Doprovod do nemocnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nervik
Povídálka 15 příspěvků 28.02.09 11:32
Doprovod do nemocnice

Nevíte některá z vás, jestli může do nemocnice jako doprovod s dítětem i někdo jiný než rodiče? Například teta?

Tomáška čeká v nejbližší době trhání mandli, nosní i krčních a s tím spojená hospitalizace. Já s ním do nemocnice nemůžu kvůli holkám, ale nabídla se mi moje sestra, že by tam s ním byla. Tomášek ji má rád a mě by to moc pomohlo. Ale netuším jestli to jde.

Napište prosím vaše zkušenosti. Díky moc.

Reakce:
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 28.02.09 11:52

Ano může. Taky nás čekají mandle a ptala jsem se na to akorát mi řekli, že by to měla být žena kvůli jiné mamince na pokoji.

vranecka
Závislačka 2661 příspěvků 28.02.09 11:52

U nás to bylo podobné. Vojtíkovi byl asi měsíc a Andulka šla na operaci s okem. Byla s ní babi a všechno v pohodě. Zavolej si do nemocnice a domluv se s nima. Ať vám všechno dobře dopadne.

maminkamartina
Ukecaná baba ;) 1843 příspěvků 28.02.09 13:13

Ahojky, jak už psali holky přede mnou- může.
Já tam byla teda už několikrát se svými dětmi, ale teď půjde náš nejstarší na operaci, takže tam být nemůžu (kojim a máme ještě dalšího syna…), takže tam s nim bude manžel. Vím, že kolikrát holky (sestřičky) říkali, že pokud je tam tatínek, tak se snaží ho dát samotného na pokoj, ale pokud není zbytí, tak ho musí dát k jiné mamince, nebo prostě dát na pokoj, kde je už nějaké dítko bez rodičů a oni mu tam jen přidají postel. Alespoň tak je to v Olomouci a v Přerově.

Přeji ať jsou všechny děťátka brzy fit.

Martina a spol :wink:

nervik
Povídálka 15 příspěvků 28.02.09 17:30

Díky moc, mě vůbec nenapadlo si tam zavolat :oops:

Volal jsem a už máme domluveno, že na příjem musím s Tomem já jako zákonný zástupce, ale na oddělení s ním může teta. Protože nejsou zařízení i na noční pobyt doprovodu, máme slíbený pokoj zvlášt, aby tam s ním mohla teta být i v noci. Tom i normálně špatně a málo spí a v nemocnici to bude asi ještě horší, sestřičky by si s ním asi užili :lol:

archienka
Zasloužilá kecalka 585 příspěvků 28.02.09 18:18

Určitě, u nás taky nebyl problém, jelikož byly prázdniny a léto, byla nemocnice poměrně prázdná, takže za téhle situace tam mohl být i tatínek (byla jsem samozřejmě já), ale zmiňovali i babičku, prostě bez problémů

zaneth
Ukecaná baba ;) 1752 příspěvků 28.02.09 19:42

ani tam nemusíš, pokud dáš tetě ověřenou plnou moc, že tě v této konkrétní věci může jako zákonného zástupce zastoupit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >