Tvrdé ponožky po vyprání - čím to je?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Drndadvě
Povídálka 48 příspěvků 16.03.18 15:43
Tvrdé ponožky

Ahoj holky, už si nevím rady..pokaždé když vyperu ponožky, ať už s aviváží nebo bez, ať už na 40 nebo na 60 stupňů pokaždé jsou po uschnutí tvrdé..nevím čím to je, kupují kvalitní ponožky že Sportisima, či jiných takových prodejen a hlavně jsou skoro se 100%bavlnou.. :nevim:

Reklama

Reakce:

anbee
Povídálka 46 příspěvků 16.03.18 15:56

Nemáte tvrdou vodu? Dáváte do pračky změkčovač vody? Dávám to tam a prádlo je měkčí, vodu máme hrozně tvrdou..

Drndadvě
Povídálka 48 příspěvků 16.03.18 16:01

@anbee právě, že mi ani voda tvrdá nikdy nepřišla..peru stále ve stejném pracím gelu, zkusím tedy změkčovač a uvidím..i když pokud by byla tvrdá voda bylo by snad i ostatní prádlo tvrdší ne? Což mi nepřijde :/ :,(

anbee
Povídálka 46 příspěvků 16.03.18 16:20

@Drndadvě To máš vlastně pravdu :-/ je pravda, že já mám většinu ponožek sportovních s určitou mírou elastanu, tak jestli není problém i v té cca 100% bavlně

laducha
Generální žvanilka 20800 příspěvků 16.03.18 16:32

Já mám zase ručníky jako struhadlo. I s aviváží :think:

LLenule111
Závislačka 2995 příspěvků 16.03.18 16:35

Taky mám ručníky i ponožky tvrdé i když do praní přidám ocet. Jak ale vše vyžehlím napařovací žehličkou, je to o. k. i ponožky.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1579 příspěvků 28 inzerátů 16.03.18 17:15
@laducha píše:
Já mám zase ručníky jako struhadlo. I s aviváží :think:

Tak to já taky, manžel prý vždycky přemýšlí, jestli se do něj utře nebo počká až oschne :mrgreen:

radkka
Neúnavná pisatelka 19346 příspěvků 16.03.18 17:41
@LLenule111 píše:
Taky mám ručníky i ponožky tvrdé i když do praní přidám ocet. Jak ale vše vyžehlím napařovací žehličkou, je to o. k. i ponožky.

Nebo s menší prací strčit do sušičky, od té doby, co jí používám, máme všechno zase měkoučké. Dřív taky ručníky, pyžama, ponožky tvrdé :pocitac:

laducha
Generální žvanilka 20800 příspěvků 16.03.18 18:02

@xstrasilka Já čekám, až uschnu, dcera taky. Synovi struhadlo nevadí :mrgreen:

Drndadvě
Povídálka 48 příspěvků 17.03.18 07:35

Tak já naštěstí ručníky tvrdě nemám, ale abych změkčila ponožky žehlením to se mi nechce. Ponožky se u nás střídají jako na běžícím pase a já jsem ráda, že je stíhám prát. :lol: :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Články z Ona Dnes

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama