Thajsko v 22.-25. týdnu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pukino
Povídálka 11 příspěvků 04.12.18 13:25
Thajsko v 22.-25.tydnu?

Ahojte maminky, jednoducha otazka, co si myslite o cestovani do Thajska koncom 2. trimestru? Velmi tuzim po teple, plazi, uzit si chlapa pokial sme dvaja (mimo dovolenky to nehrozi, stale je v praci), Thajsko pokladam za najbezpecnejsie s porovnanim inych azijskych krajin a poznam to tam. Som ale prvorodicka a samozrejme mam obavy. Poznate niekoho, kto absolvoval podobnu cestu? :mavam:

Přečtěte si článek: Jak probíhá 22. týden těhotenství?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
AAAjirina
Stálice 55 příspěvků 04.12.18 13:29

Já bych se teda bála letět v jiném stavu..že se něco může pokazit, ta celková změna tam.

zudina
Ukecaná baba ;) 2232 příspěvků 04.12.18 13:29

Rozhodne bych nejela.

lucielorenc
Kecalka 368 příspěvků 8 inzerátů 04.12.18 13:33

Pokud nemáte žádné zdravotní komplikace, tak letět bych se nebála. Ale určitě ne do Thajska, nebo podobných dalekých destinací, už jen z toho důvodu, že kdyby náhodou něco, tak bych se bála na jaké výši je zdravotnictví.

cecetka
Kelišová 7467 příspěvků 04.12.18 13:35

Z pobytu bych strach nemela. Ale ta cesta :nevim:

Helca83
Kecalka 357 příspěvků 04.12.18 13:42

@Pukino Poznam a dopadlo to priserne. Nejela bych ani za nic, nikdy nevite co se muze prihodit a lepe sedet doma na zadku nez si pak neco vycitat 8o

chaela
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 2 inzeráty 04.12.18 13:44

Já bych to určitě nedělala. Pominu-li cestu (mně v těhotenství dělala špatně i cesta autem, leadlo si nedovedu představit, ale to má každý jinak), tak toto je možná bezpečná destinace z hlediska politického, ale to je tak vše. Mám několik známých a příbuzných, co tam byli nebo budou a všichni si dávali několik očkování (žloutenka, tetanus, břišní tyfus), což je v těhotenství přinejmenším rizikové. Navíc o úrovni tamější zdravotní péče si taky nedělám iluze a nikdy nevíš, kdy se něco může potento.
Určitě to aspoň prober s doktorem.

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2453 příspěvků 04.12.18 13:46

Tak daleko a do této země bych neletěla.Ja bych vlastně v tomto týdnu už nikam neletěla.Ja byla letos na začátku těhotenství v Řecku a obavy jsem neměla.A pouští vůbec aerolinky takto hodně těhotné ženy na palubu?

Čajíček1980
Ukecaná baba ;) 1052 příspěvků 04.12.18 13:51

Naprosto Ti rozumím, ale osobně bych neriskovala. I když lékařská péče je minimálně na několika klinikách v Bangkoku na vysoké úrovni.

Pe-G
Ukecaná baba ;) 1877 příspěvků 04.12.18 13:57

@Pukino Já byla cca 6 týdnů před porodem v Dominikánské republice,cesta byla v pohodě.Do letadla jsem měla papír v angličtině od gynekologa,ale nikdo ho nechtěl.Nebyla potřeba žádná očkování,dovolenou jsem si užila.Nevím jak je na tom Thajsko s očkováním.Pokud nemáš problémy s cestováním a gynekolog neshledá problém tak bych jela.

vjerunqa
Závislačka 3174 příspěvků 04.12.18 13:58
@Danulinka16 píše:
Tak daleko a do této země bych neletěla.Ja bych vlastně v tomto týdnu už nikam neletěla.Ja byla letos na začátku těhotenství v Řecku a obavy jsem neměla.A pouští vůbec aerolinky takto hodně těhotné ženy na palubu?

Ano, do 28tt bez omezení.

Pukino
Povídálka 11 příspěvků 04.12.18 14:08

Dakujem za reakcie. Ockovanie na zloutenku mam uz davnejsie za sebou, brusny tyfus* a dalsie do Thajska nie su povinne. Gynekolog mi takisto rekl, ze nevidi problem, pokial nebudeme prespavat v dzungli a pod (co ani nieje v plane:)). Samozrejme, ze vaham, spis hladam neake pozitivne skusenosti s cestovanim v tomto obdobi. Viem, ze potom uz bude cestovanie s mimi tazsie.

• pardon, ano brusny tyfus sa ma ockovat a ten taky mam, pomylila som si to s inym ockovanim :)

Příspěvek upraven 04.12.18 v 14:16

Pukino
Povídálka 11 příspěvků 04.12.18 14:09

@Pe-G zvazujem i Dominikansku:) jak dlouhy byl let? asi to je na tom cestovani najnarocnejsie

Nell2
Ukecaná baba ;) 1576 příspěvků 04.12.18 14:09

Já bych neletěla.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.12.18 14:14

Byla jsem loni v Thajsku v 24. až 30. týdnu s manželem a 3 malými dětmi (1, 3 a 5 let). Neskutečně jsme si to všichni užili. Za mne doporučuju. Cesta úplně v pohodě.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >