Doporučíte hematologii v Praze?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Barb0rka
Závislačka 3123 příspěvků 04.12.18 16:02
Doporučíte hematologii v Praze?

Ahoj, prosím doporučíte mi dobrou hematologii v Praze? Jsem ve 13 tt a mám zvýšené krevní destičky. Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Vemas
Kelišová 5384 příspěvků 04.12.18 16:06

Chodila jsem do trombocentra, spokojena jsem nebyla.
Chodim na smichov k mudr Hoffmanovi

nettie
Kelišová 5487 příspěvků 04.12.18 16:32

Já naopak v trombocentra na Karláku spokojená jsem. Ségra na Smíchově-a nic moc.

Barb0rka
Závislačka 3123 příspěvků 04.12.18 16:58

Díky za tipy. Asi toho stejně budu muset obvolat více, aby mě ještě někde do Vánoc vzali.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 17:12

Kolik těch destiček máš ? Pokud jsou to nějaké vysoké hodnoty, tak je třeba stejnak najít pracoviště, kde jsou na to odborně vybavení. Pokud bude třeba počet destiček snižovat, tak v těhotenství to budou nejspíš trombocytaferezy na přístroji nebo interferon. Takže nějaká malá hematologie spíše ne. Vybírala bych mezi UHKT, VFN, FNKV.
Pokud jsou hodnoty jen lehce vyšší, tak sledovat to a případně dát anopyrin, zvládne asi i nějaká menší hematologická ambulance.

luccifera
Ukecaná baba ;) 1178 příspěvků 04.12.18 17:23

Tyjo, nevim jak v Pze, ale ja na hematologicke vysetreni na severu cekala pul roku… Vysledky jsem mela tak akorad v dobe porodu :roll:

Barb0rka
Závislačka 3123 příspěvků 04.12.18 18:14
@Anonymní píše:
Kolik těch destiček máš ? Pokud jsou to nějaké vysoké hodnoty, tak je třeba stejnak najít pracoviště, kde jsou na to odborně vybavení. Pokud bude třeba počet destiček snižovat, tak v těhotenství to budou nejspíš trombocytaferezy na přístroji nebo interferon. Takže nějaká malá hematologie spíše ne. Vybírala bych mezi UHKT, VFN, FNKV.
Pokud jsou hodnoty jen lehce vyšší, tak sledovat to a případně dát anopyrin, zvládne asi i nějaká menší hematologická ambulance.

Aha. Diky. No mela jsem 450 a 430. Horni hranice je 400. Picham si Clexane 0.4 od embryotransferu.

Barb0rka
Závislačka 3123 příspěvků 04.12.18 18:15

@luccifera No toho se presne bojim.

luccifera
Ukecaná baba ;) 1178 příspěvků 04.12.18 18:29

@Barb0rka jako mazec, ja v telefonu ani nebyla schopna slov, kdyz jsem prve volala. V Liberci mi rekla sestra, ze jako vubec, ze tam maji prednost onkologicti pacienti, v Ceske Lipe me pri objednavani v listopadu dala termin v srpnu, a to jsem rekla, ze to bude mesic po terminu porodu, tak me teda vysostne objednala na zacatek kvetna a brblala jeste pri pokladani telefonu. Na kontrole me pak tovnou objednal na dalsi kontrolu za rok, ktera mela byt v zari, ale tu mi zrusili, ze se mam preobjednat a dostalajsem termin v unoru… proste pecka. Pravdepodobne zadnou poruchu srazlivosti nemam, protoze behem tohoto xleteho martiria, ktere vzniklo na popud nemoci u clena rodiny tohoto clena take vysetrili a je zcela zdrav 8o

luccifera
Ukecaná baba ;) 1178 příspěvků 04.12.18 18:31

@Barb0rka mela jsem tedy podezreni na trombofilni mutace - leidenskou a pak se z vysledku objevily jeste nejake dve…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 18:48
@luccifera píše:
@Barb0rka jako mazec, ja v telefonu ani nebyla schopna slov, kdyz jsem prve volala. V Liberci mi rekla sestra, ze jako vubec, ze tam maji prednost onkologicti pacienti, v Ceske Lipe me pri objednavani v listopadu dala termin v srpnu, a to jsem rekla, ze to bude mesic po terminu porodu, tak me teda vysostne objednala na zacatek kvetna a brblala jeste pri pokladani telefonu. Na kontrole me pak tovnou objednal na dalsi kontrolu za rok, ktera mela byt v zari, ale tu mi zrusili, ze se mam preobjednat a dostalajsem termin v unoru… proste pecka. Pravdepodobne zadnou poruchu srazlivosti nemam, protoze behem tohoto xleteho martiria, ktere vzniklo na popud nemoci u clena rodiny tohoto clena take vysetrili a je zcela zdrav 8o
Sever a jih čech je hematologicky prokletý. Prostě bez šance.
@Barb0rka píše:
Aha. Diky. No mela jsem 450 a 430. Horni hranice je 400. Picham si Clexane 0.4 od embryotransferu.

Tak to by v podstatě stačilo odsledovat. Hlavně nahlaš, že jsi těhotná, měli by tě vzít přednostně.

Serpentini
Zasloužilá kecalka 870 příspěvků 04.12.18 19:47

Chodím do UHKT a super :palec:

Uživatel je onlineOrnwen
Závislačka 4670 příspěvků 05.12.18 07:07

Chodila jsem na karlak. Doktorka nic moc. Na co se clovek nezeptal… ale me jen sledovali.
Co sem tam velmi ocenila je koutek s hlidanim. Kdyz jsem pak chodila v druhem tehotenstvi

Barb0rka
Závislačka 3123 příspěvků 05.12.18 09:16

Holky moc děkuju za všechny tipy :hug: :hug:

Barb0rka
Závislačka 3123 příspěvků 05.12.18 09:36

@luccifera Ja Leidena nemám, to vím z genetického vyšetření z Gennetu. Mám jen MTHFR heterozygotní (doufám, že to píšu dobře) mutaci. A už si píchám ten Clexane.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoce jsou tady. 10 důvodů, proč budou následující dva týdny totální peklo

To to uteklo. Včera jako by bylo léto a dnes už zbývají necelé dva týdny do... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >