Doporučte mi šicí stroj do 2 000 tisíc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

89horave
Nováček 8 příspěvků 16.03.18 19:48
Doporučte mi šicí stroj do2000tisic
:D

Reklama

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32721 příspěvků 10 inzerátů 16.03.18 19:53

https://sici-stroje.heureka.cz/…specifikace/#…. Třeba takový? Ono jich moc do 2000 nebude. Co na tom chceš šít? To je základní otázka při výběru.

Uživatel je onlineMakito
Kecalka 416 příspěvků 16.03.18 19:59

Šicí stroj je nejlepší starý, celokovový. Moderní stroje jsou z plastu a nejdou opravit.

Uživatel je onlinepotvurka89
Ukecaná baba ;) 2298 příspěvků 16.03.18 20:10

Když jsem byla malá mamka měla šicí stroj takový který se dal schovat do skříňky a za pár let ho vyměnila za značku Brother nevím kolik stál ale je s ním spokojená již dlouho.

Káťa19
Kelišová 6055 příspěvků 37 inzerátů 16.03.18 20:14

Tak si kup za 2tis.ten silvecrest z Lidlu, ja ho mam a jsem celkem spokojena, i kdyz samozrejme bych chtela lepsi, ale kdyz jsem nutne potrebovala, tak nebyly finance navic, tak jsem do nej sla :)

Káťa19
Kelišová 6055 příspěvků 37 inzerátů 16.03.18 20:14

@potvurka89 Brother je super, ale jsou drazsi

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Zoufalý otec Meghan Markle: „Budu dělat ostudu, dokud se mnou nezačne komunikovat!“

Otec Meghan Markle dál útočí na Kensingtonský palác v médiích a vyhrožuje, že... číst dále >

Nejasnosti kolem smrti Václava Glazara. Kamarád popsal hrůzné podmínky v hospici

Zanedbali pracovníci kralupské léčebny pro dlouhodobě nemocné péči o náhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama