Reklama

Dominantní manžel

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 14:49
Dominantní manžel

Ahoj holky, potřebovala bych se poradit s někým, kdo to má doma nějak podobně, případně prostě znát vaše názory…manžel je dost sebevědomý, někdy až „namachrovaný“, ale to byl vždycky, ke mně se choval slušně, měli jsme celkem pohodový vztah. Před asi 5 lety začal vydělávat velké peníze a od té doby to jde nějak z kopce…včera se situace vyhrotila tak, že mi řekl, že už nějakou dobu uvažuje o rozvodu, pro mě to bylo jak blesk z čistého nebe, obzvlášť když vysvětlím ten důvod - důvodem je to, že prý jsem pro něj málo submisivní!! že se snažím mu být rovna, jenže to on vydělává a očekává, že se podle toho budu chovat :( ještě bych chtěla zdůraznit, že rozhodně nejsem taková ta „panička“, co obráží luxusní obchody a kupuje si drahé oblečení, kabelky, šperky…to právě vůbec, mě to ani nezajímá, nakupuju si oblečení v obyčejných obchodech ve výprodejích, jen víc utrácím za kvalitní jídlo, kosmetiku a boty pro děti (máme 2). Takže v tom problém není, nejsem zlatokopka, ze začátku jsme nic moc neměli, platy v podstatě vyrovnané, vše jsme platili napůl a byla pohoda, teď při každé větší hádce na mě vypálí, že nic nemám, že jsem nic nevydělala, že mi rodiče nic nedali, začal prostě být uplně hnusnej :( já se opravdu nechci rozvádět, máme malé děti, ty ho milují, jako táta funguje skvěle, ale já přece nemůžu držet hubu a krok, jak on by si představoval-tzn. nejlépe se s ním vůbec nehádat, obdivovat ho a vyjadřovat svůj vděk za to, jak se máme dobře-což ale dělám, samozřejmě že jsem ráda, ale ne nadarmo se říká, že peníze kazí charakter :( nevím co dělat…nemá někdo doma podobnou situaci-myslím, že chlap vydělává hodně peněz a žena buď na RP nebo prostě rapidně nižší plat? díky za každou zkušenost, názor…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Havran007
Ukecaná baba ;) 1870 příspěvků 13.07.18 14:52

Tak já jsem taky dominantní.. ale Tvůj popis sedí spíše na člověka prostoduchého než dominantního :zed:

la_amanita
Kecalka 304 příspěvků 13.07.18 14:54

Tak to je vůl :lol: Je načase manželovi udělat :mavam:

histep
Závislačka 3074 příspěvků 13.07.18 14:55

Mate v tom nejaky zmatek. Na jednu stranu pises, ze chce abys byla submisivni a ne abys mu byla rovna. Na druhou stranu ze ti vycita ze nic nemas a nic nevydelas? Tak co teda?

tininas
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 13.07.18 14:57

Diagnóza … druhá míza.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.07.18 14:57

Mám to skoro stejně jako ty. Není z toho cesta ven, aspoň já ji zatím nenašla. On manžel má prostě pocit, že si ho dostatečně nevažim, taky by asi nejraději chtěl abych ho opěvovala za to kolik vydělává… Když při hádce vybouchne tak to je síla… Ale když za ním jdu pak někdy v klidu tak mi řekne, že to tak nemyslel, že neví co by si počal bez nás, že si uvědomuje co pro něj dělám… Jsem teď na MD, máme dvě děti taky takže se cítí jako king, živitel :-D jsem zvědavá co se stane až půjdu do práce…

Adrasteia
Závislačka 2660 příspěvků 13.07.18 14:57

No, co na to říct. Peníze skutečně kazí charakter a u vás se to zbohatnutí na manželovi pořádně vyřádilo. :( Kdybyste neměli děti, poradila bych ti, abys práskla do bot, s malými dětmi je to složitější. :think: Zkus s ním promluvit, říct mu, že ti těmito řečmi ubližuje. Možná je stojí o častější pochvaly a takovéto šolíchání na bradě, jak je skvělej a jak jsi na něj pyšná. Řeči o rozvodu jsou ovšem krajně podezřelé, nechci malovat čerta na zeď, ale dost často následuje po fázi „rychlého zbohatnutí“, fáze „jsem mistr světa a potřebuju rychle milenku, nějakou perfektní kočku, která mě bude obdivovat“.
V jaké konkrétní situaci ti řekl, že jsi málo submisivní?

Příspěvek upraven 13.07.18 v 14:59

pikola
Neúnavná pisatelka 18939 příspěvků 13.07.18 14:58

Já nevydělávám nic, on nás živí a manžel se teda jako sebestředný hovado nechová. To není dominance, to je že očekává obdiv za peníze, ale to není co obdivovat. Aby mu nespadl hřebínek až svým chováním o vás přijde a najde si slepici, co ho bude obdivovat, ale ne pro to jaký je, ale jen pro prachy..

Příspěvek upraven 13.07.18 v 14:59

Lucius08
Zasloužilá kecalka 610 příspěvků 13.07.18 14:59
@la_amanita píše:
Tak to je vůl :lol: Je načase manželovi udělat :mavam:
:zed: už zase? Problém ve vztahu řešit rozvodem?  :zed:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1860 příspěvků 13.07.18 14:59

Manžel moc čuměl na fifty shades :mrgreen: je to prostě blbec, který vydělal pár kaček navíc a hned je z něj Steve Jobs. Až zase chytne slinu, nabídla bych mu rozvod a dělení SJM 8)

alisekR
Závislačka 4997 příspěvků 13.07.18 14:59

Máš doma hovado. To se nijak jinak popsatz nedá. Bohužel si nemyslím, že takové chování ustojis. Když si v klidu dovolil toto, bude se to stupňovat. Mám takového švagra… jeho nadřazenost nad ségrou se mu vymyká a už několikrát vystartoval i po mě. Slíbila jsem mu, že mu příště rozbiju ciferník. Nevyhrozuji naplano, fyzicky na to mám..... takže se krotí. Pokud vby došlo k fyzické potyčce, kterou má za podobné a hlavně vulgární a sprosté chování ode mě slíbeno, neodešel by po svých. Můj manžel by ho dorazil. Má obrovskou fyzickou převahu, ale naprosto noblesní jednání. A proto Nesnáším podobné tipy. Jeho též zkazilo jeho postavení a peníze. Vůbec bych se nedivila, kdyby ségru někdy propleskl. :cert:

peťka82
Zasloužilá kecalka 805 příspěvků 13.07.18 15:00
:roll:

Příspěvek upraven 13.07.18 v 15:02

pikola
Neúnavná pisatelka 18939 příspěvků 13.07.18 15:01

A jinak mi to taky nesedí, tak máš být submisivní a nesnažit se mu vyrovnat, nebo mu vadí, že málo vyděláváš a nesnažíš se mu vyrovnat? Pán trochu neví co chce :nevim:

JáDante
Kecalka 270 příspěvků 13.07.18 15:02
@Anonymní píše: … manžel má prostě pocit, že si ho dostatečně nevažim, taky by asi nejraději chtěl abych ho opěvovala za to kolik vydělává…

Jo o tom to asi je, pač kdybys měla být jen submisivní jak chce manžel, tak bys právě měla začít jen obrážet ty obchody a na práci se vykašlat. PS podobně se choval můj ex, kterej vydělal sotva přes 10tis. :roll: Taky „naši mi nic nedali“, blabla bla. A určitě by to takhle zhodnotil: že jsem si ho dostatečně nevážila.

la_amanita
Kecalka 304 příspěvků 13.07.18 15:05

@Lucius08
Problém ve vztahu ne, ale problém v manželově charakteru vyřešíš jedině takto.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chyby v dětské výživě: škodit svému potomkovi můžete už v těhotenství

Výživa v prvních třech letech života dítěte je klíčová. Stravou totiž můžeme... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama