, nebo legíny a sukýnky..Ovšam žádná učitelka mi ještě nikdy nevolala abych syna oblékla více nebo méně..nechávají to na rozumu matky

terien
Kelišová 7466 příspěvků 13.01.17 10:10

V naší školce mají vedro takže slabé legíny nebo punčocháče. Někdy si vezme i jenom sukynku bez puncoch a zima ji rozhodne neni. Ale jak teplo máte u vás ve školce fakt netuším.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19318 příspěvků 13.01.17 10:13

Je tvá dcerka zimomřivec?
U nás chodí některé děti v trikách s dlouhým a lehkých teplákách, jiné v legínách nebo v krátkých rukávech.
Náš malej nosívá slabé tepláky nebo „podvlíkačky“ (obdoba holčičích legín) a krátký rukáv. Dyť půl dne lítají jak telata.
Legíny s punčochama NA DOVNITŘ, to je na upečení, opocení a pak v tomhle opoceném vyleze ven a bude akorát marod :nevim:
Holky jsou u nás ve třídě v 99% v normálních legínách (nosí je pod teplé kalhoty naven)

Fima
Nadpozemská drbna 29218 příspěvků 13 inzerátů 13.01.17 10:17

Nám zase říkají, abychom děti nenavlékali, že je tam teplo. Neustále větrají. Holky u nás legíny (nebo punčochy a sukýnku) nosí úplně běžně. Mám tedy kluky, ale i ti nosí jen punčochy, nebo chlapecké tenké legíny v případě předškoláka. Nosí to i pod kalhoty ven. Ovšem jaké teplo je u vás, to samozřejmě netušíme nikdo.

marin
Echt Kelišová 9038 příspěvků 13.01.17 10:18

Záleží na tom, co je to za budovu a jak tam topí. Třeba u nás v práci docela mrzneme, jsme tam fakt nabalení. Je to stará budova a nejde to vytopit teď v těch mrazech. Je to historická budova a nelze zateplit kvůli památkářům. Jinak u dcery ve školce všichni nosí legíny a sukýnku, tam je teplo.

Fazulina
Závislačka 3338 příspěvků 13.01.17 10:27

Normální tenké legíny nebo punčocháče. Poslední týden jsem jí dávala teda teplé punčocháče, bylo u nás přes den hodně zima, ale to ne, že by měli ve třídě zimu, ale proto, že se vždy snažím eliminovat nutnost vysvlékání, malá má 3 roky a ještě to moc neumí, takže dbám na to, aby vždy, když jdou ven, musela jen na to, co má ve třídě, natáhnout gatě na ven, teď teda oteplovačky.:-) Někdy nosí do třídy tepláky, ale poslední dobou je nechce nosit, takže ty legíny nebo punčocháče. Nebo máme pletené legíny z Tchiba, ty má hodně ráda:-).

Fazulina
Závislačka 3338 příspěvků 13.01.17 10:30

A teď tady čtu, že holčičky nosí sukýnky, to jsem asi něco zaspala, i když jsem si nevšimla, že by u nás ve školce holky nosily sukýnky, ani dcerka nevyjádřila přání, že by chtěla:-).

Markéta80
Hvězda diskuse 39331 příspěvků 13.01.17 10:35
@Anonymní píše:
Včera mi učitelka ve školce řekla, že aby dceři nebyla ve třidě zima, tak ji mam dat pod leginy punčochy :nevim: Proboha řekněte mi v čem jsou vaše holky ve školce ve třidě. Ty tenké leginky je fakt málo???jsem asi neschopná! :zed:

oni tam mají zimu? Ted nosí malá ven oteplovačky a pod ně jen punčocháče takže do třídy chodí v punčocháčích a k tomu sukni. jinak měla leginy, ponožky a taky sukni ;). Punčocháče a ještě leginy je dle mého moc :jazyk:

Princess-ka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.17 10:38

Leginy a sukynka.

benetka
Kecalka 310 příspěvků 13.01.17 10:38

Mala puncochace uplne nenavidi, takze pod oteplovacky davam leginy. Ve tride maji teplo a nevidim duvod ji jeste davat pod leginy puncochy. Nedavam sukynky, ale ma vzdy delsi tunicku.

smurfka
Nadpozemská drbna 29406 příspěvků 13.01.17 10:45
@Fazulina píše:
A teď tady čtu, že holčičky nosí sukýnky, to jsem asi něco zaspala, i když jsem si nevšimla, že by u nás ve školce holky nosily sukýnky, ani dcerka nevyjádřila přání, že by chtěla:-).

nevim jestli tady nebo ve skupině maminek na fb jsem četla že paní ředitelka školky projevila důsledné přání, aby chlapci nosili přes punčochy kratasy a holky sukýnky, protože samotné punčochy nevypadají esteticky dobře a přece je to spodní prádlo a v tom se nechodí do společnosti:o))))) paní ředitelka asi chtěla v mládí studovat modní obor a nějak jí to nevyšlo..každopádně sukýnky přes punčochy u nás nosí už starší holčičky, asi se chtějí parádit..

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama