Dospívací klišé

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 19:33
Dospívací klišé

(anonymně, protože je to psané přes mamku a nechci jí tu kazit pověst)

Všechno, co napíšu berte prosím s rezervou a pobavením.
Nedávno jsem asi jako každá holka v mém věku, zažila takový to, když si myslíte, že vám to s někým klapne a dáte se dohromady.
Takhle se to stalo i s klukem, který se mi i líbil.
Chvíli ta byla jakási jiskřička, ale pak se dostal do problémů, ale v pohodě, já si troufám říct, jsem tu byla pro něj, jako kamarádka (což mi ani nějak nevadilo, že jen jako kamarádka), pak zase pohoda, všechno jako předtím. Pak jsem měla jisté problémy já. Během pár dní mi napsal, že už neprojevuju takový zájem se bavit, vypsal mi kompletní seznam mých nedostatků a oficiálně ukončil naše přátelství. (A to se dělá kde?)
Tak nějak jsem se s tím smířila.
Pak zase po nějaké době začal psát a nějak jsme se bavili. Teď pozor. Pak jsem jednou napsala já a bylo mi opět vyčteno, že konverzace skončila, že jsem na to asi zapomněla.
Další den mi napsal opět on, z čehož jsem se dost bavila a zároveň byla naštvaná.
No a včera, když jsme se bavili tak mi neustále něco vyčítal a byl na mě vyloženě hnusnej, tak jsem se sebrala a odešla.

Otázka ale zní: To jsou všichni takový, s velkým prominutím, debilové? :DD
Nerozhodný a tak dále?

Vážně netuším jestli jen já jsem narazila na vadný kus nebo mám radši změnit svou sexuální orientaci :DD

Díky za vyslechnutí trhlé holky :DD

Reakce:
SAJ
Závislačka 4104 příspěvků 01.07.19 19:39
@Anonymní píše:
(anonymně, protože je to psané přes mamku a nechci jí tu kazit pověst)

Všechno, co napíšu berte prosím s rezervou a pobavením.
Nedávno jsem asi jako každá holka v mém věku, zažila takový to, když si myslíte, že vám to s někým klapne a dáte se dohromady.
Takhle se to stalo i s klukem, který se mi i líbil.
Chvíli ta byla jakási jiskřička, ale pak se dostal do problémů, ale v pohodě, já si troufám říct, jsem tu byla pro něj, jako kamarádka (což mi ani nějak nevadilo, že jen jako kamarádka), pak zase pohoda, všechno jako předtím. Pak jsem měla jisté problémy já. Během pár dní mi napsal, že už neprojevuju takový zájem se bavit, vypsal mi kompletní seznam mých nedostatků a oficiálně ukončil naše přátelství. (A to se dělá kde?)
Tak nějak jsem se s tím smířila.
Pak zase po nějaké době začal psát a nějak jsme se bavili. Teď pozor. Pak jsem jednou napsala já a bylo mi opět vyčteno, že konverzace skončila, že jsem na to asi zapomněla.
Další den mi napsal opět on, z čehož jsem se dost bavila a zároveň byla naštvaná.
No a včera, když jsme se bavili tak mi neustále něco vyčítal a byl na mě vyloženě hnusnej, tak jsem se sebrala a odešla.

Otázka ale zní: To jsou všichni takový, s velkým prominutím, debilové? :DD
Nerozhodný a tak dále?

Vážně netuším jestli jen já jsem narazila na vadný kus nebo mám radši změnit svou sexuální orientaci :DD

Díky za vyslechnutí trhlé holky :DD

Posloužíš, když je třeba, jinak na tebe zvysoka séře. Tohle je evidentně vadnej kus, nebrat ani jako kamaráda.

Janli
Echt Kelišová 9876 příspěvků 01.07.19 19:51

Supervadnej kus :mrgreen:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34919 příspěvků 01.07.19 19:59

:D narazila jsi na debílka :D kašli na něj, ignoruj ho. Předpokládám, že se ozve, až mu poteče do bot a bude zase chtít obtěžovat se svými problémky nějakou ze zastrčených kamarádek. Pak přijde tvoje chvilka na odvetu, kdy mu budeš moct říct, ať jde do háje. A hledej jinde. :kytka:

Verun83
Extra třída :D 10374 příspěvků 01.07.19 20:08

Vyfakni ho, vsichni nejsou jako tento exemplar.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 20:12

To je věkem a (ne)zkušenostmi. Chovala jsem se podobně :zed:, já studovala, on chodil do práce, první vztah se vším všudy. Hodně jsme si psali přes icq a já si v těch začátcích chtěla pořád psát, i když jsme se vidali téměř denně. Zpětně si to teď uvědomuji, že jsem byla asi jako zimnice.
Takže předpokládám, že z toho časem asi vyroste. A nebo si najdi na “kamarádění” někoho staršího :palec:.

Uživatel je onlineP4ja
Extra třída :D 10684 příspěvků 01.07.19 20:26

Někteří z toho vyrostou, jiní ne :)

Váš příspěvek
Reklama