Dotaz Inofolic

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.18 22:25
Dotaz inofolic

Dobrý večer menší dotaz 10 den užívám inofolick doporučil mi ho gynekolog stim ze jse snažím o miminko užívám 1 sáček denně máte stim někdo skutečnosti pomůže jeden sáček nebo bych měla užívat 2× denně? Děkuji za odpovědi :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

MartinaCV
Kelišová 6702 příspěvků 30.10.18 23:28

Dva sáčky denně, doporučují se 4g inositolu denně, rozdělené do dvou dávek - ráno 2g, večer 2g.

ii-ivuska
Kecalka 241 příspěvků 30.10.18 23:28

Ahoj,mě Inofolic doporučila kamaradka, ktera po něm úspěšně otehotnela. Brala jsem 2× denne sáček a potom jsem presla na kapsle a otehotnela. Další kamarádka na moje doporučení po Inofolicu taky otehotnela. Pocitej vsak s tim, ze ti rozhodi cyklus. Me posunul ovulaci o dva dny dopředu.

Prtulak
Kecalka 270 příspěvků 31.10.18 00:16
@Anonymní píše:
Dobrý večer menší dotaz 10 den užívám inofolick doporučil mi ho gynekolog stim ze jse snažím o miminko užívám 1 sáček denně máte stim někdo skutečnosti pomůže jeden sáček nebo bych měla užívat 2× denně? Děkuji za odpovědi :srdce:

2× denně ideálně - já se tím řídila. Držím palce

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 14:31

Tak děkuji za odpověď kdy myslíte že bych jsi měla začít dělat ovulační test když jsem to první den dostala 22.10 menstruaci mívám 3 dny mám skusit už dnes po 10 dní nebo je to zbytečný?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 14:32

@ii-ivuska jak dlouho jste inofolick užívala?

Prtulak
Kecalka 270 příspěvků 31.10.18 16:20
@Anonymní píše:
Tak děkuji za odpověď kdy myslíte že bych jsi měla začít dělat ovulační test když jsem to první den dostala 22.10 menstruaci mívám 3 dny mám skusit už dnes po 10 dní nebo je to zbytečný?

Záleží jak dlouhé máš cykly, i když ani to nemusí nic znamenat, může být prodloužená jak folikularni tak lutealni faze. Někdo při běžně dlouhém cyklu ovuluje 6. Den, někdo 10., někdo 17.den. Na začátku bych to při normální délce cyklu zkoušela tak od 9. dne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 16:28

@Prtulak dnes je 10 den první ovulační test přidávám foto čárka v levém okénku je slabší takže ovulace ještě ne proběhla zítra skusim znovu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 16:32

@Prtulak a mohu vědět jak dlouho jsi užívala inofolic než jsi otěhotněla?

Prtulak
Kecalka 270 příspěvků 31.10.18 18:20
@Anonymní píše:
@Prtulak a mohu vědět jak dlouho jsi užívala inofolic než jsi otěhotněla?

Určitě asi půl roku, ale u mě byl problém s cyklem (dlouhý) a ovulací… Nicméně u mě zafungoval kontryhel - pití čaje. Hned druhý cyklus s kontryhelem se povedlo - sice to nedopadlo, ale pak další 2 cykly kontryhel a zase úspěch… Předtím skoro dva roky nic… Ale to jsem netlacila, netestovala, nic neuzivala…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 18:33

@Prtulak dobře děkuji za odpověď ❤

ii-ivuska
Kecalka 241 příspěvků 31.10.18 20:53
@Anonymní píše:
@ii-ivuska jak dlouho jste inofolick užívala?

Pokud nemáš žádnou zkušenost, je dobré testovat aspon 3 mesice po sobe cca od 10 dne cyklu.
Akorat tedy pozor nana to, ze pozitivnito ovulacni test znamená, ze ovulace nastane zhruba za 24 hodin.
Jinak ja uzivala Inofolic sacky asi 3 mesice, potom jsem si dala 2 mesice pauzu a ted jsem uzivala kapsle měsíc a otehotnela.

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 227 příspěvků 31.10.18 21:00

Lékařkou mi byl doporučen v dávce dvou pytlíčku. Bohužel, nám nepomohl.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.18 14:29

@ii-ivuska takže když budu mít ovulační test pozitivni je lepší mít pohlavní styk až za několik hodin ? :nevim:

Prtulak
Kecalka 270 příspěvků 01.11.18 22:39
@Anonymní píše:
@ii-ivuska takže když budu mít ovulační test pozitivni je lepší mít pohlavní styk až za několik hodin ? :nevim:

No však oni než tam spermonici doputujou a jsou schopný i několik dní čekat, takže čekat nemusíš…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >