Za jak dlouho myslíte, že je možné otěhotnět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.18 18:02
Za jak dlouho myslíte?

Dobry podvečer. Chci se jen zeptat. Uz vice než dva roky neberu prášky. S pritelem jsme se začali od minulého týdne snažit o miminko. Jsem trochu nedockava a přála bych si kdyby se to povedlo hnedka, ale kdo ví. :)
Tak se chci jen zeptat za jak dlouho jste otěhotněli nebo za jak dlouho je možné otěhotnět? Děkuji vám :-)

Reakce:
bjetuschka
Závislačka 4716 příspěvků 30.10.18 18:03

Já asi 2. nebo 3. cyklus po vysazení HA

lachtanice86
Kelišová 6909 příspěvků 30.10.18 18:04
@Anonymní píše:
Dobry podvečer. Chci se jen zeptat. Uz vice než dva roky neberu prášky. S pritelem jsme se začali od minulého týdne snažit o miminko. Jsem trochu nedockava a přála bych si kdyby se to povedlo hnedka, ale kdo ví. :)
Tak se chci jen zeptat za jak dlouho jste otěhotněli nebo za jak dlouho je možné otěhotnět? Děkuji vám :-)

Když bude ovulace tak je šance 15-20% u zdravého páru v jednom cyklu.

Adulka24
Kelišová 5538 příspěvků 30.10.18 18:11

rok a pul od vysazeni ha=rok a pul snahy, a zatim nic ;)

blueberryx
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 30.10.18 18:15

1. Tehotenstvi hned 1.cyklus
2. Tehotenstvi 5.cyklus
3.i 4. Tehotenstvi hned 1.cyklus, ale bohuzel skoncili potratem a mimodeloznim tehotenstvim

nozu
Extra třída :D 11925 příspěvků 30.10.18 18:19

1. těhotenství bylo hned první cyklus po vysazení. druhé těhotenství cca 3. cyklus, ale skončilo jako zamlklé. Třetí těhotenství bylo myslím tak 6. cyklus snažení (poté, co jsme dodrželi šestinedělí po revizi).

alenka84
Neúnavná pisatelka 19042 příspěvků 30.10.18 18:23
@Anonymní píše:
Tak se chci jen zeptat za jak dlouho jste otěhotněli nebo za jak dlouho je možné otěhotnět? Děkuji vám :-)

Dá se otěhotnět na první pokus nebo taky nikdy (a obvykle je to něco mezi tím). Jak to bude konkrétně u tebe ti tu nikdo neřekne :)

eliskaj
Kelišová 5584 příspěvků 30.10.18 18:28

1 rok po vysazeni HA mimodelozni, další rok úspěšně tehostenstvi. Druhé dítě přišlo nečekaně :mrgreen:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20261 příspěvků 30.10.18 19:00

poprvé to vyšlo hned první cyklus „snažení“, ale byl z toho bohužel SP hned v pátém TT. Další otěhotnění tři cykly nato a to už v pohodě.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 29516 příspěvků 30.10.18 19:18
@Anonymní píše:

Já myslím hned po probuzení, to jest tak do 5 minut.Otěhotněli? Tak u chlapů to trvá trochu déle :(

Ivčis
Závislačka 4058 příspěvků 30.10.18 20:16

S prvním nám to trvalo rok a to za pomocí doktora. S druhým a třetím to byla hned jak jsme „chtěli“.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Na mě útočil taky! Ozvala se pumpařka, na kterou měl David Š. mířit pistolí

Je podezřelý z vraždy pumpařky Jany (†58), on sám ale tvrdí, že nejenže... číst dále >

Pomejeho rodina musela zasáhnout: Za Jirkou se nikdo bez hesla nedostane!

Jiří Pomeje (54) bojuje s rakovinou v Nemocnici Na Pleši, kde se zdá, jako by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >