Tlaky, pnutí v 1. trimestru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 18:44
Tlaky, pnutí v 1 trimestru

Ahoj holky jsem ve 12 tydnu a už týden pociťuji pnutí v podbrisku. Mám ještě 2 děti u druhého jsem něco podobného pocitovala, ale později. Nejhorší to je když ležím na zádech nebo když sedím delší dobu. Na poradne jsem byla minulý týden a prcek byl v pořádku. Měla jste to tak některá taky? Nespinim ani nekrvacim. :roll:
 Děkuji

Reakce:
Yopii
Kecalka 321 příspěvků 03.12.18 19:33

Ja to mela, doktor rikal, ze je to ok, ze se deloha roztahuje a prizpusobuje… mela jsem to jen 1.trimestr… navic je mozne ze tam mas nekde srusty (u me asi na prave strane) a ty davaji taky zabrat (tahne to) :nevim:

Diana69
Kecalka 154 příspěvků 11 inzerátů 03.12.18 19:33

Já jsem 9tt a taky to někdy pociťují. Mám 2letou dceru a u ni jsem to nikdy neměla. Tak doufám že někdo poradi :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 20:06

@Yopii děkuji srůsty určitě nemám :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 20:09

@Diana69 ahojky , v tom 9 tydnu jsem to měla jen občas, teď je to horší, vždy bylo vše v pořádku, 19.12 máme screening a poradnu až 3.1 :?
Někde jsem četla, že ta děloha je prý po více těhotenstvích víc citlivá, ale nevím :think: je to nepříjemné :think:

Snad se ozve někdo další 8o :think:

Yopii
Kecalka 321 příspěvků 03.12.18 20:11
@Anonymní píše:
@Yopii děkuji srůsty určitě nemám :think:

No rikam, ja to konzultovala s gyndarem a pry je to normalni ;) deloha pracuje a mimi se uhnizduje :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.18 20:15

@Yopii uhnizduje tak dlouho :think: :) snad ano 8o

Yopii
Kecalka 321 příspěvků 03.12.18 21:09
@Anonymní píše:
@Yopii uhnizduje tak dlouho :think: :) snad ano 8o

No tak roste tam neco noveho a deloha se tomu uzpusobuje ;) ale kdyztak se zeptej doktora na to a mas klid… kamaradka ceka treti a taky to tak mela (nepamatovala si, ze by to mela predtim), telo se meni :nevim: treba napise jeste nekdo kdo to ma/mel taky tak :kytka:

Terinka616
Nováček 9 příspěvků 14.12.18 03:52

Holky já to mam taky,jsem jsem na konci 6.tydne a prijde mi ze tlaky a pnití mam co druhy den uz 14 dni…19.12. Jdu na utz tak doufam ze bude vse v poradku,protoze mimo unavu mi jinak vubec nic neni.. :,( neni to divny?četla jsem,že nevolnosti byt vzdy nemusi,jsem jen nervozni…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >