Doporučíte vysavač a mop v jednom?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
prejeta_zaba
Kecalka 199 příspěvků 13 inzerátů 14.06.19 15:41
Doporučíte vysavač a mop v jednom?

Ahoj, vy, co máte, zajímalo by mě, jestli byste znovu pořídily vysavač a mop v jednom, takový ten tyčový, ne robotický. Jakou máte značku a jak jste s ním spokojené? Opravdu je to jako pečlivé vysátí a vytření, nebo spíš na občas a vracíte se ke starému dobrému hadru? A jak je to s hlučností? Zajímá mě spíš dlouhodobé používání, ne že jste s ním 2× uklidily, díky. :mavam:

Reakce:
Bubla Bůčková
Kelišová 7123 příspěvků 14.06.19 15:58

Jde to napojit na odsávačku hlenu? :lol:

Natálka26
Kelišová 5885 příspěvků 14.06.19 15:59

Mám aquatrio a super na takový rychlý úklid, ale chce to pak ještě pořádně vytrit.teda já na to jsem náročná, ale pokud ty tolik ne tak super, ono to nevezme úplně rohy, nebo u list, nábytku.

ZdeMac
Kecalka 238 příspěvků 14.06.19 16:25

Mám od Vorwerku, zatím spokojenost.

brašík
Nováček 2 příspěvky 25.06.19 09:58

Myslíte Vorwerk VK200 s vytíracím nástavcem Sp600? O tomto vysavači také uvažuji. Mohu se zeptat, jestli se s ním dostanete těsně k nábytku, nebo také zanechává dvoucentrimetrový pruh, stejně jako tomu je u vytíračů značek Philips, Karcher atd?

ZdeMac
Kecalka 238 příspěvků 25.06.19 15:51

@brašík ano, tento jsem myslela. Pruh mi to nenechává. Nechce si ho předvést a uvidíte. Jsem s ním spokojená.

Váš příspěvek
Reklama