Reklama

Doprovod do nemocnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nervik
Povídálka 15 příspěvků 28.02.09 11:32
Doprovod do nemocnice

Nevíte některá z vás, jestli může do nemocnice jako doprovod s dítětem i někdo jiný než rodiče? Například teta?

Tomáška čeká v nejbližší době trhání mandli, nosní i krčních a s tím spojená hospitalizace. Já s ním do nemocnice nemůžu kvůli holkám, ale nabídla se mi moje sestra, že by tam s ním byla. Tomášek ji má rád a mě by to moc pomohlo. Ale netuším jestli to jde.

Napište prosím vaše zkušenosti. Díky moc.

Reklama

Reakce:

Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 28.02.09 11:52

Ano může. Taky nás čekají mandle a ptala jsem se na to akorát mi řekli, že by to měla být žena kvůli jiné mamince na pokoji.

vranecka
Závislačka 2661 příspěvků 28.02.09 11:52

U nás to bylo podobné. Vojtíkovi byl asi měsíc a Andulka šla na operaci s okem. Byla s ní babi a všechno v pohodě. Zavolej si do nemocnice a domluv se s nima. Ať vám všechno dobře dopadne.

maminkamartina
Ukecaná baba ;) 1843 příspěvků 28.02.09 13:13

Ahojky, jak už psali holky přede mnou- může.
Já tam byla teda už několikrát se svými dětmi, ale teď půjde náš nejstarší na operaci, takže tam být nemůžu (kojim a máme ještě dalšího syna…), takže tam s nim bude manžel. Vím, že kolikrát holky (sestřičky) říkali, že pokud je tam tatínek, tak se snaží ho dát samotného na pokoj, ale pokud není zbytí, tak ho musí dát k jiné mamince, nebo prostě dát na pokoj, kde je už nějaké dítko bez rodičů a oni mu tam jen přidají postel. Alespoň tak je to v Olomouci a v Přerově.

Přeji ať jsou všechny děťátka brzy fit.

Martina a spol :wink:

nervik
Povídálka 15 příspěvků 28.02.09 17:30

Díky moc, mě vůbec nenapadlo si tam zavolat :oops:

Volal jsem a už máme domluveno, že na příjem musím s Tomem já jako zákonný zástupce, ale na oddělení s ním může teta. Protože nejsou zařízení i na noční pobyt doprovodu, máme slíbený pokoj zvlášt, aby tam s ním mohla teta být i v noci. Tom i normálně špatně a málo spí a v nemocnici to bude asi ještě horší, sestřičky by si s ním asi užili :lol:

archienka
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 28.02.09 18:18

Určitě, u nás taky nebyl problém, jelikož byly prázdniny a léto, byla nemocnice poměrně prázdná, takže za téhle situace tam mohl být i tatínek (byla jsem samozřejmě já), ale zmiňovali i babičku, prostě bez problémů

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 28.02.09 19:42

ani tam nemusíš, pokud dáš tetě ověřenou plnou moc, že tě v této konkrétní věci může jako zákonného zástupce zastoupit.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Nedvěd o Ronaldově Me Too: V Juventusu za ním stojíme, ale pereme se s tím

Cristiano Ronaldo se zabydluje v Itálii a zvyká si na dres Juventusu Turín.... číst dále >

Ovíněný Gregor pouštěl bomby: Líbí se mi, když před sebou páry prdí

Herec a hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý (35) platí za uhlazeného... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >