Dorjan Basic Comfort x Camarelo Baleo

146
15.2.20 17:05

Dorjan Basic Comfort x Camarelo Baleo

Ahoj, máte někdo zkušenost s těmito kočárky? Mimčo se nám má narodit v květnu, tak se bojím aby se v zimě až bude větší vešlo do korby i s fusakem. Korby jsou obě prostorné, Dorjan jsem naměřila asi 83cm, Camarelo 79cm, vlastnosti mají jinak podobné, tak se nemůžeme rozhodnout, u Camarela mi ale přijde sporťák dost nízko, tak pokud někdo má zkušenost budu ráda když poradíte :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1445
15.2.20 17:22

@Anonym K ja mam Dorjan Baby Boat. Na Comfort jsem taky koukala a pak vzala levnejsi.. Ted vim, ze bych brala ten comfort spis. Ale rekla bych, ze to je o detailech, muj sportak ma takovou tenci strisku, jen nepromokava latka, comfort pevnejsi. Co se tyce celkove toho Dorjanu, jsou dost vysoke, pripadala jsem si ve meste jak s tankem, na druhou stranu, je mi to pohodlnejsi, prijde mi takový bytelnejsi. Brzda pohodlna, jde lehce spickou noha uvolnit. Madlo se da zvednout, snizit. Kosik mam po roce trochu vytahany a po jednom tezkem nakupu jsem ho trosicku prodrela o kolecko. Kola mam nafukovaci a bomba. Obcas dofouknu a je to znat, jede mnohem lehceji. Za rok jsem nepichla a to drandim spis mimo mesto, rybniky, lesy,… Korba super, dcerka v ni byla do 8 mesice, pak uz chtela koukat ven, tak jezdila ve sportaku v pololeze. Ted uz sedi a kouka ven, dnes jsem ji otocila po smeru. Jedina nevyhoda co ted vidim, madlo u ditete je hrozne nizko a daleko, nemuze se o nej dcerka oprit, premyslim, ze koupim nejake univerzalni, nebo pultik. Jo a jak ma ppdvozwk tyce ovalne, nedrzi na tom drzak napoju atd, musim se kouknout po spec.na ovalne tyce. (koupila jsem univerzální na kulate a nejde to tam o par milimetru). Muzu ti zitra sporťák nafotit. Rozdil asi ve funkcnosti nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
146
15.2.20 18:07

@VeruMar jo prosím nafoť to budeš hodná :) já právě nevím jestli je zas takovej rozdíl ty 4cm v korbičce, zase výškově mi oba přišli v krámě na stejno, ale možná ten Dorjan o trošku těžší ale bytelnější. No to je dilema :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
146
16.2.20 09:06

Opravdu nikdo nemá zkušenost? :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu