Reklama

Doporučte mi šicí stroj do 2 000 tisíc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

89horave
Nováček 8 příspěvků 16.03.18 19:48
Doporučte mi šicí stroj do2000tisic
:D

Reklama

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32998 příspěvků 10 inzerátů 16.03.18 19:53

https://sici-stroje.heureka.cz/…specifikace/#…. Třeba takový? Ono jich moc do 2000 nebude. Co na tom chceš šít? To je základní otázka při výběru.

Makito
Kecalka 485 příspěvků 16.03.18 19:59

Šicí stroj je nejlepší starý, celokovový. Moderní stroje jsou z plastu a nejdou opravit.

potvurka89
Závislačka 2720 příspěvků 16.03.18 20:10

Když jsem byla malá mamka měla šicí stroj takový který se dal schovat do skříňky a za pár let ho vyměnila za značku Brother nevím kolik stál ale je s ním spokojená již dlouho.

Káťa19
Kelišová 6741 příspěvků 37 inzerátů 16.03.18 20:14

Tak si kup za 2tis.ten silvecrest z Lidlu, ja ho mam a jsem celkem spokojena, i kdyz samozrejme bych chtela lepsi, ale kdyz jsem nutne potrebovala, tak nebyly finance navic, tak jsem do nej sla :)

Káťa19
Kelišová 6741 příspěvků 37 inzerátů 16.03.18 20:14

@potvurka89 Brother je super, ale jsou drazsi

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama