Doporučte mi šicí stroj do 2 000 tisíc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

89horave
Nováček 8 příspěvků 16.03.18 19:48
Doporučte mi šicí stroj do2000tisic
:D

Reklama

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32291 příspěvků 10 inzerátů 16.03.18 19:53

https://sici-stroje.heureka.cz/…specifikace/#…. Třeba takový? Ono jich moc do 2000 nebude. Co na tom chceš šít? To je základní otázka při výběru.

Makito
Kecalka 249 příspěvků 16.03.18 19:59

Šicí stroj je nejlepší starý, celokovový. Moderní stroje jsou z plastu a nejdou opravit.

potvurka89
Ukecaná baba ;) 1719 příspěvků 16.03.18 20:10

Když jsem byla malá mamka měla šicí stroj takový který se dal schovat do skříňky a za pár let ho vyměnila za značku Brother nevím kolik stál ale je s ním spokojená již dlouho.

Uživatel je onlineKáťa19
Kelišová 5315 příspěvků 41 inzerátů 16.03.18 20:14

Tak si kup za 2tis.ten silvecrest z Lidlu, ja ho mam a jsem celkem spokojena, i kdyz samozrejme bych chtela lepsi, ale kdyz jsem nutne potrebovala, tak nebyly finance navic, tak jsem do nej sla :)

Uživatel je onlineKáťa19
Kelišová 5315 příspěvků 41 inzerátů 16.03.18 20:14

@potvurka89 Brother je super, ale jsou drazsi

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Čtyři svatby a jeden pohřeb: Jak změnily osud Harryho z rebela v královský vzor

Je to opravdu výjimečný okamžik moderních dějin, královský syn z tradiční... číst dále >

Nejstylovější ženou svatby je manželka Clooneyho! What else?

Už jen minuty nás dělí od velkolepé události, kterou dozajista je svatba... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama