Došlo k oplodnění?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 22:25
došlo k oplodnění?

Dobrý večer, mám dotaz..
Před chvíli jsme měli s přítelem pohlavní styl s kondomem, předtím však po pritelove přirození steklo pár kapiček preejakulátu. Přítel řekl, že ve mne byl i na konci kondomu, možná trochu přes.. Mám týden před očekávanou MS a přijde mi, jako bych mela PMS.. Ptám se tedy, zda je možné riziko otěhotnění, když kondom neprosakoval a k ejakulaci nedošlo? Mám jet ráno pro postinor?
Děkuji..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ajamateridouska
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 29.12.18 22:35

Minimalni.

Uživatel je onlineTwixinka
Ukecaná baba ;) 1796 příspěvků 7 inzerátů 29.12.18 22:44

Jasne,ze jo a budou to dvojcata :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 22:54
@Twixinka píše:

Neprosim o ironii..

Ukecaná baba ;) 1796 příspěvků 7 inzerátů 29.12.18 22:55
@Anonymní píše:
Neprosim o ironii..

Tak ses mela lepe ucit a davat ve skole pozor 8)

Epl
Stálice 52 příspěvků 29.12.18 22:58
@Twixinka píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Týždeň pred M by si nemala otehotnieť, pozri si plodné a neplodne dni ;)
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 23:30

Prosím o další názory.

Martina84
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 29.12.18 23:41

A jaké názory? Pouzili jste ochranu tak jak se má použít, tak co řešíš? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.18 23:48

@Martina84
Resim preejakulát.. Zda obsahuje spermie a zda by mohly i pres kondom jen dotekem oplodnit.. Přítel byl ve mne i kouskem, kde nebyl kondom, a tam byly pravděpodobně ty kapičky lásky..

Ukecaná baba ;) 1796 příspěvků 7 inzerátů 30.12.18 09:06
@Anonymní píše:
@Martina84
Resim preejakulát.. Zda obsahuje spermie a zda by mohly i pres kondom jen dotekem oplodnit.. Přítel byl ve mne i kouskem, kde nebyl kondom, a tam byly pravděpodobně ty kapičky lásky..

Preejakulat samozrejme spermie obsahuje,ale mimo telo spermie pomerne rychle umiraji :roll: a jestli byl v Tobe pritel kouskem,kde nebyl kondom,tak priste kupte lepsi kondomy :zed: predpokladam,ze je Ti nact,takze bych radeji nabehla na gyndu a vyresila si dlouhodobejsi antikoncepci :nevim:

Irna
Povídálka 21 příspěvků 30.12.18 09:35

Holka klid.. nic se nestalo. Pokud jste meli kondom a pritel byl v tobe pouze s kondomem tehotna byt nemuzes… zajdi na gyndu pro antikoncepci a poptej se rodicu nebo starsich kamaradek jak to vlastne chodi… jinak se budes stresovat kazdy mesic..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.18 09:57

@Irna
No byl ve mne jen s kondomem, ale úplně u těla nebyl tak 1 cm. A tam se bojím, ze stekly ty kapičky.

Irna
Povídálka 21 příspěvků 30.12.18 10:23
@Anonymní píše:
@Irna
No byl ve mne jen s kondomem, ale úplně u těla nebyl tak 1 cm. A tam se bojím, ze stekly ty kapičky.

Ale no tak hodiny biologie byly… spermie na vzduchu vice mene umiraji okamzite. A jak rikam pokud byl kondom nemas se ceho bat. Dalsi vec jsou plodne dny ktere jak popisujes jsi dozajista nemela. Vajicko je schopno oplodneni jen asi 24 hodin po uvolneni z vajecniku a takove stesti jsi asi nemela :-) plodne dny jsou cca od 10 do 14 dne cyklu od zacatku menstruace…zkus googel jsou tam i moc pekna videa ktera ti vse vysvetli..pocitam ze ti bude nact , nemas se za co stydet jen zopakni biologii a sama prijdes na to ze k takove nahodilosti opravdu nemohlo dojit.. chvalim za ten kondom.. doporucuju pouzivat i s antikoncepci ( pokud nekdy budes uzivat) tehotenstvi je jen zlomek toho co muzes do budoucna chytit.. 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.18 12:13

MS jsem mela 5.12. - 12.12., ted je očekávám kolem 4.1., ovulace mi dnes vyšla negativně, ale nevím jak Vcera ani predevčirem.. Je možné abych otěhotněla týden před MS? A aby to bylo jen z toho počátečního preejakulátu? Jsem z toho cela vystrašená, ve škole tohle nikdo neučil. :,(

Irna
Povídálka 21 příspěvků 30.12.18 13:03
@Anonymní píše:
MS jsem mela 5.12. - 12.12., ted je očekávám kolem 4.1., ovulace mi dnes vyšla negativně, ale nevím jak Vcera ani predevčirem.. Je možné abych otěhotněla týden před MS? A aby to bylo jen z toho počátečního preejakulátu? Jsem z toho cela vystrašená, ve škole tohle nikdo neučil. :,(

Tak jeste jednou !!! Plodne dny jsi mela cca 20.12 !! Co vic ti mam na to rict… pouzili jste ochranu rakze sance k otehotneni je 1 ku 1000000000 !!!! Pokud ti neni 10 tak jste to urcite v biologii probirali… nevim jak vic ti pomoct.. varis s vody…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Přestala dýchat u snídaně! Princezna se zlatou hvězdou náhle zemřela

Zemřela Marie Kyselková (†83), která proslula coby princezna Lada v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >